Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 00110010000010011001

Podrobki Casio

Rekomendowane odpowiedzi

pierwszy bez dwóch zdań

drugiego nie widać link prowadzi do zdjęcia 2x2mm ;) ale i tak coś w nim śmierdzi

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwszy bez dwóch zdań

drugiego nie widać link prowadzi do zdjęcia 2x2mm ;) ale i tak coś w nim śmierdzi

drugi link otwiera mi się w rozdzielczości 630*470pix także nie wiem o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi to typowy FAKE, udający Risemana. Dużo ich na alledrogo.

 

zabawne, że te podróbki osiągają całkiem spore ceny na licytacjach, prawdziwy shock


<script src="//widget.time.is/t.js"></script>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

to jest 'podróbek' :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rafori

Instrukcja wg polskiego prawa powinna byc dostarczona przez sprzedawce w jezyku polskim niezaleznie od tego skad pochodzi produkt.

 

Moze instrukcja jest dodrukowana a produkty sa tzw. 'wypadniete z tir-a' :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełen podziw, że na małym zdjęciu odróżniasz chińskie znaczki od japońskich :)

Osobiście wolę unikać zakupów z nieznanych źródeł...w ogólnodostępnym dziś zalewie podróbek.

Opieram się bardziej na kolegach z Forum i sprawdzonych źródłach,

pozdrawiam


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już widzę jak zibi będzie serwisować te podróby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1300zł za ef-543d? ktoś chyba na głowę upadł. Zibi wołało za niego max 699zł. Zwykłe naciąganie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc jest ktoś w stanie powiedzieć czy na tej aukcji sprzedawana jest podróbka? czy oryginał ?

użytkownik odpisał że daje gwarancje 3 lata oraz ze zegarki maja angielskie instrukcje

 

http://allegro.pl/me...1654006759.html

 

 

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/60406-autentycznosc-casio-ef-543d-1avdf/page__gopid__662303#entry662303 odp na Twoje pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jeszcze chwila, a cena w licytacji sięgnie oryginału. Szkoda mi osoby, która zwycięży w aukcji, choć z drugiej strony to może świadomy wybór...


<script src="//widget.time.is/t.js"></script>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może podbijanie aukcji przez znajomych, kto wie, zapoznawszy się z przedmiotem, jestem pewien ze to podróbka, zgłosiłem więc aukcje do allegro, niech zweryfikują, dobrze wiedzą ze na ich stronie jest plaga aukcji z nieoryginalnymi przedmiotami/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 tygodnie temu kupiłem Protreka PRW 5000T 7ER czyli z tytanową bransoletą. No i po tych 3 tygodniach normalnego użytkowania na bransolecie są już widoczne ryski. Czy to możliwe żeby na tytanie mogły tak sobie rysy powstawać ?

Już sobie wyobrażam jak będzie ta bransoleta wyglądała za 3 lata.

Może i bym nie zwrócił na to uwagi, ale mam też drugi zegarek Timemaster z bransoletą stalową, który używam właśnie ze 3 lata. Na tej bransolecie praktycznie nie ma rys, a jeśli już to bardzo mikroskopijne.

I dlatego podpada mi ten tytan na Casio ProTrek. Generalnie zegarek wygląda super i trudno mi uwierzyć żeby podróbka miała taką rzetelność detali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.