Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

calusna

Znawcy pomóżcie wybrać zegarek dla męża

Rekomendowane odpowiedzi

wiem,ze tu są pasjonaci baaardzo drogich nabytow,zegarki są piekne,a mi chodzi o taki do 2500 zl.Nie jest to wygorowana cena,ale niestety wiecej nie moge wydac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zajrzeć do działu sprzedam - klubowicze sprzedają zegary taniej jak w sklepie, jeśli noszone to bardzo zadbane, a co najważniejsze to nie ma tam bzdetów typu armani itp.

Na szybko: mido, alfex, certina ds1, buran chrono, glycine.Dwa ostatnie są na bardzo dobrych mechanizmach eta 7750 valjoux.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Przejrzyj ofertę np. Certiny.

2500 zł to już fajny budżet. Jeżeli chcesz kupić nowy zegarek w dobrej cenie i wybierzesz już jakiś konkretny model to napisz w subforum "Poszukuję" jaki to ma być model i myślę, że któryś z kolegów zaproponuje Tobie taki zegarek w dobrej cenie :)

Edit: Widzę, że na Certinę już trafiłaś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Certina jak na chrono ok. Jaki masz budżet bo się pogubiłem...Acha..do 2500. To może Tissot PRC 200 za 2570zł?<BR><BR>


"Billy: -I'm scared Poncho.

Poncho: -Bullshit. You ain't afraid of no man.

Billy: -There's something out there waiting for us, and it ain't no man. We're all gonna die..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak do 2500 chcialabym cos wybrac,rocznica w grudniu wiec troche czasu mam na przegladanie.

 

co do modelu to jeszcze nic nie wybralam,zaczelam wczoraj poszukiwania,a dzis trafilam na to forum:) moze to byc polaczenie sportu z elegancją by pasowal zarowno do bardziej wizytowego stroju jak i na co dzien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nowymi będzie gorzej, ceny w polsce są wygórowane, radzę zrezygnować z chrono - powoli stają się niemodne ala "wiejski szpan".

W tej cenie to polecam certinę ds1 na bransolecie + dokupić porządny pasek(oryginalne paski certiny są kiepskie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nowymi będzie gorzej, ceny w polsce są wygórowane, radzę zrezygnować z chrono - powoli stają się niemodne ala "wiejski szpan".

W tej cenie to polecam certinę ds1 na bransolecie + dokupić porządny pasek(oryginalne paski certiny są kiepskie).

 

masz ten model na mysli?

 

 

http://time-zone.pl/p.p/zegarek-tissot-prc-200-model-t0144271105100.cggj.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na myśli miałem certinę ds1, a to są tissoty, też dobre, ale szkło bez antyrefleksu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1] zastanów się czy mechanik, czy kwarc

2] patrz na wielkość zegarka. Nie wiem jaki nadgarstek ma Twój mąż, ale np Tissot PRC200, który pokazałaś jest dość gruby i masywny, co nie na każdą rękę pasuje.

 

@ malbert

nie uważam, żeby brak AR był jakimś wielkim minusem, szkoda mieszać i ograniczać wybór.

I kto powiedział, że chrono wychodzi z mody? Jacykowy? :)

 

PS: ten topic to chyba powinien być w innym dziale...


Totalny laik :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na myśli miałem certinę ds1, a to są tissoty, też dobre, ale szkło bez antyrefleksu.

 

tych ds 1 tez sa rozne modele,a ten co mi sie podoba ma cena 4500 hehe:)

 

http://allegro.pl/certina-ds-1-c006-414-11-051-00-c0064141105100-ds1-i1249069623.html

 

ten mieliscie na mysli?

http://allegro.pl/certina-ds-1-c006-407-16-051-00-ds1-i1258675571.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki jesli zle umiescilam posta,jakos nie moglam sie "ogarnac" na tym forum:)

 

mechanik,a jesli chodzi o nadgarstek to raczej ma "normalne" wysoki,szczuply facet.Moze faktycznie taki masywny niebardzo...no ale wybaczcie ja naprawde pojecia nie mam o zegarkach,mniej wiecej wiem co moze mu sie spodobac,na pewno na bransolecie srebrej,bez zadnych zlotych dodatkow,chrono ok,ale ta certina ma cene niezla...niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1] zastanów się czy mechanik, czy kwarc2] patrz na wielkość zegarka. Nie wiem jaki nadgarstek ma Twój mąż, ale np Tissot PRC200, który pokazałaś jest dość gruby i masywny, co nie na każdą rękę pasuje.@ malbertnie uważam, żeby brak AR był jakimś wielkim minusem, szkoda mieszać i ograniczać wybór.I kto powiedział, że chrono wychodzi z mody? Jacykowy? :DPS: ten topic to chyba powinien być w innym dziale...

