Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Pagaj

Majstersztyki wystawiennicze w Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Napisał, że to składak nawet. A że ludziska na to lecą, to już inna sprawa :)

I chwała mu za to że potrafił napisać prawdę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

hehe, sławetny mr Z,.. a ile szczęścia ludziom daje! (wnioskuję po dziesiątkach pozytywnych ocen transakcji). Za to jak już ktoś wejdzie w polemikę!...  przykładowe określenia względem wątpiących w jakość twórczości sprzedawcy:  "prymitywny kłamczuch", "złośliwy handlarz", "[wymoderowano przez alle] kłamca" i chyba najzabawniejsze "wyjątkowy harpagan", :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Az cholera mnie bierze:D mam takiego (tylko ze w oryginalnym stanie) i j.eblem go gdzies w kat, a tu prosze, taka fortune mozna zbic na malowance;D

A tak calkiem powaznie, to nie rozumiem czemu ludzie o to sie tak bija:o mr Z jest jednym z zalozycieli Sopockiej Polskiej Manufaktury ?:D

Edytowane przez dacik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sopot ma troszkę lepszych malarzy. Tzn. ma słabych, natomiast to jest jakiś żart... A zegarki Glashutte są ostatnio w cenie. W sumie nie wiem dlaczego, ale osiągają ceny w okolicach rozpoznawalnych Szwajcarów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

Tez takiego PATEKA  bym chcial  :lol:  :lol:  :lol:

a opis jeszcze lepszy od samego zegara ,, wyglada to bardzo stylowo"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zwróciłem uwagi :) Szczególnie "to" pasuje do tego cuda :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, na jaki czas dostaje sie bana gdy sie kupuje takiego oryginalnego Patka za 500zl i sie nim chwali na forum?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

No właśnie nie wiem, jakiś użytkownik już dwa razy chwalił się podróbką Hugo Bossa w "dziś na ręku" i nic, ale może przy koronie zegarmistrzostwa stosowane są ostrzejsze środki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiem, jakiś użytkownik już dwa razy chwalił się podróbką Hugo Bossa w "dziś na ręku" i nic, ale może przy koronie zegarmistrzostwa stosowane są ostrzejsze środki ;)

Widziałem to wczoraj ale twoje 2 posty o zaprzestanie publikacji chyba nic nie dały:P

 

A tutaj mamy zegarek pokryty "diamentem z karbonem", jedyny Breitling na świecie:) - http://allegro.pl/breitling-blackbird-limited-pokryty-diamentem-i4817953976.html

 

Rozumiem, że ma powłokę DLC ale to raczej diament nie jest;)

Edytowane przez Ttomeqq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak

Całe szczęście że był przechowywany w ROTTOMACIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca handluje rupieciami i tyle - pewnie nie zna się na zegarkach. Poza tym opis wydaje się być w miarę sumienny.

Nie musi sie oczywiście znać na zegarkach co nie zwalnia go od myślenia i Pan Google się kłania .

Co do reszty opisu nie mam uwag.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cuda panie ,cudaaa!!!

Albo ten sam model(zdjecir zapozyczone z WUS) albo te "brylanty" odpadaja zawsze w tyn samym miejscu:D

post-65187-0-32190100-1417587859_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość anger76

W sumie wyjecie szkiełka eliminuje większość problemów ze zrobieniem zdjęcia. A tarcza wygląda tak efektownie, że ludzie gotowi są płacić 5 razy więcej niż zapłaciliby ze szkiełkiem. Może to będzie jakiś nowy trend w branży...:)

Edytowane przez anger76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy nowy właściciel będzie również nosił zegarek bez szkiełka  żeby tarcza robiła lepszy efekt ? Poza tym nie jestem pewien czy zegarek w ogóle ma szkiełko,na żadnej fotce w galerii szkiełko nie występuje,więc albo zegarek jest sprzedawany bez,albo nie wiadomo jak będzie zegarek prezentował się ze szkiełkiem . W każdym razie nie jest to do końca fair...

Edytowane przez czwartywymiar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czy przypadkiem nie jest tak, że za tym nikiem na tym portalu aukcyjnym występuje znany z pomysłowości i zaradności marketingowej mr Z, ciepło wspominany wielokrotnie w tym wątku? To by wiele wyjaśniało, hehe, szczególnie, że w TEJ branży jest to niekwestionowany lider. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość anger76

Ale czy nowy właściciel będzie również nosił zegarek bez szkiełka  żeby tarcza robiła lepszy efekt ? Poza tym nie jestem pewien czy zegarek w ogóle ma szkiełko,na żadnej fotce w galerii szkiełko nie występuje,więc albo zegarek jest sprzedawany bez,albo nie wiadomo jak będzie zegarek prezentował się ze szkiełkiem . W każdym razie nie jest to do końca fair...

Napisali, że jest nowe szkiełko, więc po prostu zrobili foty przed wymianą szkiełka, coby lepszy efekt uzyskać, licząc na brak orientacji wśród gawiedzi.  I jak zwykle się nie zawiedli...

Oczywiście nie jest to fair. Ale cóż, klient dostanie jeszcze lepszy zegarek niż na zdjęciach, bo ze szkiełkiem, więc czemu miałby kręcić nosem :)

Widzę, że w SA w wielu zegarkach nie ma szkiełek, więc to powszechna praktyka i jedna z tajemnic ich sukcesu...

Edytowane przez anger76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/czarny-seiko-auto-xl-1982-vintage-b-c-m-i4844360268.html

 

Kupujący otrzyma wraz z zegarkiem dowód zakupu w postaci faktury VAT oraz imienny certyfikat jego autentyczności

Rozumiem że certyfikat autentyczności dotyczy dowodu zakupu,bo jeśli chodzi o zegarek to taki certyfikat może wydać producent lub autoryzowany serwis,no może jeszcze uprawniony rzeczoznawca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.