Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ladne te Zodiakczki jak za ta cene to rewelacja.

Niebieski Diver na stronie 6 - wymiata totalenie :-) i Sea Dragon (green) - miodzio

Szkoda, ze w nie mozna tego poogladac na zywo w jakims sklepie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po rozstaniu z niebieskim dragonem z powodu braku smoka na deklu :). Postanowiłem poćwiczyć wzrok :) .

 

SeaDragon all black.

 

dsc0303jp.jpg

dsc0336m.jpg

dsc0337p.jpg

 

No i jest smok :)

 

dsc0324gi.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie Panowie ten niespodziewany wjazd, ale na bazarku zadano mi pytanie o Zodiaczki, i jakoś się tak rozwinęło.. Szkoda mi wywalać to nad czym się napracowałem, więc dodaję reedycje OLYMPOSa :D

 

ad rem:

 

To są "reedycje" modelu OLYMPOS, chociaż tak naprawdę mające się nijak do starych asymetryków (najładniejszych zresztą zodiaków w historii..).

 

ZO 2702 - mam

 

Z02702.jpg

 

 

ZO 2704 - mam

 

ZO2704.jpg

 

 

ZO 2705 - poluję na, i o ile potwierdzi się sygnał z dzisiaj - UPOLOWAŁEM ;)

 

ZO2705.jpg

 

 

ZO 2703

 

Z02703.jpg

 

 

I na bransoletach:

 

ZO 2701

 

Z02701.jpg

 

ZO 2700

 

Z02700.jpg

 

 

Pozdrawiam

Przemek

Edytowane przez XLesio

" Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów " - S.Lem

" Naród wspaniały, tylko ludzie k_rwy " - Marszałek J.Piłsudski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XLesio

 

Gratuluję pięknych i dość rzadkich(przynajmniej na tym Forum) Zodiaków... ;) ZO 2704 bardzo mi się podoba. Zrobiłbyś im jakąś fajną sesję w Galerii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się kurcze.. Jakaś masakra wkradła w numerki Zodiaczków :lol: Ale już poprawione.

 

Erratą dodam, że jedzie właśnie do mnie ZO2700 :(

Chociaż przez sprzeczne informacje przez chwilę się łudziłem, że to wymarzony "granacik" ZO2705 :)

 

Fotek jeszcze długo nie będę miał dobrych, bo wciąż nie mam dobrego szkła pod cyfrę.. Niestety moje analogowe szkiełka canona "nie gadają" z cyfrowym body :)

Już prawie zdecydowałem się na kupno dandeliona, i odkopanie z piwnicy zapasów pod M42..

 

Ale, ale..

W wątku o pachach wrzuciłem kilka fotek 2704 na rękodziele nick'a

 

3493ecfa7fdfaf37gen.jpg

 

Więcej tutaj: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/52702-jaki-pasekbransoletkedewizke-i-inne-masz-przy-zegarku/page__view__findpost__p__697820

Edytowane przez XLesio

" Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów " - S.Lem

" Naród wspaniały, tylko ludzie k_rwy " - Marszałek J.Piłsudski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziękować :)

A swoją drogą - gdyby ktoś wiedział o ZO2705 na zbyciu - dajcie znać.. :)


" Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów " - S.Lem

" Naród wspaniały, tylko ludzie k_rwy " - Marszałek J.Piłsudski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne te Wasze Zodiaczki, a w dodatku mają dużą moc sprawczą :) Prawda Przemku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam..

Na rolexa też pewnie da się złowić kobietę życia :)

 

Myślałem że się obejdzie, ale zacytuję fragment rozmowy z Piotrkiem :)

 

A z tą dziewczyną.. To widzisz jest tak.

Miałem ja sobie taką prawie żonę - od 8 lat pod jednym dachem. I też się ukrywałem z nowymi nabytkami..

A potem się pojawiła koleżanka z pracy, która koniecznie chciała przymierzyć mój zegarek :)

I już go nie zdjęła.. Aż musiałem zamówić drugi.

