Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Macmac

Użytkownik
 • Content Count

  1,493
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by Macmac

 1. Lepszej okazji żeby kupić coś nowego może już nie być
 2. Ten artykuł jest o szacunkowej wartości marek szwajcarskich, a nie o wynikach finansowych poszczególnych firm. Te będą znane na koniec 2022r i wtedy zobaczymy jak wypadnie Swatch. Ten ranking to nie same wyniki finansowe i nie ma czym się podniecać. Przynajmniej według mnie Nie wszystkie pro, ale też wrzucę trójeczkę
 3. To zegarek warszawski, ,,czysta" Wisła mogła go nadszarpnąć
 4. Nauczka na przyszłość, żeby uważać kupując zegarki od dentystów
 5. OK po 6 myciu szczoteczką i mydłem pomalutku schodzi, to jednak brud, ale jakiś oporny, w powiększeniu jak pleśń widać to tylko na indeksach bezela.
 6. Niestety to już przerobiłem, nie rusza tego dziadostwa. Chyba, że byłem za delikatny
 7. Ma ktoś może pomysł, co to jest na syfrach i znacznikach wkładki bezela. Nie jest to raczej zwykły popularny brud .. pacjent to 3-ltnia 300M
 8. Napisz po ile będzie dolar w styczniu ;)....prorok?
 9. Chociaż nie sezon na skórę, to przymierzyć zawsze można w ramach ,,nierobienia nic". Moon i AT na szarym aligatorze.
 10. A zastanawiasz się nad kalkulacją Rolexa, Tudora albo Omegi? Nie znasz kosztów produkcji ... kupując zegarek zastanawiasz się za ile go wyprodukowali i ile chcą z Ciebie zedrzeć .... jak za drogi, to kupuję taki na jaki mnie stać.
 11. Tylko my patrzymy przez pryzmat forum, a Seiko przez to czy budżet się spina i jaki byśmy nie mieli pobożne życzenia, to i tak oni mają nas gdzie mają ;). Pięciu userów kupi używki lub inną markę, ale dziesięć tysięcy klientów kupi nowy wypust i to dla nich jest ten zegarek. Wyobrażasz sobie, że ,,normalny człowiek" wchodzi do sklepu podoba mu się nowe sumo, ale mówi ... eeee za taką kasę, to ja sobie kupię kwarcowe GS? Ja swojego mam :), a narzekanie na ceny nic nie da. Odgrzewane kotlety ludziom smakują i dla nich Seiko układa menu.
 12. Ja to widzę inaczej ... ktoś wchodzi do sklepu, patrzy fajny zegarek .... podoba mu się, parametry ok, stać go .. kupuje Tylko na grupach i forach słychać szloch i zgrzytanie zębów, że drogi i nie stać na 55 zegarek w 8 pudle
 13. Taką cenę sobie ustalili i kto im zabroni.
 14. Przynajmniej 90% fachowych opinii o zegarku nie będzie dane przeczytać.
 15. ... że SRPH83K1 brzydki? ... i czarny bezel nie pasuje do pomarańczowej tarczy? ... każdy ma prawo mieć swój gust Jakbyś gdzieś w necie zobaczył za cenę wyjściową ~660$ to proszę daj znać, będę dozgonnie wdzięczny.
 16. Na forum chyba jeszcze nikt? .... taka krótka recenzja z Uhrforum... w miarę dobrze pokazane różnice w nowej wersji bransolety jubilee.
 17. No właśnie nie za bardzo uśmiecha mi się robienie za królika doświadczalnego , ale ssk003 mnie kusi Myślę, że z gumą od crafter blue wyszedłby fajny zestaw.
 18. .. a ja właśnie mam dylemat ... wrócić do padi'ka, czy spróbować 5tki GMT ???
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.