Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest 00110010000010011001

Podrobki Casio

Recommended Posts

A co sądzicie o tej propozycji:

https://www.olx.pl/oferta/zegarek-casio-lineage-lcw-m170d-1aer-eu-5161-CID87-IDvW34N.html

Sprzedawca nie posiada żadnych dokumentów, tłumacząc to faktem otrzymania jako prezent.

Oryginał i jednocześnie bardzo ciekawy model. Warto wziąć. Na pokładzie m.in. Tough Solar i Wave Ceptor. Oczywiście warto ponegocjować cenę.

Z drugiej zaś strony tutaj masz ofertę na ten model za około 740zł i będziesz miał dwuletnią gwarancję europejską realizowaną w Polsce.

https://www.amazon.de/Casio-Herren-Armbanduhr-Analog-Edelstahl-LCW-M170D-1AER/dp/B00M9ZDTJ8

Edited by TomG80

A to jest wątek o Timeksie? :P

Sądząc po ocenach to raczej wiarygodny sprzedawca.

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

pytanie czy to oryginał co myślicie ?

Nie, to regularna podróbka. Nadaje się do kosza lub do zwrotu do sprzedawcy.

Witam czy to jest oryginalny gw9200 czy ryż? Pozdrawiam

Oryginalny, zmęczony życiem, z niedziałającym sensorem. Sensor jest w tym zegarku zintegrowany z całą płytką PCB, więc jego wymiana nie jest możliwa. Odpuść.

Oryginalny, zmęczony życiem, z niedziałającym sensorem. Sensor jest w tym zegarku zintegrowany z całą płytką PCB, więc jego wymiana nie jest możliwa. Odpuść.

Ok dzięki za odpowiedź . Jesteś pewny, że sensor jest zepsuty? Pytam bo nie jestem w temacie gw9200.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Ok dzięki za odpowiedź . Jesteś pewny, że sensor jest zepsuty? Pytam bo nie jestem w temacie gw9200.

Spójrz na pierwsze zdjęcie - wykres baro jest pusty. Zresztą poproś sprzedającego o zdjęcia z włączoną funkcją alti oraz baro - będą najprawdopodobniej wskazywały w miejscu wartości błąd sensora.

Spójrz na pierwsze zdjęcie - wykres baro jest pusty. Zresztą poproś sprzedającego o zdjęcia z włączoną funkcją alti oraz baro - będą najprawdopodobniej wskazywały w miejscu wartości błąd sensora.

Ok tak zrobię. Dzięki za pomoc .

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Dostałem takie zdjęcia

post-48611-0-49586400-1551284411_thumb.jpg

post-48611-0-21741500-1551284627_thumb.jpg

post-48611-0-22377600-1551284663_thumb.jpg

Serio? Tak oryginalnej podróbki, to chyba jeszcze nie widziałem ;) Nawet napisy na deklu są wybite krzywo.

Edited by clusca

To musiałem Cię źle zrozumieć, bo myślałem, ze serio pytasz, czy to oryginał ;)

Co do pisania, że „replika”, to mniej więcej tak, jakby w temacie napisać „podróbka” albo „kradziony”.

Kolega pytał czy to oryginalna replika ;)

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Jeżeli to są oryginały, to wygląda na niezłą okazję:

https://www.olx.pl/oferta/oryginalny-zegarek-casio-g-shock-mudmaster-nowy-CID87-IDyWZ5l.html#45b010b17d
https://www.olx.pl/oferta/oryginalny-zegarek-casio-g-shock-nowy-CID87-IDyWZsX.html#45b010b17d

Czy cena nie wydaje się zbyt atrakcyjna?

Edited by SQ2EJQ

Jurek

Taka atrakcyjna bo pewnie wał, a zdjęcia przedstawiają prawdziwe zegarki. Tylko desperat pozbywał by się tych zegarków w takich cenach.

Jest jeszcze jeden typ (Alex) i też grube oferty które od razu wskazują że coś jest nie tak, ma gst i mrg w śmiesznych pieniądzach ;-)

Edited by GeRmAnOs

Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

Chciałem kupić Victorinoxa od tej sprzedającej, ale ewidentnie coś kręci. Nie chce przystać na odbiór osobisty, tylko chce przelew na konto. Zgłosiłem potencjalną próbę oszustwa na OLX.

Jurek

Taka atrakcyjna bo pewnie wał, a zdjęcia przedstawiają prawdziwe zegarki. Tylko desperat pozbywał by się tych zegarków w takich cenach.

Jest jeszcze jeden typ (Alex) i też grube oferty które od razu wskazują że coś jest nie tak, ma gst i mrg w śmiesznych pieniądzach ;-)

Ten oszust wziął fotki z tej aukcji ebay:

https://tinyurl.com/y2ljjccs