Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Pagaj

Majstersztyki wystawiennicze w Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

ale mam oko :D poza ebayem pewno 5000 a moze 5500 :)


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jeden ciekawy:

 

franck muller

Mam do sprzedania zegarek szwajcarski który od nowości kosztował 700zł mimo że niema wogóle złota ten zegarek jest tyle warty . Pasek do niego kosztuje 200 zł. można powiedzieć że nówka bo wcale go nie używałem.

myślę ze najrosądniejszą ceną będzie 400zł

telefon 022 7203288 marka geneve polecam.

zegarek jest nakręcamy a jego cykanie przyponina cykanie zegarków z lat 30


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eye daj link, musze zobaczyc ten zegarek , który bez złota warty jest 700 zł!!

Chyba go kupie :)


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maestro

http://www.allegro.pl/item128335753_patek_...ppe_geneve.html

Bezkonkurencyjny, jak dla mnie, jest tekst "Na wahadle brakuje literek E,K,P,E,E w napisie PATEK PHILIPPE GENEVE. Podczas noszenia jest to w ogóle niewidoczne." :lol:

Swoja drogą ciekawe, że mimo świadomości, że jest to "replika" sprzedający próbuję ją sprzedać za taką kwotę... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maestro

A sprzedający ma jeszcze inne "cacka" w swojej ofercie:

http://www.allegro.pl/item128333141_vacher...ine_geneve.html

http://www.allegro.pl/item128337877_cartier.html

Ale ma też silną konkurencję. W ofercie również "PP" i "VC", oba ekskluzywne:

http://www.allegro.pl/item128373081_eksklu...automatic_.html

http://www.allegro.pl/item128364073_eksklu...onstantin_.html

Przykro na to patrzeć :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten VC w oryginale ma po lewej stronie dodatkową tarczkę.

Ta nic nie warta podróba ma w tym miejscu zastępujący ją znaczek VC.

Widać chiński mechanizm wyprodukowany gdzieś pomiędzy Seczuanem a Szanghajem nie obsługuje dodatkowej tarczki.

 

Swoją drogą gościa należało by zgłosić, tyle kasy za podróbe wartą 20 pln to jest ostre przegięcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz zgłoszony :lol:


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam do zaoferowania replikę niesamowitego zegarka TAG HEUER CARRERA. Jest to bardzo dobrze wykonana i wierna replika (swoje waży i ma identyczne wymiary jak oryginał). Nie należy mylić go z chińską plastikową tandetą!!!!! Jest to zegarek kwarcowy, który posiada bardzo dobrą mechanikę (opinia zegarmistrza). :shock: :):)

http://www.allegro.pl/item132474665__tag_heuer_carrera_.html

niezły ten czajna kwarc z szajs-metalu

hihi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na mojej aukcij do zaoferowania mam wspaniały zegarek firmy Patek Philippe używany.

 

Zegarek jest z paskiem z brązowej skóry,koperta jest srebrna, szkło bez żadnych rys,(jedyne ślady użytkowania są na pasku) posiada on dwa niezależne mechanizmy czasowe czyli może mieżyć czas w dwóch róznych strefach, posiada sekundnik, datownik z dokładnością do 31 dni na cyferblacie są umieszczone godziny jak i również minuty. Zegarek jest bardzo dokładny nigdy mi śię nie zdażyło żeby stanoł nawet po tygodniowym leżeniu w szufladzie

 

Licytacja od złotówki zapraszam naprawde warto

 

http://allegro.pl/item131214599_patek_phil...chanizmami.html

 

A mnie kiedyś satnoł 8)


What's Up, Doc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maestro

To nie jest podróbka, ale też nie oryginał. Jest to replika. Jaka jest różnica?

 

* Podróbka - jest w 100% odwzorowaniem oryginału jednak wykonana z materiałów gorszej jakości. Ma na celu wprowadzenie w błąd kupującego, aby za produkt złej jakości (tani w produkcji) osiągnąć cenę okazyjną w stosunku do ceny oryginału, aczkolwiek często zbliżoną do jego ceny.

* Replika – jest na pierwszy „rzut oka” podobna do oryginału, jednak nie próbuje go udawać i może różnić się pewnymi szczegółami.

