Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

panowie mam pytanie: otoz czy ktos z was posiada Steinharta "Ocean vintage GMT" lub "GMT-OCEAN 1 BLACK".czy mozecie mi powiedziec jak swieci w nich luminova?jak ze szklem?czy ma AR?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy ktoś z Was ma może model Aviation GMT i nadgarstek 17,5cm? Rozmyślam o zakupie tego zegarka, tylko boję cię o rozmiar :P Ogólnie dylemat: jeden Chrono od Staniego, czy Aviation GMT + B-Uhr II...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów kontynuacji w kontekście zgłoszonych przeze mnie do firmy Steinhart uwag odnośnie rys. Firma zachowała się bardzo solidnie, bo choć na początku zwlekano z odpowiedzią na mój mail z reklamacją(zapewne kwestie urlopów), to finalnie zadzwoniła do mnie Pani Ania deklarując chęć pomocy i pokrycie przez producentów kosztów przesyłki zegarka w dwie strony. Finalnie postanowiłem nauczyć się życ z tymi drobnymi rysami i nie wysyłać zegarka do Niemiec. Niemniej jednak zachowanie firmy Steinhart oceniam wysoko i bardzo pozytywnie. Co do samego zegarka - po miesiącu noszenia jest super i uważam, że relacja jakość/cena jest świetna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy ktoś z Was ma może model Aviation GMT i nadgarstek 17,5cm? Rozmyślam o zakupie tego zegarka, tylko boję cię o rozmiar ;) Ogólnie dylemat: jeden Chrono od Staniego, czy Aviation GMT + B-Uhr II...

 

Z tego co pamiętam, to zegraek ten posiada Pino i Trebor444. Pino tez miał dylemat małego nadgarsta i pokazywał tu zdjecia tego zegarka na swojej łapce :D

 

Poszukaj ich w tym wątku, gdzies na przedzie lub jego środku, albo napisz do wymienionych forumowiczów i poproś o ich opinie :rolleyes:

Edytowane przez SIRLUKE1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w przypadku zakupu grupowego będzie moźna wybrać inny model niż NavB? Chodzi za mną ten nowy aviation w chrono...


pozdrawiam, Dominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy ktoś z Was ma może model Aviation GMT i nadgarstek 17,5cm? Rozmyślam o zakupie tego zegarka, tylko boję cię o rozmiar :rolleyes: Ogólnie dylemat: jeden Chrono od Staniego, czy Aviation GMT + B-Uhr II...

 

 

Cześć,

 

ja mam i zegarek i nadgarstek 17,5 ;)

Zegarek świetny. Jak lubisz duże zegarki to się nie musisz długo zastanawiać. Warto

 

R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grupówka dotyczyć będzie wszystkich modeli - nie limitowanych oczywiście :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś jestem pierwszy dzień po urlopie, więc się ogarniam.

 

W sobotę jestem w pracy i nie przewiduje tłumów, więc założę odpowiedni temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ja to mam kompletny mętlik, bo w sumie Triton 300m też mi się podoba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy ktoś z Was ma może model Aviation GMT i nadgarstek 17,5cm? Rozmyślam o zakupie tego zegarka, tylko boję cię o rozmiar :D Ogólnie dylemat: jeden Chrono od Staniego, czy Aviation GMT + B-Uhr II...

 

Tak SIRLUKE1 ma rację. Mam ten piękny zegarek i pomimo, że mój nadgarstek to niecałe 17cm naprawdę leży bardzo dobrze. Widziało go w realu wiele osób i nikt (słownie:NIKT :rolleyes: nie powiedział nigdy, że jest za duży!! :)

Więc jeśli masz 17,5 i wolisz zegarki raczej większe a nie takie ok 40mm to ten zegarek jest wart grzechu :)

A swoją drogą dzięki nietypowej kopercie (zaokrąglony kwadrat) ciągle mi się podoba i nie nudzi :D)

I zwróć uwagę, że nie ma ich na naszym bazarku....a inne Steinharty bywają.

 

 

SIRLUKE1 ale Ty masz pamięć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za pomoc. Na pewno kupię dwa, ale nie wiem które...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pino pierwszej grupowki sie nie zapomina, jak kolwiek to brzmii :rolleyes:;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był u nas na bazarku ostatnio zwykły Edelstahl bez GMT w całkiem przyzwoitej cenie - trochę mi żal, że się nie zdecydowałem na zakup...


pozdrawiam, Dominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie stało się, to o co zabiegałem od bardzo, bardzo dawna :D

 

Zostałem oficjalnym i jedynym sprzedawcą zegarków marki Steinhart w Polsce :D:)

 

Obecnie jestem w trakcie tworzenia strony sklepu on-line. Sklep powinien ruszyć około 10 września. Niestety nie mogę podać tu linku, ale zapewne w nagłówku naszego forum pojawi się odpowiedni banerek :)

 

Trzymajcie kciuki i zapraszam w przyszłości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to znaczy, ze jesli ktos z Polski bedzie chcial zamowic zegrek u nich i bedzie chcial aby mu go przeslano na teren Polski... to niemcy odesla go do ciebie? tak?

Edytowane przez bsk

czasem cos "cyka" a czasem cos "pika"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, no, no, Łukasz, przyjmij moje najserdeczniejsze gratulacje :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem nie znam się,zarobiony jestem jak ktoś się tu reklamuje ale szkoda,że to tylko on-line.Bo co za różnica gdzie kliknę?Do Niemiec,Włoch czy Czech przymierzyć się nie da a zegarek wyślą z każdego kraju. Salon to jest coś ale mimo mojego marudzenia życzę powodzenia. A jednak trochę zazdroszczę :D

Edytowane przez kinio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki bardzo dziękuje za gratulacje :)

 

to znaczy, ze jesli ktos z Polski bedzie chcial zamowic zegrek u nich i bedzie chcial aby mu go przeslano na teren Polski... to niemcy odesla go do ciebie? tak?

 

Nie, jeśli kupisz na stronie Guntera, to płacisz im i oni Ci go wysyłają, jeśli zamówisz u mnie to ja Ci go dostarczam i płacisz na konto polskie w złotówkach i masz niższy koszt dostawy, bo z Polski :D

 

Póki co ogarniam temat na gorącą, siedzę po nocach i szykuje stronę, liczę, przeliczam, tak aby moja oferta była atrakcyjna dla Polskiego klienta. Ale sami ocenicie jak już sklep wystartuje :)

 

Dystrybucja nie wyklucza zamówień u Stenka :) To zależy tylko od Ciebie gdzie zamówisz. Ceny u wszystkich dystrybutorów muszą być identyczne jak u Guntera.

 

Kinio salon to fajna sprawa, ale bardzo droga w utrzymaniu :D no i przy jednej marce nie opłacalna.

 

Co do przymierzenia, to zawsze można się jakoś dogadać :)

 

Robnyc do USA też Ci wyślę :):):)

Edytowane przez SIRLUKE1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki, mam nadzieje ze bez VAT-u :)


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.