Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Pagaj

Majstersztyki wystawiennicze w Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.allegro.pl/item349375408__piekn..._managera_.html

 

cytuję:

"ZEGAREK POSIADA STOPER Z FUNKCJA LICZENIA SEKUND I MINUT"

-też mam stoper ale takich zaawansowanych funkcji to on nie ma ;)

 

chyba se zalicytuje :grin:


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, ze nie pojawi sie to na allegro. Mianowicie dostałem ofertę od innego allegrowicza o tresci ponizszej:

 

 

Treść wiadomości:

dzien dobry

 

 

Pisze do pana / pani z powodu:

 

Mam do sprzedania zegarki breitling i omega i wiele innych są one nowe ale są to duplikaty w cenie 700zl/szt.

 

Jesli jest p. zainteresowany/a to mogę wyslac zdjęcia, jeszcz nie mam aktywacji konta ale uczynie to i bede sprzedawal je po 1200-1500zl !!

 

 

Duplikaty to ja mam ale dokumentów

 

Proszę o odpowiedz

___ADAsKO___


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aukcji niestety już nie ma, ale nigdy nie zapomnę tego zdania. Jeśli kiedykolwiek będzie przeprowadzone głosowanie na Najlepszy Majstersztyk, to moja nominacja:

 

"atrapy chronografu pokazują fazy księżyca"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"atrapy chronografu pokazują fazy księżyca"

 

Ja p... ups, ten kto nie rozumie logiki, to nie rozumie też tego ze jej nie rozumie. :wink:


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

link

 

Przedmiotem aukcji jest zegarek taki jak na zdjęciu. Jest on nowy, jeszcze w foliach ochronnych. Jest to automat. Osobiście przywiozłem go z Austrii z wyjazdu narciarskiego dla siebie, ale jakoś do dziś go nie założyłem dlatego postanowiłem wystawić go na aukcję.

 

BREITLING B STANINLE - sygnowany w kilku miejscach

 

Tu Pan nie owija w bawełnę i mówi szczerze jak jest:

 

Do zegarka miałem gdzieś pudełko, ale szczerze powiem , że nie mam pojęcia gdzie jest , także zegarek sprzedaje sam, taki jak mam

 

Zegarek dla meszczyzyny z klasa !!! duzy, sygnowany i efekt naprawde oszałamiający !!!

 

11300cca45d9df00.jpg

 

 

Nie wiem jak wy, ale ja po zobaczeniu tego zdjęcia naprawdę czuję się oszołomiony. Nie dziwota więc, że zegarek sprzedał się za 550 zł. Więc Pan wystawia drugi podobny. Też przywieziony z nart w Austrii i też (cóż za niefart) zapodział gdzieś pudełko. Ale jest jedna różnica; ten zegarek jest dla

 

mężczyzyny z klasa

 

http://www.allegro.pl/item358758075_prawdz...eta_zobacz.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz allegro zrobiło porządek ...


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość autentyczny74
mężczyzyny z klasa

Dobre nie zle się usmiałem :lol:;):P:D:):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tron

http://www.allegro.pl/item361122827_frank_muller.html

 

Używany , cięzki, z automatycznym naciagiem, stalową bransoletą na grubą ręke, zmontowane są wszystkie segmenty bransolety, jesli ktos ma ciensza ręke to zawsze można wymontować kilka ogniw.. Ma różne funkcje i kilka wskazówek, pokazuje różne szpanerskie, niepotrzebne w zyciu okoliczności- dni tygodnia czy tez fazy księżyca, posiada pare przycisków sterujących w tym jeden naciskany pręcikiem , a dwa naciskane recznie. Dekiel tylny przykręcany srubkami. Bransoleta zamykana dwustronnie. Na każdym elemencie skladowym zegarka lub bransolety grawerowane sygnatury, oznakowania itp Efektowny design, no i ta marka, w której rzekomo lubuje się nasz były prezydent. Uszkodzone szklo prawie niewidoczne peknięcie w okolicy godziny 11, a i nie na chodzie, poruszony chwile chodzi, długo u zegarmistrza nie był, a pewnie czyszczenie potrzebne.

 

361122827nb2.jpg

 

3611228271ck1.jpg

 

A taki ucieszny opis, to podrzucam :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tron

Dziś bardziej kurioza niż majstersztyki. III Rzesza miała trwać tysiąc lat, jak widać przeciągnęła się według niektórych do lat 50.....

 

http://www.allegro.pl/item367176076_delban...nsygniami_.html

 

Przedmiotem licytacji jest Szwajcarska Delbana Incabloc, Waterproof, Antimagnetic z faszystowskimi insygniami na tarczy produkowana prawdopodobnie w szwajcari dla niemców w latach II wojny św. Zegarek w bardzo dobrym stanie zachowania, mechaniczny, nakręcany, na 17 kamieniach i dobrym chodzie. Aukcja ma charakter kolekcjonerski, nie ma na celu propagowania żadnych ideologii. Polecam ten egzemplarz i zapraszam na pozostałe aukcje.

 

delbanabt3.jpg

 

 

a nawet lat 70 (tak na oko....)

