Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest 00110010000010011001

Podrobki Casio

Recommended Posts

Wygląda na to, że OLX nie zareagował. Wszystkie oferty sprzedającej nadal są aktualne. Pewnie natnie się kilka osób na te "wyjątkowe okazje". Szkoda, że oszuści mają możliwość działania praktycznie bez ograniczeń

Jurek

Ja zgłaszam codziennie i wysłałem zdjęcia i link do aukcji na eBay. Ostatnio parę takich ogłoszeń udało się ściągnąć.

Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

Witam chcę kupić zegarek Casio. Myślicie ,że oryginał?

Oryginał.

Witam chcę kupić zegarek Casio. Myślicie ,że oryginał?

Oryginał.

Ok dzięki. A ten? Różni się wskazówkami bo ma całe srebrne i ma CE wybite na deklu.

9211c1c08829ab88med.jpg

90259cf24a86459bmed.jpg

@Davvvi Oba są oryginalne.

Ok dzięki wielkie za info, przynajmniej tu będzie pewność. A teraz tak już z ciekawości, dlaczego jeden zegarek ma na dole dekla numer ,a drugi ma wybite CE? Skąd ta różnica? Czym się różnią?

Edited by Davvvi

Ok dzięki wielkie za info, przynajmniej tu będzie pewność. A teraz tak już z ciekawości, dlaczego jeden zegarek ma na dole dekla numer ,a drugi ma wybite CE? Skąd ta różnica? Czym się różnią?

Szczerze Ci powiem, że nie mam pojęcia. Moim zdaniem jeśli oba mają Wave Ceptor, to oba powinny mieć oznaczenie CE, tylko może w jednym z nich projekt dekielka tego nie uwzględnił - trudno mi powiedzieć. A jakie są dokładnie symbole tych modeli?

wva-m650d

Szczerze Ci powiem, że nie mam pojęcia. Moim zdaniem jeśli oba mają Wave Ceptor, to oba powinny mieć oznaczenie CE, tylko może w jednym z nich projekt dekielka tego nie uwzględnił - trudno mi powiedzieć. A jakie są dokładnie symbole tych modeli?

wva m650d bodajrze. Powiem Ci ,że jak przeglądam foty w necie to widzę tylko wersję bez CE ale za to z tym numerem na dole dekielka. Ten z CE co podałem foto to chyba jedyny.

wva-m650d

wva m650d bodajrze. Powiem Ci ,że jak przeglądam foty w necie to widzę tylko wersję bez CE ale za to z tym numerem na dole dekielka. Ten z CE co podałem foto to chyba jedyny.

Nie potrafię nic więcej powiedzieć. Mam niewielkie doświadczenie z linią Wave Ceptor - bardziej "siedzę" w G-Shock'ach. Ale na moje oko oba wyglądają na oryginały.

Nie potrafię nic więcej powiedzieć. Mam niewielkie doświadczenie z linią Wave Ceptor - bardziej "siedzę" w G-Shock'ach. Ale na moje oko oba wyglądają na oryginały.

Ten pierwszy bez CE to sprzedawca pisał że to dystrybucja niemiecka. O tym drugim nic nie wiem. Ogolnie przeglądając fotki w necie to ten pierwszy ma czarne końcówki wskazówek  i większość zdjęć w necie także je ma, ale ze srebrnymi także są tylko znacznie mniej. Trudno powiedzieć czemu takie kosmetyczne różnice. są jakieś inne modele podobne do tego m650? Pytam bo ogólnie ten model jest dostępny tylko w kilku sklepach jeśli chodzi o nowy więc pewnie już jest stary a z nowych wersji to chyba nie ma nic za bardzo? Ten model M650 kosztuje 840zł nowy. w tej cenie znajdzie się coś podobnego?

Model WVA-M650 występuje w 13 odmianach, z czego w 7 na bransolecie, więc jest całkiem możliwe, że i tarcze mogą różnić się detalami. Technicznie zegarek jest ciekawy, ale nir potrafię doradzić czegoś podobnego, bo jak wspominałem, "siedzę" w G-Shock'ach, a pozostałe linie Casio znam tylko tyle o ile.

Cześć mam do was pytanie drodzy koledzy czy ten model GW-9400 to jest oryginał czy ryż?

post-48611-0-17977400-1552936085_thumb.jpg

Edited by ziom4671

Cześć.

Czy GW-3000 też jest podrabiany?

Na co zwracać uwagę?

Najprościej wkleić zdjęcia lub podesłać link do oferty - ocenimy.