Po co komu chrono?, kto to tak naprawdę używa? - uważam, że chrono służy tylko dla bajeru, a zaśmieca tylko tarczę.

AR sprawia, że szkło nie blikuje, tarcza jest bardziej czytelna - w normalnym użytkowaniu to się docenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co komu chrono?, kto to tak naprawdę używa? - uważam, że chrono służy tylko dla bajeru, a zaśmieca tylko tarczę.

Aż dziw, że tyle chronografów się produkuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś takiego nieznacznie nagina budżet, ale IMO to ciekawa propozycja(chociaż jest jedna oferta która jest poniżej zakładanej kwoty:)):

4465.jpg

Hamilton H77615133

Albo taki(tez trochę nagina budżet):

H71416137_FSA.jpg

Hamilton Khaki Field H71416137

Też automatyczny:

H70515137.jpg

Hamilton H70515137

Tutaj kwarce:

H68582133_FLA.jpg

Hamilton Khaki H68582133

hamilton-h64611135-khaki-watch-large.jpg

Hamilton H64611135

H64512152_FLA.jpg

HAMILTON H64512152

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Certinę DS ktoś sprzedaję w dziale bazar. Zastanowił bym się nad tym.

Poza tym " miej serce i patrzaj w serce" to jest najlepsza rada.

Nie zawsze doradzanie wychodzi na zdrowie.

pozdr. D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Heinz_Dundersztyc

8/10 mężczyzn, których spotkasz ma na ręku tissota, certinę, czy atlantica, a przecież chcesz kupić zegarek dla kogoś wyjątkowego, czyż nie?

Seiko SARB013 lub SARB031 jest TYM zegarkiem

a jak nie jesteś za-pan-brat z amerykańsko - singapurskim jebajem to z pewnością forumowa brać pomoże

hamilton owszem, niszowy, ale imo nie wart swojej ceny, to już lepiej brać równie niszową stowę - tylko musisz sprawdzić, czy Jorg z realizacją zdąży (choć czytałem gdziesik na forum, że u stuf koperta jakaś mientka)

 

EDIT

takich wątków było mnóstwo, także tu, na kizimizi.

na zaprzyjaźnionym forum kolega ma podobny dylemat - zagadaj, może coś wspólnie kupicie, wysyłka powinna wyjść taniej

http://www.gmtforum.pl/forum/index.php?topic=4690.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta certina tez fajna,a moze jeszcze jakies propozycje? musze jakos od męża podstepem wyciagnac troche info a propo zegarka,chociaz z drugiej strony moze sie domyslic co ja planuje,a chcialabym aby to była niespodzianka.

 

a widze,ze co nieco sie pojawilo nowych propozycji,w wolnej chwili popatrze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8/10 mężczyzn, których spotkasz ma na ręku tissota, certinę, czy atlantica, a przecież chcesz kupić zegarek dla kogoś wyjątkowego, czyż nie?

Seiko SARB013 lub SARB031 jest TYM zegarkiem

 

Jak najbardziej popieram. Ja mam od roku Seiko SARB015 i podoba mi się coraz bardziej :) Dobrze wygląda też na pasku.

Pod tym linkiem jest kilka moich zdjęć z wakacji: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/46741-alpinista-w-pieninach/


Jurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej popieram. Ja mam od roku Seiko SARB015 i podoba mi się coraz bardziej :) Dobrze wygląda też na pasku.

Pod tym linkiem jest kilka moich zdjęć z wakacji: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/46741-alpinista-w-pieninach/

 

 

bardzo fajnie wygląda,a tak przegladam to chyba w PL nie kupie go,przynajmniej w necie nie widze.Na ebayu znalazlam

http://cgi.ebay.pl/NEW-Seiko-Prospex-Alpinist-SARB015-from-Japan-/300209714865?cmd=ViewItem&pt=Wristwatches&hash=item45e5e4b6b1

 

dobra za niego cena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.