Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 00110010000010011001

Podrobki Casio

Rekomendowane odpowiedzi

nie płacz tylko zbieraj kase na tego :P

 

Fake-Blue-Frogman-G-SHOCK-Watch.jpg


obecnie: DW-5600C-9CV * DW-5300G-9V * DW-6600E-1V * G-2000BM-1MJF* G-3011F-1V   *  G-700-3AV  *   GW-9010-1 *  GW-9200-1 *  EF-535SP-1AV  * DW-5030-1
kiedyś : DW5600E-1 * DW-8150-1V * GT-000D-7 * DW-8030-1 * DW-8600J-8A * GX-56-1A * G-9000-8V * G-9000-3V * GW-9000A-1 * G-2900-1A  * G-7700-1 * G-3000LV-7 * GR-8900A-7 * GA-100-1A1 * GX-56-1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wstukać do google'a "fake frogman" i od razu wyskakuje piękna kolekcja. Do wyboru, do koloru. 

 

Raz widziałem takiego na żywca. Najzabawniejsze, że właściciel był z niego bardzo dumny. 

8-)

 

pozdrawiam, Piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te mapki są piękne :lol:


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Najzabawniejsze, że właściciel był z niego bardzo dumny. 

 

to jest już pewien stan umysłu, inny wymiar jestectwa  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys widziałem DW-6300, ale dobrze zrobiony, własciciel wiedział że podróba bo kupował od turasa na targu :)

 

ale wygląd modułu u kolor bezela był ok, wykonanie nawet znośne i o dziw dużo wytrzymał


obecnie: DW-5600C-9CV * DW-5300G-9V * DW-6600E-1V * G-2000BM-1MJF* G-3011F-1V   *  G-700-3AV  *   GW-9010-1 *  GW-9200-1 *  EF-535SP-1AV  * DW-5030-1
kiedyś : DW5600E-1 * DW-8150-1V * GT-000D-7 * DW-8030-1 * DW-8600J-8A * GX-56-1A * G-9000-8V * G-9000-3V * GW-9000A-1 * G-2900-1A  * G-7700-1 * G-3000LV-7 * GR-8900A-7 * GA-100-1A1 * GX-56-1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te mapki są piękne :lol:

A ja się zastanawiałem po co tam są te trzy lecące ptaki, z których pierwszy trzyma w łapach buta :D

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obecnie: DW-5600C-9CV * DW-5300G-9V * DW-6600E-1V * G-2000BM-1MJF* G-3011F-1V   *  G-700-3AV  *   GW-9010-1 *  GW-9200-1 *  EF-535SP-1AV  * DW-5030-1
kiedyś : DW5600E-1 * DW-8150-1V * GT-000D-7 * DW-8030-1 * DW-8600J-8A * GX-56-1A * G-9000-8V * G-9000-3V * GW-9000A-1 * G-2900-1A  * G-7700-1 * G-3000LV-7 * GR-8900A-7 * GA-100-1A1 * GX-56-1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy z tej strony zegarki są oryginalne : http://www.royaltime.pl/pl/casio-gw-7900-1er.html? Bo interesuje mnie właśnie ten model i jest w super cenie. 

Na pytanie czy mają gwarancję ZIBI dostałem odpowiedź : Gwarancja Importera. Techno Serwis 2 lata. Jest ok czy nie bardzo? Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek oryginalny a gwarancja importera tak jak dostałeś odpowiedź, to czego nie rozumiesz?

Jak chcesz z oficjalnej dystrybucji to kup tu:

http://allegro.pl/zegarek-casio-gw-7900b-1er-g-shock-gw-pl-wawa-i5677482448.html

lub tu:

http://allegro.pl/zegarek-casio-gw-7900b-1er-g-shock-gw-pl-wawa-i5478932610.html

Będziesz miał 3 letnią gwarancję zibi z możliwością przedłużenia o kolejne 3 lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten El Light to wygląda jak bez jakiś Rysiek bezela.

Nie rozbierałem nigdy Ryśka (zegarka, ani chłopa :P ) ale tak mi się kojarzy jakoś :)

Edytowane przez Sol

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 Łatwo rozróżnić, że jest to oryginał, gdyż podróby łatwo ulegają zabarwieniu na inne kolory, a ten zegarek mimo roku użytkowania nadal posiada czarną barwę.

mistrz  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cykacz.. jeszcze trochę i zrobisz tutaj drugiego olx'a.. Doprawdy nie wiem co w tym śmiesznego.. 90% G na tym serwisie to podróby i my to wiemy, zostawmy może ten watek dla tych co naprawdę mają jakieś obiekcje co do oferty którą są zainteresowani. Inaczej niezły śmietnik się tu nie długo zrobi..


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega na 2 tygodnie calkiem się musi przerzucić na olx.

 

:)

Swoją drogą nie wiedziałem że jest możliwość czasowego zawieszenia użytkownika.

Czy jest możliwa dowolna ilość dni?


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Edifice jest tak że po samych zdjęciach bardzo ciężko jest je rozpoznać. Najlepiej jakbyś podesłał link do aukcji. Jednak najlepszym rozwiązaniem jest kupowanie u sprawdzonych sprzedawców chociażby na allegro (Sequndus, daymon_trade, rolem, adrianoo89-(crazytime), worldtrade24_pl i jeszcze kilku innych), olx stanowczo odradzam w kwestii Edifice.. 


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili edificów jest więcej podrób niż oryginałów  ;)

Jak kupować to tylko sprawdzone źródło bo w tym przypadku podróbki są dobrze wykonane, przynajmniej tak widać na zdjęciach  ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten to podróba.

Widziałem ich dużo i je rozpoznaje.

Poza tym dawno nie widziałem tych modeli oryginalnych nowych a podróbki krążą cały czas.

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety Edki są podrabiane notorycznie...Casio chyba edków nie foliuje jak na  obrazku wyżej? czy się mylę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie spotkałem się z tym modelem w oryginale więc polecam omijać go z daleka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.