 

http://allegro.pl/item132663218_vacheron_constantin.html

 

uff, dobrze, że mi to w końcu ktoś wyłożył w sposób przystępny, bo przyznam, że czasem tej subtelnej różnicy nie byłem w stanie dostrzec... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakże znamienny przykład

cytat z allegro

 

"Witam mam do sprzedania ORGINALNA REPLICE PATEK and PHILIPPE model

zegarka Geneva EAR-2002 28-20-1826 Zegarek kupiony w orginalnym salnie

Patek and Philippek w Chicago jednak jest to replika przeznaczona dla

użytkowników o mniejszym portfelu zegarek prezetuje sie jak orginalny

mechanizm wszystko bardzo dobre poniewaz za zegarek dałem 550 $ wiec nie

jest to mała cena za zegarek . Niestety w czasie podrózy do polski torba mi

upadła i stukła sie w jednym miejscu szybka zegarka mechanizm podobno jest

dobry tak mi mowil zegarmistrz a cena naprawy wychodzi w granicach 50 zł ja nie

naprawiam iż mam nowy zegarek i ten nie jest mi potrzebny zachecam do

licytacji . ZDJECIA PRZEDSTAWIAJA ZEGAREK robione w dniu wystawienia

aukcji !

według prawa uni europejskej nie udzielam na towar gwarancji !!! "

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maestro

pomijając reszte, jest tu co najmniej jedna rzecz, dla której warto było przeczytać ten tekst - "Patek and Philippek" :D to chyba literówka, ale mimo wszystko... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam tutaj: http://allegro.pl/item131712229_b_stary_ze...minimalnej.html . Widok tajemniczego zegarka budzi mnóstwo wątpliwości, myślę że największy respekt budzi adnotacja "NIE JESTEM W STANIE NIESTETY OCENIC JEGO DOROBKU LAT, ALE TO CO NAPISZE MYSLE ZE CHOC TROSZKE BEDZIE WYSTARCZAJACE, OTRZYMALEM GO KIEDYS OD SWOJEGO DZIADKA (nie zyjacego) I JAK MI GO DAWAL POWIEDZIAL ZE JEST TO ZEGAREK JEGO OJCA (czyli mojego pradziadka), CZYLI SAMI OCENCIE JEGO WIEK". Dorobek lat musiałby wtedy być znaczny, tym bardziej że właściciel wspomina, że cudny zegarek niespotykanej urody pochodz z CCCP i na dodatek ma JAKIES WIECZKO BYC MOZE DO ZMIANY BATERII". Nb. bardzo bym chciał wiedzieć co tam jest pod tym wieczkiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam tutaj: http://allegro.pl/item131712229_b_stary_ze...minimalnej.html . Widok tajemniczego zegarka budzi mnóstwo wątpliwości, myślę że największy respekt budzi adnotacja "NIE JESTEM W STANIE NIESTETY OCENIC JEGO DOROBKU LAT, ALE TO CO NAPISZE MYSLE ZE CHOC TROSZKE BEDZIE WYSTARCZAJACE, OTRZYMALEM GO KIEDYS OD SWOJEGO DZIADKA (nie zyjacego) I JAK MI GO DAWAL POWIEDZIAL ZE JEST TO ZEGAREK JEGO OJCA (czyli mojego pradziadka), CZYLI SAMI OCENCIE JEGO WIEK". Dorobek lat musiałby wtedy być znaczny, tym bardziej że właściciel wspomina, że cudny zegarek niespotykanej urody pochodz z CCCP i na dodatek ma JAKIES WIECZKO BYC MOZE DO ZMIANY BATERII". Nb. bardzo bym chciał wiedzieć co tam jest pod tym wieczkiem...

 

Wygląda jak rosyjski budzik.....


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 

Witam, dzisiaj mam do sprzedanie „Oryginalny” zegarek ROLEX, zegarek jest nowy, nie używany, wszędzie są sygnety Rolex na zegarku, jest ze srebra cały . Zegarek posiada automatyczny mechanizm ( nakręca się w trakcie noszenia na ręce). Lepsze zdjęcia mogę słać na emaila. Więcej pytań na pod numerem gg: 8112890 lub 667950709. Mogę zakończyć aukcję przed czasem.

 

Koniec

 

Teraz podróba jest nazywana oryginał ale w cudzysłowie :lol:

 

Piekne, czegóż to ludzie nie wymyślą, przypomina mi się dowicp o zakupie prezerwatywy w aptece -poproszę aspirynę , ale porozumiewawczo mruga sie okiem i sprzedawca wie o co chodzi , zeby tylko tak z zegarkami nie doszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maestro

Te sygnety też ze srebra? Elegancki zestaw... Ciekawe czy kolczyki, albo chociaż klipsy może dorzucić... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.