Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 00110010000010011001

Podrobki Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem kiedyś od nich zegarek, wszystko było w porządku.

 

Zresztą niech się kolega nie obawia - rozpoznanie podróbki G-Shocka nie polega na szukaniu jakichś mało widocznych detali. One od oryginałów różnią się już na pierwszy rzut oka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie tez tak myślę,zegarek prezentuje się świetnie każdy detal bardzo starannie wykonany.

jest puszka,gwarancja 6 lat(troszkę dziwna bo nie ma hologramu zibi),chyba jakaś ich firmowa

jest instrukcja PL

ogólnie sklep ma bardzo dobre opinie w necie

 

jeszcze jedno,słyszałem gdzieś że jeśli zegarek jest made in Tailand to na

sprzączce powinno pod napisem casio też być Tailand?

czy to tylko mit?

Edytowane przez snake68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej reguły. Na "Made in Thailand" mam "Casio Japan", na "Made in Japan" - "Casio China", a widziałem jeszcze inne mixy. ;)

 

Każda podróba G-Shocka wygląda jak zegarek za 20 zł z bazaru, od razu byś ją rozpoznał. W przypadku G-9300 może ona wyglądać na przykład tak. Nawet na takim kiepskim zdjęciu chyba od razu widać różnicę, prawda? ;)

 

l_casio-g-shock-gw-9300gb-watches-fashion-sports-watch-5b57.jpg

Edytowane przez Seven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

potrzebuję porady. Chciałbym kupić na allegro G-Shocka, ale zastanawia mnie cena. W sklepach TT ten model kosztuje 599 PLN. na allegro można go dostać za niecałe 400:

 

http://allegro.pl/zegarek-casio-ga-201-1aer-nowosc-g-shock-i2836555846.html

 

http://allegro.pl/zegarek-casio-ga-201-1aer-super-na-prezent-i2867854400.html

 

Sprzedawcy wyglądają w porządku ( prawie 100 % pozytywów ) ale wolę się upewnić niż "przejechać" na pierwszym G-Shocku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź :)

Bardziej skłaniałem się ku temu drugiemu - sprzedaje w moim mieście, wiec będę mógł obejrzeć towar przed zakupem.

 

Ale żeby aż taka różnica w cenie z powodu gwarancji :) ? Dziwne to trochę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi też wygląda w porządku, na pewno nie sprzedaje podrób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi też wygląda w porządku, na pewno nie sprzedaje podrób.

 

Wiesz, właśnie się dowiedziałem że te zegarki mają 3-letnią gwarancję Zibi-ego :blink: Dziwi mnie to, bo cena jest co najmniej 100 zł taniej niż u autoryzowanego przedstawiciela...

Nie wydaje Wam się to zbyt piękne żeby było prawdziwe ?

 

Przepraszam że tak namolnie się dopytuję :) ale jak mówią kto pyta nie błądzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest w porządku: zarejestrowana firma, gwarancja i wyraźnie zaznaczone, że zegarek jest oryginalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Co sądzicie o tym zegarku ? http://allegro.pl/casio-nowy-i2867995101.html

przyznaje się kupiłem go bo mi sie spodobał ale wydaje mi sie że to podróba...

wydaje mi sie że jet to podróbka bo nie działaguzik "baro" i w ogóle jak na wodoszczelny zegarek to za plastikowo to wyglądają te przyciski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc pierwszy raz widzę taki wynalazek, ale na 100% jest to podróba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach jest oryginał. Cena całkiem niezła, pod warunkiem, że ominą cię wszelakie opłaty celne. Darmowa wysyłka z Hongkongu to najprawdopodobniej zwyczajny airmail, a celnicy na ogół nie wykazują takimi zainteresowania, choć stuprocentowej pewności nigdy mieć nie można. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu nowy :), ale mam pytanie do ekspertów :D.http://allegro.pl/promocja-zegarek-casio-ga-100a-g-shock-3latagwar-i2868317768.html Dostałem takiego G-shocka tylko że czarnego :P. I teraz czy ten sprzedający nie sprzedaje podrób? Bo nie miałem hologramu Zibi. Czy po prostu ściąga zegarki z innego kraju, żeby pominąć oficjalną dystrybucję? Instrukcje mam full ang, ale od właściciela sklepu mam wypisaną kartę gwarancyjną itd. Z góry dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablos

Dzięki:), bo tak mi się ten G spodobał :). Ogólnie świetny zegarek, tylko podświetlenie jest takie że tylko wskazówki widać. Chyba tak producent chciał ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.