Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 00110010000010011001

Podrobki Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 0.1

Jest to podrobka lepszej jakosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

Po tym mozna poznac: (czyt. pogrubiony tekst)

 

Witam

Wczoraj zakupiłem zegarek Casio EDIFICE - EF-543D-2AV z tej oto aukcji http://allegro.pl/show_item.php?item=2103020867

Trochę zaskoczyła mnie cena za jaką wylicytowałem ten zegarek ale no cóż.I tutaj pojawia się moje pytanie ponieważ w tych modelach na samotnym przycisku po dolnej lewej stronie widzę znak Edifice w moim zegarku takiego oto znaku nie ma.Wyczytałem również gdzieś, że czerwona linia na spodzie zegarka oznacza, że jest podróbką a na moim zegarku taka linia się znajduję więc fake czy prawdziwy eksperci?

Proszę o szybką odpowiedź

 

Witam

Mała lewa tarcza wskazuje cały czas 24,może jest to moja wina bo nie dostałem instrukcji w języku polskim.Czytając twoje wcześniejsze wpisy Pablos mam coraz większe wątpliwości bo do zegarka również dołączony był żółty świstek papieru z japońskimi krzakami i hologramem.Jeszcze dzisiaj dołącze zdjęcia i mam nadzieję wszystko się wyjaśni bo cały czas nie daje mi to spokoju ale serwisant w Time Trend stwierdził,że to w 100% orginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy lepszej jakości? Podróba to podróba. Odsyłaj bo nie ma wątpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

Dokladnie.

Mechanizmu Casio nie podrobia bo jest to zbyt skomplikowane i nie oplacalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pierwszy link - bez zdjęć nie da się stwierdzić (te dołączone to pierwsze lepsze fotki z google).

 

Drugi link - na zdjęciach jest fake.

Edytowane przez Seven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też podróba. Efe-503d nie dostanie się za mniejsze pieniądze. Zegarek ma szafirowe szkło i zawsze był drogi (800zł-900ł to min. obecnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia są ściągnięte z internetu, tak więc za wiele powiedzieć o nim nie można. Ryzyko jest spore, bo na tego typu aukcjach bardzo łatwo trafić na podróbę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zegarek od tej firmy, można im zaufać.

Dziękuję.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Prześledziłem dokładnie wątek, jednak nadal mam wątpliwości odnośnie zegarków Casio z ebaya.

Czy jest szansa, że te zegarki są oryginalne? Link

Cena w przeliczeniu na złotówki niższa o dobre dwie stówy, sprzedawca niby jakiś TOP SELLER. Ale odrzuca mnie brak zdjęć i Hong Kong. Czy ktoś miał styczność z zakupami made in china?

Ten model zegarka jest dość nowy i nie wydaje mi się żeby nawet zdążyli go podrobić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie potrzeba do tego żadnych umiejętności, bo w przypadku większości podrób Casio na pierwszy rzut oka widać, że to chiński szajs. ;)

Edytowane przez Seven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

chiński szajs. ;)

Seven nie pisz, ze Chinski bo w ten sposob tworzysz nieprawdziwy mit, ze wszystko co Chinskie jest podrobka lub niskiej jakosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.