Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

W dniu 16.09.2020 o 17:56, krajcarek napisał(-a):

To abstrakcyjne i pewnie uznacie to za dziwaczne, ale nazwa tych zegarków źle mi się kojarzy i pewnie dlatego nigdy żadnego nie kupiłem, choć są stylistycznie niezłe. Czułbym się niekomfortowo nosząc na ręku znamię seryjnego mordercy. [...]

W jakim sensie? Nie łapię chyba.

Posted (edited)

Noż jak rany... A niejaki Heinz Hermann Heuer był gestapowcem, przeciwko któremu toczył się proces sądowy za zabójstwo i znęcanie się nad więźniami. Odrzucam zatem mój przestarzały zegarek TAG Heuer 844 z 1985 roku i kupię sobie jakiegoś kwarca od Casio, nie budzącego wątpliwości etycznych. Zresztą Kasjusz Cherea załatwił Kaliguję, wiec zegarki Casio na pewno nazwano na jego cześć.

Edited by Sierżant Julian

51 minut temu, Sierżant Julian napisał(-a):

Noż jak rany... A niejaki Heinz Hermann Heuer był gestapowcem, przeciwko któremu toczył się proces sądowy za zabójstwo i znęcanie się nad więźniami. Odrzucam zatem mój przestarzały zegarek TAG Heuer 844 z 1985 roku i kupię sobie jakiegoś kwarca od Casio, nie budzącego wątpliwości etycznych. Zresztą Kasjusz Cherea załatwił Kaliguję, wiec zegarki Casio na pewno nazwano na jego cześć.

Casio też odpada bo przecież nosił go Bin Laden 🤣 

Screenshot_20210302_101809.jpg

📸

Mam obsesję na punkcie używania dobrego zegarka, którego nie pozna zaden snob. W związku z tym do celów oficjalnych mam Grand Seiko ("Seiko, aha, porządne tanie zegareczki, a zobacz, ja tu mam prawdziwego szwajcarskiego Pissota..."), i trochę mnie jeszcze gryzie mój TAG Heuer, bo naród zwykle go jednak rozpoznaje jako drogi. Może jednak kiedyś zamienię go na Zodiaka, mniejsza rozpoznawalność a zegarki naprawdę niezłe.

Jasne że są dobre zegarki mniej lub bardziej rozpoznawalne, ale......zawsze znajdzie się jakiś snob-madrala😉

W dniu 4.03.2021 o 09:51, jimmibaton napisał(-a):

Kilka fotek Smoka

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jak wrażenia z użytkowania i jakości 🤔

📸

Posted (edited)
16 godzin temu, lysolek007 napisał(-a):
Jak wrażenia z użytkowania i jakości

Jest dość płaski i ma ładnie wyprofilowane uszy, przez co nie przesuwa się na nadgarstku. Jest bardzo wygodny. Co do jakości wykonania, to oglądałem go pod lupą i jest bardzo dobrze. Praktycznie nie ma się do czego doczepić. No może jedynie luma mogłaby być lepsze. Poza tym trzyma poziom Orienta Stara albo Orisa. Jeśli się trafi, to śmiało brać.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edited by jimmibaton