Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Jeżeli już mówimy o różnych kolorach tarczy w Oceanaire, to są jeszcze takie wersje:

Żółta dość ekstremalna, ale całkiem fajna, za to biała nie podoba mi się wcale.

kurna wlasnie nie wiem co tam siedzi :) dowiem sie

a co do trzeciego oceanaire to calkiem serio :) tylko nie usmiecha mi sie placic 625 euro za niego bo tyle wart nie jest wiec cierpliwie czekam na okazje :)

P.S.

Niebawem na bazarku wrzuce dosc rzadkiego vintage Zodiaca ...

Chętnie przygarnąłbym takiego ZO8001, tak jak szukam po necie to w USA jest za 450$,

a gdzie go można kupić w Europie w rozsądnej cenie ?

A może któryś z kolegów chce odsprzedać swojego :)

Time is tickin away, youve gotta - live your life - day by day

happy or sad, good or bad, life is too short youve gotta - keep your head

Już go nie widzę, może już poszedł, bo cena rzeczywiście atrakcyjna.

Czyżby Twój? :)

Jest za to stary Zodiac Triple Calendar Moonphase za jedyne...14 k :)

Edited by Degustatorr del Monsterro

3 dni temu widzialem dwie sztuki calkowicie nowe w cenie okolo 250 USD, pewnie musialy juz pojsc. Jesli chcecie to moge wrzucac linki gdyz Zodiaki monitoruje na ebayu caly czas :mellow: A Moonphase mozna kupic za okolo 300-500 USD w calkiem niezlym stanie.

A w ramach offtopa czy -7 sekund na dobe to dobry wynik dla Claro? I czy ktos zna podstawowe wady tego mechanizmu?

Marcin

Mam takie pytanie dotyczące szczególnie starszych modeli zegarków Zodiac. Czemu niektóre nie mają na tarczy Loga producenta a inne mają. Czy to ma jakiś związek z latami produkcji?

Pod Napięciem

O które modele dokłądnie Ci chodzi? Czy chodzi o logo czy także nazwe marki? Jezeli chodzi o astro to chyba nie trzeba tlumaczyc dlaczego nie ma loga :)

Marcin

Chodzi o stare modele z lat 50 lub 60. Na tarczy jest nazwa marki a nie ma Logo. Chodzi np o linię Autographic. Toteż pytam czy Zodiac zaczął używać loga w pewnym okresie swojego istnienia czy jest to czymś innym spowodowane.I tu przykładowe zdjęcia:

post-32260-0-54858200-1295386431_thumb.jpg

post-32260-0-95512200-1295386439_thumb.jpg

post-32260-0-51966800-1295386447_thumb.jpg

post-32260-0-43119300-1295386456_thumb.jpg

Pod Napięciem

Mam kilka zegarkow z tych lat ktore posiadaja logo na tarczy. W tych samych latach jak i wczesniej byly produkowane zegarki z logiem i bez. W serii hermetic nawet niektore maja loga a niektore nie. Podobnie jest z koronkami, nie wszystkie byly sygnowane logiem marki i nie ma konkretnego powodu dlaczego tak bylo. Trudno mi sie wypowiedziec na ten temat gdyz najzwyczajniej nie wiem dlaczego tak sie dzialo.

Marcin

Rozumiem. Dziekuję za próbę odpowiedzi. Chociaż sądzę iż napewno był jakiś tego powód. :)

Pod Napięciem

Informuje drogich kolegów że od jutra wielka wyprz u mnie będzie :) Szykują się dwa duże zakupy więc pod młotek pójdzie na pewno jeden Oceanaire oraz Dragon Wing :) Na pewno jeszcze kilka innych Zodiaców oraz Seiko i Zenith.

A najbliższe zakupy to IWC top gun, Dornbluth & Sohn oraz jakis diver Edoxa.

Marcin

A rzeczywiście przepraszam. A czy coś z Vintage też będzie ??

Pod Napięciem

Rozpędziłeś się Pan z tą wyprzedażą Zodiaków... :o Uważaj, uważaj, bo jak wyprzedasz wszystkie Zodiaki - wykluczymy Cię z naszego zodiakowskiego fanklubu... :D;)

Sam napisałeś że 3 sztuki Oceanarie to za dużo :o Poczekaj aż wstawię fotki tego co niedługo się u mnie pojawi ;) A coś nawet już się pojawiło z najnowszej oferty Zodiaca.

Marcin

Panowie, a takie cudo jak na obrazku niżej jest gdzieś dostępne? Z taką pomarańczową gumą, i ile taka przyjemność by kosztowała?

post-8871-055985200%201288017305.jpg

Edited by Cinek

Świetny jest ten Zodiac w tej kolorystyce ! :(

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.