Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Papaj94

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

About Papaj94

 • Birthday 02/18/1994

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

98 profile views
 1. Witam Państwa serdecznie Jestem zainteresowany zakupem zegarka vintage. Szukam przede wszystkim w pełni oryginalnych czasomierzy, w szczególności tych wymienionych w tytule. Będę wdzięczny za wszelkie oferty. Dziękuję za poświęcony czas.
 2. Serdecznie dziękuję za wszelkie sugestie. Ten Epos jest świetny. Niestety nie znalazłem ofert poniżej 3 tysięcy złotych.
 3. Zastanawiam się, czy nie dorzucić do budżetu z 600 złotych i zaopatrzyć się w któryś z automatów Frederique Constant. Czy ktoś z Was posiada czasomierz tej marki i może podzielić się opinią?
 4. Witam Szukam zegarka automatycznego, szwajcarskiego do 3000 złotych. Zależy mi, aby to był czasomierz typowo garniturowy, elegancki z giloszowaniem. Posiadam w kolekcji klasycznego Orienta z open heartem, ale uznałem, że czas najwyższy na Szwajcara. Chciałbym, aby był podobny do tego Roamera, aczkolwiek niekoniecznie open heart. Będę bardzo wdzięczny za wszelkie propozycje. https://zegarownia.pl/zegarek-meski-roamer-swiss-matic-55066141-22-05
 5. A Zeppelin w automacie wart jest swojej ceny? Można je znaleźć w podobnej kwocie jak Orient. Ten styl open heart urzekł mnie od początku. Zdaję sobie sprawę, że z czasem mogę radykalnie zmienić zdanie. Vratislavia Conceptum, mówiąc szczerze, nic mi nie mówi. Czy mógłbyś w telegraficznym skrócie powiedzieć mi o tej marce?
 6. Ten Roamer zrobił na mnie wrażenie szczegółowością. Wizualne mistrzostwo świata (oczywiście dla wielu może wyglądać tandetnie). Bardzo dziękuję za polecenie Orienta. Ciężka decyzja przede mną.
 7. Orient jest ciekawą marką. Znalazłem kilka interesujących modeli, więc bardzo mocno się nad nimi zastanawiam.
 8. To odpada w takim razie. Chcę mieć pewność, że zegarek będzie służył lata.
 9. Zauważyłem również, że bardzo duży wybór daje Carl von Zeyten. Nie słyszałem jednak za dużo o tej marce, więc nie jestem do końca przekonany.
 10. Witam Was Od dłuższego czasu poszukuję dla siebie zegarek automatyczny. Byłyby to mój pierwszy, z tego typu mechanizmem. Na zakup chciałbym przeznaczyć maksymalnie 2500 złotych. Zależy mi, aby był na pasku skórzanym oraz typu open heart. Moją uwagę zdobył Roamer 550661 41 22 05. https://zegarownia.pl/zegarek-meski-roamer-swiss-matic-55066141-22-05 Nie jestem wielkim znawcą owej marki, więc byłbym wdzięczny użytkownikom tych zegarków o opinię. Oczywiście nie ograniczam się do tej marki. Liczę na Wasze większe doświadczenie i pomoc przy wyborze. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.