Ten drugi, krojony pod nią, jest oficjalnie zaręczynowy...

:)


" Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów " - S.Lem

" Naród wspaniały, tylko ludzie k_rwy " - Marszałek J.Piłsudski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów :-)

Przeglądam sobie z lubością ten wątek, ponieważ ZODIACki bardzo mi się podobają

Również od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zakupem jakiegoś kwarca na gumowym pasku, no i właśnie mam okazję zakupu takiego o to egzemplarza:

 

zodiacz.jpg

 

Czy znacie ten model i czy go polecacie?

 

Będę wdzięczny za jakikolwiek sugestie.

 

Pozdrawiam Wojtek!

Edytowane przez bert69

Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz sportowych chrono, to na twoim miejscu szukałbym wersji z alarmem..

Było kilka modeli.

 

Ja jeszcze przez kilka dni mam w biurku:

 

aa036d939abcc8dfgen.jpg

 

Super wykonanie, no i ALARM właśnie.

A ponieważ tarcza to carbon, fajnie wygląda też np. na carnonowym hirshu a nie bransolecie :)

 

edit:

Wszystko wskazuje na to, że to ta sama koperta. Bezel i wewnętrzna działka tachymetru ta sama, kształt detali koperty też. Jeśli wymiary to 46mm Diameter (bez koronek), 10mm Thickness, to nasze zegarki różnią się tylko stopniem komplikacji mechanizmu :)

Edytowane przez XLesio

" Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów " - S.Lem

" Naród wspaniały, tylko ludzie k_rwy " - Marszałek J.Piłsudski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukasz sportowych chrono, to na twoim miejscu szukałbym wersji z alarmem..

Było kilka modeli.

 

Ja jeszcze przez kilka dni mam w biurku:

 

 

Super wykonanie, no i ALARM właśnie.

A ponieważ tarcza to carbon, fajnie wygląda też np. na carnonowym hirshu a nie bransolecie :)

 

edit:

Wszystko wskazuje na to, że to ta sama koperta. Bezel i wewnętrzna działka tachymetru ta sama, kształt detali koperty też. Jeśli wymiary to 46mm Diameter (bez koronek), 10mm Thickness, to nasze zegarki różnią się tylko stopniem komplikacji mechanizmu :)

 

Dzięki za info. Generalnie ja z alarmem to chętnie, ale póki co nie udało mi się spotkać takiego.

Dostępność tych zegarów w Polszcze nie jest zbyt dobra :)

Edytowane przez bert69

Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będziesz potrzebował ściągnąć coś z zagranicy to odezwij się. Chętnie Ci pomożemy.

 

Dzięki bardzo ;)

 

Właśnie nawiązałem kontakt z jednym z kolegów - i coś się kroi. Jak dobrnę do szczęśliwego finału to się pochwałę oczywiście!


Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja stałem się posiadaczem takiego oto Zodiaca ZO2236, i mam obecnie mieszane uczucia, bo z jednej strony chciałem jakiś zegar z kolorem i to jest super. Choć nie wiem czy pasuje do garnituru, ale do garnituru nosiłem już pomarańczową Amfibię ;)

Ale jestem nieco rozczarowany świeceniem zegarka - cóż, to nie Seiko. Porównywałem również z Buranem i świecenie wypada mizernie, z Amfibią Wostoka świecenie na podobnym poziomie, czyli niezbyt długo (chyba nawet krócej niż Amfibia) i tylko trochę.

 

post-35815-0-39720200-1324635421_thumb.jpg

 

Czy wszystkie zegarki Zodiac tak mają?

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Sea Dragon też świeci słabo, więc raczej to norma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Sea Dragon też świeci słabo, więc raczej to norma.

 

To się uspokoiłem, bo generalnie podoba mi się wygląd. Ale do "kropki nad i" brakuje dobrej lumy ;)

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety świecenie jest słabą stroną kwarcowych Zodiaków. Zdecydowanie lepiej świecą mechaniczne divery, np. Oceanaire.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.