Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 00110010000010011001

Podrobki Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy kosztuje około 120 dolarów z wysyłką. W tym przypadku wszystko zależy od tego czy jest gwarancja, stopnia zużycia, czy wszystkie funkcje działają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kupiłem sobie ten zegarek i chciałbym się zapytac was jako ekspertów czy ten model nie jest podróbką ? Bardzo mnie to zirytowało jak się dowiedziałem że zaczeli podrabiac te zegraki ;/

1185596.jpg

1185594.jpg

1185624.jpg

Edytowane przez Lukanio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO :

Niestety podróba .

Na deklu GW8900 , brak napisu na tarczy multiband 5/6 ?

Napis protection słabo wykonany ?

Brak napisu casio ?

NA PODSTAWIE ZDJĘCIA NIŻEJ :

STWIERDZAM PODRÓBĘ BO LOOKS LIKE A SHIT

GW-8900-1JF_1.jpgMOGĘ SIĘ MYLIĆ!

Edytowane przez Wojtek326

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego metka nie jest od G shocków , W ogóle ani słowa o oryginalności , o pudełku do niego .Na moje oko szit i to za dużą kasę .

Spróbuj zapytać sprzedającego o dowód sprzedaży - powie , że nie ma

Gdzie kupił -

Jeśli chcesz kupić tanio jakiegoś fajnego , nowego G shocka to napisz tutaj : http://zegarkiclub.p.../page__st__7260

Doradzimy i coś w miarę tanio na pewno się znajdzie .

Po co kupić towar niepewny i potem bujać się z podróbą nie dość ,że siara jak ktoś się zna to jeszcze nie idzie tego używać .

PODRÓBA 100% bo na innych aukcjach też podróby .

 

JEŚLI MASZ MOŻLIWOŚĆ TO ODEŚLIJ TOWAR .

Edytowane przez Wojtek326

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze do mnie nie doszedł nawet nie wysłałem przelewu co mam zrobic da sie jakoś odwołać albo ud***ć oszusta że sprzedaje podróby ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polskie prawo jest tak przykre i tyle razy poruszaliśmy ten wątek tutaj , że szkoda słów .

Niestety jedyne co można zrobić to poinformować go , ze sprzedaje podróby, jest to niezgodne z prawem i postraszyć i nic więcej nie można. Ew. Zgłosić takową aukcję serwisowi allegro.

 

Poczekaj niech ktoś jeszcze się wypowie na temat tego zegarka żebyś miał 100% pewność .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oke napisałem do sprzedającego że sprzedaje podróbki, oczywiście mu nie zapłacę poinformowałem allegro że sprzedaje podróbki dobrze że się nie nabrałem jest taki model podobny w orginale ale całkiem inny a sprzedawca mi napisał: Witam, zegarek nie ma pudełka ani karty gwarancyjnej. Model Japan g-shock (nazwa z faktury.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co mi napisał sprzedawca: Zegarek mam prosto z fabryki, zostały opłacone w urzędzie, posiadam dowód zakupu i faktury. gwarancji nie udzielam, bo jestem osobą prywatną ale zwrot towaru jest do dwóch tygodni, gdy towar nie został używany nie sprzedaję ich jako jakieś oryginalne zegarki tylko jako ozdobę nikogo nie okłamuję. Sprzedaje dokładnie to co jest na zdjęciach i w opisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienia to faktu, że sprzedaje podróby i tym samym w świetle prawa popełnia przestępstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wisz iż tutej izdy ino sztynks. Nie kupiej tego .

 

Dokładnie tak jak napisał Seven.

I gdyby ktoś się uparł i miał fundusze na sądy to ..

Edytowane przez Wojtek326

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłosiłem go do allegro (nie tylko ofertę, ale sprzedającego, bo ma tego syfu sporo), polecam zrobić to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masowa sprzedaż podróbek . :wub:

Sprzedający umieszcza aukcje podrobionych przedmiotów . Łamie prawo autorskie jak i prawa konsumenta gdyż o tym,że towar nie jest oryginalny nie informuje potencjalnych kupujących w treści aukcji . :wub:

 

Me gusta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kk7115

Zanim znalazłem GW-9200-1ER oglądałem dziesiątki takich podróbek. ale jakoś nie bawiło mnie wtrącać się na allegro i bawić się w donosiciela.

O nie których GW-9200 od razu mówił sprzedawca że na przyklad ma tylko na wyświetlaczu litere G .Żadnych czujników i bajerów.

Tak przeglądam gości mojego postu. Tutaj znalazłem.Też piszą opowieści z krainy zgrozy.Strach się bać!!

Za to mnie nie wsadzicie??

Edytowane przez kk7115

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HA!! HA!!

Zanim znalazłem GW-9200-1ER oglądałem dziesiątki takich podróbek. ale jakoś nie bawiło mnie wtrącać się na allegro i bawić się w donosiciela.

O nie których GW-9200 od razu mówił sprzedawca że na przyklad ma tylko na wyświetlaczu litere G .Żadnych czujników i bajerów.

Tak przeglądam gości mojego postu. Tutaj znalazłem.Też piszą opowieści z krainy zgrozy.Strach się bać!!

Za to mnie nie wsadzicie??

 

Ty chyba jakiś nawiedzony jesteś. Koleś ewidentnie sprzedaje buble i zbiera za to niezłe siano, a ty ludzi którzy to zgłaszają wyśmiewasz?

 

Wysyłane z mojego Galaxy Nexus za pomocą Tapatalk 2

 

 


MTG - 520M-2A, GWF-1000-1C, GW-9200, PRW 6000-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/g-...3110014257.html

Ciekawe za ile teraz ślicznotka pójdzie :P

 

Mam nadzieję że to ściągną i nie trafi do nikogo.

 

Hmmm...nie zauważyłem że godzina do końca...więc ktoś świadomie lub co gorsze nieswiadomie będzie nosił tą koszmarną podróbę

Edytowane przez jacgrec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys na allegro bylo widac nazwe kupujacego i mozna bylo go ostrzec emailem, a teraz ... no coz, niech sie dobrze nosi :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Mam pytanie do użytkownika Seven: pytałem Cię jakiś czas temu o oryginalność DW-5610 i podczas tej rozmowy radziłeś mi żebym nie wciskał przycisków pod wodą. Dziś podczas mycia garów zanurzyłem dłoń wraz z zegarkiem w czystej wodzie i po wyciągnięciu ręki z wody wcisnąłem kilka przycisków (podświetlenie, wył alarmu) i zastanawiam się czy mu to nie zaszkodziło? Do tej pory wszystko wydaje się działać tak jak wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda instrukcje do G-Shocków mówią, by tego nie robić, ale myślę, że ryzyko dostania się wody do środka jest niewielkie. Ja osobiście staram się jednak tego nie robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.