Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Macmac

Użytkownik
 • Content Count

  1,235
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by Macmac

 1. Breitling Navitimer Jupiter Quartz model 80975 z 1988r. Sprzedaję sam zegarek na pasku Breitling. Stan zegarka jaki jest to widać, oczywiście na życzenie więcej zdjęć. Rysy na kopercie, bezelu, który chyba jest najbardziej zużyty, rysy na szkle, na zdjęciach powinno być je dobrze widać, największa na godz. 1, Sprzedaż prywatna, ze względu na stan zegarka najchętniej osobiście żeby nie było później pretensji, że czegoś na zdjęciach nie było widać. Wysylka na ryzyko kupujacego, DPD na mój koszt. Stan zegarka oceniam 5/10. Cena 3700 zł.
 2. Macmac

  Seiko SKX 173

  Redukcji ciąg dalszy .. Seiko SKX173 mov't Singapore 7S26-0029. Kupiony jakiś czas temu na WUS. Jest to wersja vintage SKX007/9 na rynek amerykański. Rozmiar ten sam co SKX007/9, stan zegarka to jakieś 7/10, brak info o serwisie, na kopercie i bransolecie widoczne ryski. Podejrzewam, że na forum dużo ich nie ma, a i w Europie nie za dużo, zwłaszcza dostępnych w tej cenie ;). Sprzedaję sam zegarek na bransolecie jubilee. Sprzedaż prywatna, bez gwarancji i zwrotów. Więcej na priv. Preferuję odbiór osobisty na terenie Warszawy lub przesyłka DPD na mój koszt. Cena 1000 zł.
 3. Macmac

  Sinn 104 St Sa I

  Sinn 104 St Sa I z bransoletą H-link, pełen zestaw jak na foto. Zegarek używany, na kopercie ryski(koperta polerowana można łatwo usunąć), na wkładce bezela za 25-tką widoczna tylko pod światło podłużna wgniotka. Generalnie świetny zegarek. Stan 8/10. W komplecie oryginalny pasek z sygnowaną klamrą i dwa paski m-ki Rios. Preferuję odbiór osobisty na terenie Warszawy. Ewentualnie wysyłka DPD na mój koszt, ale tylko po wcześniejszej wpłacie na konto i na ryzyko kupującego. Sprzedaż prywatna, bez gwarancji i zwrotów. Tylko sprzedaż. Więcej na priv. Cena 5100 zł.
 4. Może zapytaj na fb https://www.facebook.com/watchstrapmade
 5. Sprzedawcy nie znam, ale cena za blumo moim zdaniem atrakcyjna https://www.olx.pl/d/oferta/seiko-sumo-sbdc003-niebieska-tarcza-diver-automat-CID87-IDLS4Up.html#1beabcc790
 6. Ja nikogo nie będę przekonywał do swojego zdania, kolega niech nosi co lubi. Pozdrawiam, życzę miłego wieczoru na forum i poza również.
 7. uderz w stólł a nożyce się odezwą ... to jak ktoś jest krótko na forum, to może do kogoś pisać żeby wypadał z forum? Lub żeby inny user przepraszał, że nazwał po imieniu gównianą podróbkę?
 8. Mnie martwi kierunek, w którym to forum nieuchronnie zmierza .. chyba nikt nad tym nie panuje? Żeby nie było, że jestem jakimś snobem, czy uważam, że jest miejsce tu tylko dla jakiej elity. Ale jak panowie ze stażem pół roku na forum chcą Ci konto ,,kasować" to mi się ma prawo to nie podobać. Ktoś prawi morały i czuje się obrażony, ale że uskutecznia złodziejstwo, to już go to nie obraża. Cuda się dzieją, latają ,,userzy" po tematach parami, jeden zegarki nosi na lewym ręku ,,drugi" na prawym i walą sobie komplementy, którego to homar wspanialszy.
 9. Doczytałem :), mogę tylko podejrzewać, że koledze @Burns się ulało przy tym ,,Monsterze" i nawet mnie to nie dziwi Martwi mnie tylko ta dyskusja później.
 10. no nie :), ale zaraz rzucę okiem
 11. .. a ja widzę, to inaczej, jeżeli ktoś ma takie lub inne zegarki, to niech ma, przecież nikt mu nie broni. Nie zauważyłem żeby ktoś na tym forum wyśmiewał takie osoby. Obecnie jednak nie ma dnia, żeby ktoś nie robił g*burzy w kilku działach twierdząc, że homary skopiowane 1:1 nic nie udają i oczywiście są lepsze, bo są tańsze, a kto przepłaca za oryginały to kiep. Zauważyłeś żeby ktoś śmiał się z homarów w temacie ,,jaki masz zegarek dziś na ręku" bo ja nie. Nawet dzisiaj w temacie o Grand Seiko ktoś wrzuca tematy z homarami, po co?
 12. Niestety nie jest to tylko przypadłość tego forum, ,,homary" zalewają świat, a ich użytkownicy zalewają fora. Świat się zmienia i niekoniecznie na lepsze. Ktoś ma pełne pudło tego złomu w każdym NH35 z tarczami od pseudo Rolka po Seiko i opowiada po wszystkich działach, że on jest miłośnikiem zegarków, a reszta to naiwniacy bo płacą kupę kasy za krzywe Seiko. Królowie życia k*mać ;).
 13. I tak będzie na nadgarstku, aż nowego Bonda obejrzę
 14. Nie złota, ale uważam, że też ładna i sobie dzisiaj ponoszę
 15. ... było? https://www.seikowatches.com/global-en/news/20210929
 16. a ja nie, bo nie mam , ale swoją 300-tkę też lubię
 17. Kolekcja więcej niż fajna zwłaszcza, że udaje Ci się ,,nie iść w czarne" z czym ja muszę cały czas walczyć Mam podobne zdanie jak kolega @Dorian06, niebieski Globemaster, którego miałeś śni mi się po nocach. Ale w chwili obecnej jest naprawdę ok.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.