 

http://www.allegro.pl/item367172526_nissen...fastykami_.html

 

Przedmiotem licytacji jest zegarek produkcji szwajcarskiej Nissens Exacta Incabloc Swiss Made, oczywiście mechaniczny, nakręcany, w pełni sprawny, prawdopodobnie produkowany dla niemiec w czasie II wojny światowej. Zegarek pochodzi ze zbiorów znajomego kolekcjonera ale jego historia nie jest nikomu znana. Aukcja ma charakter kolekcjonerski, nie ma na celu propagowania żadnych ideologii. Polecam ten okaz i zapraszam na inne moje aukcje.

 

post-0-0-53749800-1330814345.jpg

 

ale najbardziej żałosne jest to, że delbanę licytuje 19 osób, a tego drugiego sikorka (o którym nic nie mogłem znaleźć, choć ładny był) 7 kolejnych. Cena za delbanę już powyżej 300 pln, drugi ponad 250. I jakoś nie żal mi tych ....., niech płacą, to będzie ich podatek od głupoty. Ciekawa kiedy pojawią się te zegarki u nas na forum z zapytaniem ile są warte te wyjątkowe okazje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś bardziej kurioza niż majstersztyki. III Rzesza miała trwać tysiąc lat, jak widać przeciągnęła się według niektórych do lat 50.....

 

a nawet lat 70 (tak na oko....)

 

ale najbardziej żałosne jest to, że delbanę licytuje 19 osób, a tego drugiego sikorka (o którym nic nie mogłem znaleźć, choć ładny był) 7 kolejnych. Cena za delbanę już powyżej 300 pln, drugi ponad 250. I jakoś nie żal mi tych ....., niech płacą, to będzie ich podatek od głupoty. Ciekawa kiedy pojawią się te zegarki u nas na forum z zapytaniem ile są warte te wyjątkowe okazje....

 

Ta pierwsza Delbana poszla za 650 zl :roll: Dla mnie najgorsze jest, ze zniszczono bardzo ladna tarcze - to byl bardzo ladny zegarek, przed tymi niewydarzonymi malunkami.


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolejny cudowny "rolex"!!! :twisted: Dobrze że gość napisał, że się nie zna!!!

 

http://allegro.pl/item373107413_rolex_kolekcjonerski.html

 

pozdrawiam wszystkich, Paweł

 

NA KOPERCIE NAPIS; WALTER RESISLANT 3 ATM 2MC 22K SS JAPAN MOVT

 

i nie gryzą się z napisami na tarczy :lol:

szwajcarsko-japońsko-chińska myśl techniczna z mocowaniem wskazówek jest pierwszej jakości :)

 

post-11431-0-01313100-1330815101.jpg


Please leave the internet. Forever.

Thank you.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NA KOPERCIE NAPIS; WALTER RESISLANT 3 ATM 2MC 22K SS JAPAN MOVT

 

fszystko się zgadza, Bond nosił japońskie Seiko, a potem Rolexa a jako broń miał Waltera :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dane

Aktualna cena 300,00 zł

Do końca: 2 dni

(pią 06 cze 2008 15:44:39 CEST)

Powiadom znajomego

Dodaj do obserwowanych aukcji

Sprzedający exclusive-vivre (1)

Zadaj pytanie Sprzedającemu

Pokaż inne przedmioty Sprzedającego

Ofert kupna 6

Najwyższa oferta Immanencja (12)

Lokalizacja Częstochowa

Koszt przesyłki pokrywa Kupujący

 

 

 

 

 

 

Opis

Właściwości Chronograf, Datownik, Szkło szafirowe, Wodoszczelność

 

 

 

 

...::: BREITLING :::...

--- A 25362 ---

BENTLEY MOTORS

SPECIAL EDITION

CERTIFIED CHRONOMETER

 

$ wodoszczelność 100m

$ chronograf 1/10 sekundy 60 minut 12 godzin

$ waga 92,2 gr

$ caliber 73 patent Breitlinga

$ wskazówki tytanowe pokryte substancją superluminową

$ datownik

$ funkcja yacht-timer

$ obrotowy pierścień służacy jako kompas słoneczny i do nurkowania

$ zupełnie nowy

$ oryginalnie zapakowany w pudełeczko

$ szyba antyrefleks

$ tarcza biała

 

 

 

MASZ PROPOZYCJĘ NA CENE "KUP TERAZ" ? ZADZWOŃ, PONEGOCJUJEMY !!!

 

Do pracowników allegro.

Towar oferowany na mojej aukcji nie jest podróbką, dlatego aukcja nie łamie regulaminu allegro.pl

Proszę nie usuwać go z aukcji. Z poważaniem, exclusive-vivre

 

ZDJĘCIA OFEROWANEGO PRZEDMIOTU:

post-514-0-49443300-1330815245.jpg

By rafalbar

 

 

coz pracownicy allegro beda mieli dylemat


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość solo501
coz pracownicy allegro beda mieli dylemat

Nie sądzę. Oni ostatnio mają wszystko w d.... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zglosilem i zobaczymy - im wiecej nas zglosi tym lepiej


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość solo501

Ostatnio zgłaszałem "IWC" i "Paneraia". Mijał tydzień i nic - zupełna porażka... :neutral:

Mam nadzieję, że w końcu poważnie się za to wezmą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.