Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 00110010000010011001

Podrobki Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Od dwóch dni cieszę się moim nowym Mudmanem 9010. Jest świetny. Jeśli ktoś będzie się zastanawiał nad kupnem zegarka u wyżej wspominanego Daymon Trade to z czystym sumieniem mogę polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robin może wrzuć fotki jak wygląda ten mud na ręce. Pozdro.


MTG - 520M-2A, GWF-1000-1C, GW-9200, PRW 6000-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/casio-mtp-1298d-nowosc-data-wr-3xkolor-od-ss-w-i2098600249.html

 

Miał ktoś jakieś doświadczenia z tym sprzedawcą? Jak by nie patrzeć cena jest bardzo niska...tutaj cena u źródła:

To ma być drobny prezent dla bliskiej osoby i nie chciałbym kupić bubla...

http://www.casiomarket.pl/product/show/228691/zegarek-casio-mtp-1298d-1bvef-zegarki-meskie-na-bransolecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Kupiłem na allegro zegarek casio G-Shock ga-100 .

Możecie mi podpowiedzieć , czy mam doczynienia z oryginalnym zegarkiem ?

Dodam , że zakupiłem go w bardzo atrakcyjnej cenie bo zaledwie 180 zł , ale jest możliwość zwrotu na szczęście , aczkolwiek sprzedający zapewniał , że jest to oryginał.

Poniżej link :

http://imageshack.us/photo/my-images/16/p1020599c.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/694/p1020603s.jpg/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

Ogladam I czytam wlasnie z telefonu, ale widac ze to 100 procentowy szmelc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ktoś sobie fajny prezent sprawił. Allegro jak zwykle nie zareagowało na zgłoszenie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

zakupiłem Casio EF-550D-1AVEF na tej aukcji - LINK. ZegarkiMarkowePL na Allegro to inaczej firma Happy Time z Krakowa. Tylko dla pewności chciałem zapytać - czy owa firma handluje oryginałami? Ze względu na cenę oczywiście 3 lata gwarancji sklepu, nie Zibi. Na deklu hologram Casio i naklejka ze znakiem CE. Dorzucam fotkę:

 

hpim7260.th.jpg

 

Proszę o odpowiedź, bo w razie czego mogę odesłać zegarek w przeciągu 10 dni (choć jak na moje niewprawne oko to oryginał).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem że Happy Time to pewny sprzedawca?

 

Wypowie się ktoś jeszcze? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również mogę potwierdzić. Mam od nich zegarek i wszystko z nim w porządku. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wczoraj zakupiłem zegarek Casio EDIFICE - EF-543D-2AV z tej oto aukcji http://allegro.pl/show_item.php?item=2103020867

Trochę zaskoczyła mnie cena za jaką wylicytowałem ten zegarek ale no cóż.I tutaj pojawia się moje pytanie ponieważ w tych modelach na samotnym przycisku po dolnej lewej stronie widzę znak Edifice w moim zegarku takiego oto znaku nie ma.Wyczytałem również gdzieś, że czerwona linia na spodzie zegarka oznacza, że jest podróbką a na moim zegarku taka linia się znajduję więc fake czy prawdziwy eksperci?

Proszę o szybką odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

Kupiles podrobke.

Ludzie pytajcie sie przed zakupem? a nie po fakcie dokonanym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wątpliwości rozwiane byłem dzisiaj w autoryzowanym serwisie Casio po przebadaniu okazało się że jest to orginał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

Pochwal sie zegarkiem - zrob zdjecia i pokaz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na zdjęcia i opisz jak działa mała lewa tarcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mała lewa tarcza wskazuje cały czas 24,może jest to moja wina bo nie dostałem instrukcji w języku polskim.Czytając twoje wcześniejsze wpisy Pablos mam coraz większe wątpliwości bo do zegarka również dołączony był żółty świstek papieru z japońskimi krzakami i hologramem.Jeszcze dzisiaj dołącze zdjęcia i mam nadzieję wszystko się wyjaśni bo cały czas nie daje mi to spokoju ale serwisant w Time Trend stwierdził,że to w 100% orginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wskazuje na to, że to jednak podróbka. Mała lewa tarcza powinna być nieodłącznie zsynchronizowana z głównymi wskazówkami. Wyjaśniając łopatologicznie - jest na stałe przymocowana do tego samego trybika, co wskazówka godzinowa, wobec czego nie ma takiej możliwości, by z winy użytkownika cały czas wskazywała 24.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dzisiaj wstawie zdjęcia a jutro udam się do innego zegarmistrza i jeżeli okaże się podróbką odeśle zegarek.Zastanawia mnie tylko w jaki sposób serwisant w autoryzowanym punkcie Casio to przegapił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.