Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Pagaj

Majstersztyki wystawiennicze w Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

małe problemy z :) chronometrami :) :) ....i co ?? i 1000 baksów już jest

 

napisałem do sprzedającego że zapewne pomocny w naprawie będzie młotek , kilof , ciężki kamień itp

 

http://cgi.ebay.pl/OMEGA-SEAMASTER-PLANET-OCEAN-/250769752975?pt=Wristwatches&hash=item3a630ac38f

 

 

 

 

:)

Edytowane przez kono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ale o sso choci...?

A to nie są kwarcowe damki tych producentów?


" Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów " - S.Lem

" Naród wspaniały, tylko ludzie k_rwy " - Marszałek J.Piłsudski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyglądają jak zwykłe odpustowe zegarki co się pod kościołem kupuje po 5,50 :D;) ;) ;)B)

jakoś nie wyglądają jak oryginały


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy wskazówki godziy też są przyklejone ;)

 

Takie okazje a u mnie cienko z kasą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam podwójny post.

Edytowane przez Worldmaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aukcje usuna i lipa.

Dla potomnych:

 

Witam

 

'Mam do sprzedania ładny komplet zegarków, damski i męski zegarek znanej firmy STAINLESS STEEL. Zegarki są zapakowane w eleganckie czerwone pudełko.

Zapraszam do licytacji'

 

 

Oooojjjj, taka okazja mnie minela.

Nastepnym razem dajcie znac bo na ''Stanjes Stil'' to od dawna poluje.

Dzieki ;)

Edytowane przez Yenjay

Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ROTFL - ten "Tag" poszedł za prawie 300 zł! Przecież za tę cenę można już kupić zegarek!


Ulubione marki: 1.IWC 2.Breitling 3. Omega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aukcje usuna i lipa.

Dla potomnych:

 

Witam

 

'Mam do sprzedania ładny komplet zegarków, damski i męski zegarek znanej firmy STAINLESS STEEL. Zegarki są zapakowane w eleganckie czerwone pudełko.

Zapraszam do licytacji'

 

 

Oooojjjj, taka okazja mnie minela.

Nastepnym razem dajcie znac bo na ''Stanjes Stil'' to od dawna poluje.

Dzieki :)

Ale prawdę przynajmniej napisał. Stainless Steel to przecież chyba najpopularniejszy koncern na świecie - produkuje nie tylko zegarki, ale i sztućce, garnki, części do samochodów, rtv, agd... :) Istny monopolista! ;)


Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę za niewielką kaskę firmóweczkę : http://allegro.onet.pl/zegarek-skeleton-automatyczny-i1462791933.html no i jest 52 zata za Vacheron-ka :):lol:

 

pozwolę sobie również zacytować sprzedawcę bo warto.

 

""Witam, do sprzedania mam dziś zegarek typu SKELETON (widać na przestrzał wszystkie części mechaniczne zegarka). Szkiełko znajduje się z przodu jak i z tyłu dzięki czemu można podziwiać przez cały czas pracujący wewnątrz mechanizm. Sprężyna, kółka zębate, młoteczki, wszystko rusza się robiąc na prawdę duże wrażenie. Dodatkowo, gdy jest bardzo cicho można przyłożyć zegarek do ucha i posłuchać jak rytmicznie tyka (dwa tyknięcia na sekundę) ;):) :) . W tylnej części za szybką znajduje się wahadełko, które nakręca zegarek. Nie potrzeba baterii, ręcznego nakręcania ani jakichkolwiek innych dodatkowych czynności. Wystarczy założyć zegarek i nosić go na ręce a nakręci się sam. Wahadełko jest bardzo ładnie wykonane, jak z resztą wszystkie inne elementy. Sprzedaję, bo dostałem go w prezencie a nie cierpię złota, złotego koloru, wszystkiego co nie jest stalowe bądź srebrne. Polecam go każdemu, kto chce zaszpanować , a na prawdę jest czym. Pasek wykonano z naturalnej skóry od spodu brązowej, od góry koloryzowanej na czarno i stylizowanej na jakąś jaszczurkę, węża czy coś równie drogiego. Bez ceny minimalnej (bo nic za niego nie zapłaciłem ha! )! Miłej licytacji :)""


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko zacytuje jeszcze jedno zdanie z tej aukcji ,, Szkiełko znajduje się z przodu jak i z tyłu " ;) kamień z serca że ten zegarek w ogóle posiada jakieś szkiełko . :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo jeszcze wiele się muszę nauczyć, albo chęć osiągnięcia 800pln za ten zegarek kwalifikuje się tylko tutaj :)

 

http://allegro.pl/sanitas-deposc-rarytas-bardzo-stary-zegarek-i1473575328.html


" Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów " - S.Lem

" Naród wspaniały, tylko ludzie k_rwy " - Marszałek J.Piłsudski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/omega-speed-master-piekny-uszkodzony-za-grosze-i1470516117.html

Są chętni na SPEED MASTERA?

Opis wklejam:

Witam,

 

mam do sprzedania piękny zegarek Omega Speed Master Race. Zegarek jest automatyczny i posiada wszystkie niezbędne funkcje.

Średnica koperty to ok 45mm na piaknej bransolecie.

 

Niestety zegarek padł ofiarą zabaw dziecka kolegi i przestał działac - trzeba go zanieśc do naprawy i wtedy będzie cieszył właściciela i zapewniał mu prestiż przez wiele lat.


Ulubione marki: 1.IWC 2.Breitling 3. Omega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.