Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 00110010000010011001

Podrobki Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ryzykuj. Wszystkie sprzedawane przez niego Edifice to najczęściej podrabiane modele z tej linii Casio. Gdyby to były oryginały, napisałby o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seven bardzo dobrze prawi, nie warto ryzkować, zwłaszcza, że ten model można kupić w dobrej cenie od spr sprzedawców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy frogman :D nic tylko brać . Co rusz to nowy użytkownik go wystawia. Mógł chociaż dopracować swój misterny plan oszustwa ale cóż są ludzie i głowonogi .

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, jestem tutaj nowy, szczerze mało znam się na zegarkach, dlatego tutaj piszę. Otóż, chcę kupić zegarek, mianowicie Casio GW-3500B. Mam pewne wątpliwości co do miejsca zakupu tego zegarka otóż, na stronie http://casio-polska.pl/ owy zegarek kosztuje 1250zł, a na allegro znalazłem 2 sztuki, pierwszy za 890, drugi za nieco ponad 860zł, oto one:

 

http://allegro.pl/500zl-oryginal-zegarek-casio-g-shock-gw-3500b-1a2-i3022660852.html

 

http://allegro.pl/zegarek-casio-gw-3500b-1a2er-g-shock-nowosc-i3042773423.html

 

Czy one są oryginalne? Przepraszam, jestem laikiem, a jednak 900zł to trochę pieniędzy i nie chce ich wydać na podróbkę. Skąd taka rozbieżność cenowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba zegarki z allegro to oryginał . Sprzedawcy znani i pewni .

Różnica cen jest taka ogromna przez polskiego dystrybutora Zibi .

Daje on gwarancję 3 +3 ( dopłata ) lat gwarancji a nie tak jak w przypadku sprzedawców na allegro 2 lata .

Ale G to takie bestie , że jak przez pierwszy rok nic mu nie będzie to życie wieczne można by rzec .

Polski dystrybutor narzuca swoją marżę , żeby zarobić , sprzedawca ( sklep ) kupuje od niego i też dorzuca marżę , żeby zarobić i tak powstaje nam haracz którego nie warto płacić .

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za szybką odpowiedź, bardzo mi pomogłes Wojtek.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kolego mało widziałeś ;)

Bardzo często podrabiany model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie , że mało :) niedawno zacząłem poważnie interesować się tematem zegarków można by rzec , że wręcz fascynować :)

Mam tylko kilka modeli i nigdy podrób nie szukałem ale odkąd natrafiłem na ten temat to regularnie przeglądam allegro i plewię te pole chwastów - zgłaszając wszelkie przypadki obsłudze allegro .

 

 

Pozdrawiam,

Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję postawy, niemniej to walka z wiatrakami, a allegro specjalnie się tym nie przejmuje.

Casio w Polsce nie ma takich "kompetencji" aby oficjalnie walczyć z podróbkami na terenie RP.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

diego04

Doskonale zdaję sobie z tego sprawę :unsure: , ciężko poradzić cokolwiek ale zawsze to jakiś ruch , który może uratować kogoś przed kupnem ( przepraszam za tak kolokwialne słowo ) gówna .

Poniżej opiszę całą procedurę :

 

Znalazłem aukcję na której perfidnie wystawiona jest podróba i nikt o tym nie informuje wprowadzając potencjalnego konsumenta w błąd

MYŚLĘ SOBIE-

 

Oczywiście najlepszą częścią

Oczywiście zawsze sprzedający jest nieświadomy , że to podróba mimo iż podobnych aukcji wystawił 10 .

Zgłoszenie wysłane ,

I to uczucie , że być może jednego chwasta mniej.

 

Pozdrawiam,

Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki też mi się tak wydawało chciaż jestem laikiem (opakowania), zgłosiłem do tablica.pl żeby zdjeli to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem wczesniej podróby G-9300, ale widzę, że fałszerze nie próżnują


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wczoraj przyszedł do mnie GW-M5610-1ER i chciałbym się upewnić czy to oryginał. Zastanawia mnie "Made in China" na deklu.

http://imageshack.us/a/img838/5018/dsc0017jk.jpg

http://imageshack.us/a/img690/403/dsc0016mk.jpg

http://imageshack.us/a/img14/780/dsc0014ib.jpg

Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda w porządku. Casio robi G-shocki m.in. w Chinach. Ciekawe, że sprzączka jest z Tajlandii, ale to już pytanie do bardziej zorientowanych kolegów czy takie mixy się zdarzają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginał. Obecnie napis "Made in China" spotykany jest na deklach chyba równie często jak kiedyś "Made in Thailand". A swoją drogą masz nowiutki egzemplarz z początku tego roku. Gdzie go zakupiłeś?

 

Mixy pomiędzy deklem a klamerką zdarzają się w bardzo wielu G-Shockach (a może nawet i w większości). Pasek nie jest przecież integralną częścią zegarka. Właśnie mam na ręku G "Made in Japan", a na klamerce "Casio China". :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź :)

Kupiłem na allegro za 407 zł od Daymona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trzeba było bez zdjęć napisać, że u Daymona :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok mój błąd. Przepraszam.

Jestem bardzo zadowolony z tego zegarka; to mój pierwszy g-shock.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dobry wybór, to fajny model i bardzo korzystnie wypadający w relacji cena/możliwości. Miałem i bardzo prawdopodobne, że jeszcze kiedyś do niego wrócę. :)

Edytowane przez Seven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.