Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 00110010000010011001

Podrobki Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Takie coś mi się trafiło, oryginał czy podróbka? Mało coś o tym modelu na Google. c75cc6dd8dc7a1b29dae7fb66f5d7a16.jpge417ddd492dd5e2e2f4d43213c47f1a6.jpg

 

Pozdrawiam

Kamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się podobają :D ogólnie cały moduł fajne ma "przejścia" jeśli dobrze widziałem gdzieś na YouTube.

 

Pozdrawiam

Kamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale super ten g-2400, wcześniej go nie wiedziałem :o


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich.

Jestem totalnym świerzakiem:) dlatego proszę o wyrozumiałość. Stałem się od kilkunastu dni posiadaczem zegarka EFR-512L-8AVEF który otrzymałem od ojca w ramach prezentu. Zakupiony od oficjalnego dystrybutora w sklepie stacjonarnym. Niemniej mam wątpliwości co do że tak określę nowości zegarka. Dekiel proszę spójrzcie na foto i naklejkę Zibi ( odrapana) czy tak powinna wyglądać na nowym zegarku. No i pudełko a na nim opis symbol?

Jak sądzicie można reklamować zakup?

 

 

post-94331-0-28526700-1480952723.jpg

post-94331-0-22677800-1480952853.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudełko masz z innego zegarka ( ze złotym ringiem ) naklejka raczej też powinna być idealna ( widać że ktoś ją nieumiejętnie zdrapał ) albo trafiłeś na egzemplarz powystawowy outletowy albo ze zwrotów konsumenckich ( skoro masz paragon możesz go po prostu oddać/wymienić na egzemplarz pełnowartościowy lub zażądać obniżki ceny , kwestia tylko jak kiedy i od kogo był kupiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz reklamować oryginalny sprawny zegarek z powodu obdartej naklejki? Weź ją zedrzyj w cholerę i ciesz się nowym zegarkiem i jego ładnym deklem. Te naklejki nie są Ci do niczego potrzebne i nie maja wpływu na gwarancję.  


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tam jest? Nie każdy ma FB :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja bym się zastanowił, czy warto się bawić w zwroty - pomijam to, czy roszczenia zostaną uznane. Jeśli zegarek nie nosi żadnych śladów, zadrapań itp, to czemu wymieniać? Naklejka i tak jest do zdrapania. Jeśli kupowany w timetrend, to przecież tam wszystkie zegarki są z gabloty/wystawki? A pudełko pewnie pomylili w sklepie. Mnie przy zakupie kiedyś 15 min kobitki szukały pudełka. Już miałem powiedzieć, że biorę bez, jak je znalazły w szufladzie pośród wielu innych. Ewentualnie można wymienić samo pudełko w sklepie na miejscu, o ile to odpowiednie nie poszło w świat z innym kaziem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się naklejka nie ma wpływu na gwarancję bo sam ją zawsze sciągam po zakupie , ale jak płaci się za pełnowartościowy nowy produkt wypadało by żeby taki się otrzymało a obdarta naklejka ( widać przy kleju że też przybrudzona ) świadczą o tym że nowa sztuka to nie jest ( pudełko mogli pomylić ) kwestia tylko czy przy zakupie nie było rabatu z tego powodu a i dziwię się że sprzedawca sam nie zdrapał tej naklejki i nie oddał czystej sztuki :)

 

Nie wszystkie g w TT są z gabloty , chociaż sam już tam 2 sztuki kupiłem bez pudełek bo zaginęły ( miałem się po nie zgłosić ale zegarki poszły w świat :) jeden limit dgk więc zależało mi na pudełku ale już trudno )

Edytowane przez Arthoor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała armia zadowolonych użytkowników posiadaczy podróbek Romana a i następni w kolejce żeby toto kupić.

Niektórzy są tak zadowoleni,że po dwa mają ;)

Edytowane przez X-Ray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawaj screena :D


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie wydaje mi się, żeby brak naklejki pływał na wartość zegarka. Szczególnie, że nosi ona ślady sugerujące próbę jej usunięcia, a nie ślady użytkowania zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała armia zadowolonych użytkowników posiadaczy podróbek Romana a i następni w kolejce żeby toto kupić.

Niektórzy są tak zadowoleni,że po dwa mają ;)

Świadomi chociaż czy myślą że zrobili deal życia kupując Roman za 149pln?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No, pokażcie tego "Romana sprawcę powszechnego zadowolenia". ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się, żeby brak naklejki pływał na wartość zegarka. Szczególnie, że nosi ona ślady sugerujące próbę jej usunięcia, a nie ślady użytkowania zegarka.

Na wartość nie ale świadczy to też o sklepie mogli to zedrzeć do końca ( w TT zegarki podają w rękawiczkach i pucują szmatką przy odbiorze a tu taka sztuka ? tym bardziej że zrywałem tych naklejek dziesiątki i żadnej nie uszkodziłem bo przy sprzedaży obie naklejam powtórnie lub daję w pudełku na folijce naklejone )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.