Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 00110010000010011001

Podrobki Casio

Rekomendowane odpowiedzi

oryginalny, imo nie warto - spójrz na wyświetlacz, podświetla sie BATT. znaczy że pewnie uwalony, jeden dzień na baterii ; )

Bateria na wymianę i będzie ok prawda:)?

A cenowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie Casio wozili w latach 90-ych na kilogramy w walizkach... Moim zdaniem nawet jak sprawny nie jest warty więcej niż 50PLN i to dla hobbystów, bo nikt inny tego w ogóle nie kupi.

 

A skąd zainteresowanie tym cudem techniki? Pewnie sam sprzedajesz heh???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie Casio wozili w latach 90-ych na kilogramy w walizkach... Moim zdaniem nawet jak sprawny nie jest warty więcej niż 50PLN i to dla hobbystów, bo nikt inny tego w ogóle nie kupi.

 

A skąd zainteresowanie tym cudem techniki? Pewnie sam sprzedajesz heh???

Znalazłem ogłoszenie i spodobał się:)

Nie jestem zorientowany w cenach, trafiłem na forum, poczytałem i wychodzi, że 500zł to wygórowana mocno cena:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie Casio wozili w latach 90-ych na kilogramy w walizkach... Moim zdaniem nawet jak sprawny nie jest warty więcej niż 50PLN i to dla hobbystów, bo nikt inny tego w ogóle nie kupi.

 

 

No takich to raczej nie wozili, bardziej no name z melodyjkami. Jeśli ten jest nowy, oryginalny i komuś się bardzo podoba ...


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bateria na wymianę i będzie ok prawda:)?

no nie koniecznie, sam miałem do czynienia z trzema podobnymi zegarkami, każdy miał problem z nadmiernym poborem energii, bateria wyczerpywała się w jeden/góra dwa dni. jakieś zwarcie w układzie, czy coś. wszystkie poszły do kosza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem idealny GG-1000. Nawet jak się porównuje kopię z oryginałem to trudno rozróżnić... 

 

Edytowane przez Banalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam pytanko mam bo jest tu wiele osób bardziej oblatanych w temacie. Mam możliwość kupna. Tylko czy to oryginał?

post-106735-0-68457900-1538673126_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam pytanko mam bo jest tu wiele osób bardziej oblatanych w temacie. Mam możliwość kupna. Tylko czy to oryginał?

Nie, to nie jest oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A cena nie mała bo 1100 pln

Dobrze że przed pójściem na poczte do was napisalem, a nie odwrotnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Proszę o pomoc w weryfikacji. Niby dokumenty są, ale hologramu nie ma.

Wg mnie oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martwi mnie jedynie dekielek i made in thailand, a na klamrze jest japan

GA-110 są tłuczone w Tajlandii, więc to naturalne dla tego modelu. A masz foto dowodu zakupu / karty gwarancyjnej? To w tym przypadku byłoby tu dość istotne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GA-110 są tłuczone w Tajlandii, więc to naturalne dla tego modelu. A masz foto dowodu zakupu / karty gwarancyjnej? To w tym przypadku byłoby tu dość istotne.

Paragon na 799zl i podbita karta gwarancyjna. Metalowe pudełko okrągłe.

post-106842-0-87271200-1539514933_thumb.jpg

Edytowane przez mikitBP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta gwarancyjna zgadza się z modelem zegarka. Wg mnie to oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nadal mam wątpliwości które chciałbym tutaj rozwiać. Chodzi mi o modele ga110. Obecnie posiadam ga100 i ga700. Oba zegarki na dekielku i sprzączce mają to samo czyli thailand albo china. Czy jest możliwość by seria ga110 miała na dekielku thailand a na sprzączce vietnam albo japan?

Czym tak w ogóle sugerować się czy zegarek jest ori czy nie jak nie ma hologramu?

Edytowane przez mikitBP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.