Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Guest 00110010000010011001

Podrobki Casio

Recommended Posts

Czyżby już stalowe kostki podrabiali?

https://www.olx.pl/oferta/casio-g-shock-gmw-b5000d-CID87-IDxERrb.html#27524de9f8

Jakoś dziwnie nisko jest osadzony moduł i napisy wydają się być inaczej rozplanowane niż w oryginale. Jednak przy tak kiepskich zdjęciach i bez możliwości porównania z oryginałem można się nabrać.

Edited by SQ2EJQ

Jurek

Poprosiłem o zdjęcia "dupki" i... jest zakręcana :) A na dekielku oczywiście folijka z czerwonym paskiem ;)

Poprosiłem o zdjęcia "dupki" i... jest zakręcana :) A na dekielku oczywiście folijka z czerwonym paskiem ;)

Ciekawe, jak łączy się z apką G-Shock Connected. ;)

Na pytanie, czy zegarek jest na pewno oryginalny dostałem odpowiedź, że sprzedawca nigdzie nie napisał, że jest oryginalny, dostał go w prezencie, a cena jest jak za - uwaga - tzw. kolekcjonerski.

Może powinniśmy zmienić tytuł wątku na "Wersje kolekcjonerskie Casio" ;)

Witam.

Może ktoś się wypowiedzieć na temat oryginalności tego zegarka? To model CASIO G-SHOCK GA-110LN-1A zakupiony na allegro od sprzedającego: Onlygoodwatch123

post-107503-0-94738400-1543826769_thumb.jpg

post-107503-0-38020800-1543826772_thumb.jpg

Zegarek ten jest podróbką. Jeśli masz możliwość, to go odeślij. Chyba, że kupowałeś od osoby prywatnej, a nie od firmy, to wtedy niestety nie ma obowiązku przyjąć zwrotu i pozostają indywidualnie rozmowy bądź droga sądowa.

No niestety Panie ale dał sie Pan naciągnąć na podróbkę, jeśli jest możliwość oddawać to jak najszybciej.

Tom znowu szybszy, a widze kolego ze mu jeszcze pozytyw wystawiłes za to gówno co Ci przysłał.

Zgłoś go od razu do allegro, bo na aukcjach ma zdjecia orginalnego zegarka a co innego wysyła.

Edited by GeRmAnOs

Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

Dzięki Panowie za odpowiedź. Sprawa została już zgłoszona do obsługi allegro. Czekam na mail'a od nich. Był to mój pierwszy G-Shock dlatego nie wiedziałem, że to podróbka dopiero znajomy mi powiedział...

mysle sobie,ze taka lekcje zapamiętasz na długo, wniosek = unikam miejsc gdzie ilość oszustow i zlodziejow bije wszelkie rekordy,

ja trzymam się zasady place może dorozej, ale unikam go#na, wiec mam pewność i satysfakcje, B) 

Starzec - Mea culpa, bo wybrałem jakiegoś raczkującego allegrowicza zamiast sprawnie działającej firmy i tak mi to wyszło..

Edited by Europic

Mc fly , bierz sprawdzony sprzedawca na pewno dostaniesz oryginał.

Edited by GeRmAnOs

Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

Nowy z zagranicy a gwarancji i papierów brak a w opisie „jak oryginał „

Czy ludzie nie czytają tego co piszą,

przecież już sam opis jest podejrzany.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tutaj puszka nie ori, ale zegarek wygląda ok. Co myślicie?

CASIO G-SHOCK GA-400HR WR200M Oryginał Pudełko

https://www.olx.pl/oferta/casio-g-shock-ga-400hr-wr200m-oryginal-pudelko-CID87-IDxr7p4.html

Wg mnie wszystko jest OK, puszka również. Dobrze by było, gdyby był do tego dowód zakupu (nawet, jeśli zegar jest już po gwarancji), ale nawet jeśli nie, to można brać.

Tom, mam trzy g-shocki "sklepowe" i każdy puszkę miał inną. Jak kupiłem raz świadomie podróbkę to właśnie miał taką jak tu na tym ogłoszeniu.

No dobra, ale co konkretnie z tą puszką jest wg Ciebie nie tak? Ja mam takich kilkanaście i na pewno są oryginalne, dostarczone razem z zegarkami.

Edited by TomG80

Kolor puszki i napisów. Jest grafitowa i ma srebrne napisy. Te co mam na są czarne i mają takie jakby brązowe napisy.