Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko i wyłącznie tak, inaczej się nie da :)

 

Michale do Irlandii również mogę wysłać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mam kolejnego typa ;). Apollo jest świetny.Rozumiem ze za 440 eur dostaje zegarek i 3 wersjach bezel?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłącznie tak, inaczej się nie da :P

 

Michale do Irlandii również mogę wysłać ;)

 

 

Będzie można kupić w cenach bez VATu?


pozdrawiam, Dominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mam kolejnego typa :P. Apollo jest świetny.Rozumiem ze za 440 eur dostaje zegarek i 3 wersjach bezel?

 

Tak tam jest napisane.

Swoją drogą, fajny prodiż ;)


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tam jest napisane.

Swoją drogą, fajny prodiż :P

 

Jeśli mieszkasz poza Unią to tak :);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Michale do Irlandii również mogę wysłać ;)

Dobrze wiedzieć :P


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szanowni koledzy, rozumiem że można niedomagać ale sytuacja na wątku jest egzemplifikacją śmierci tragicznej, w swej najczystszej postaci.

rozumiem, że zasadniczo można było się tego spodziewać po tzw "zwiastowaniu" dobrej nowiny o powiciu agentury jednej z naszych ulubionych marek ale do licha - czy to powód dla którego należy mordować całkiem sympatyczny wątek? Ja mówię stanowcze nie "wątkowym skrytobójcom" - parafrazując słowa klasycznej polskiej komedii i nawołuje do zamieszczania wpisów nawet niekoniecznie mądrych lub roztropnych, co by można było zerknąć od czasu do czasu w czasie znojnej pracy. Ja nie jestem zbyt aktywny ale lubię oddać się lekturze wpisów niektórych kolegów. Nie czynię zbędnych treści bynajmniej powodowany lenistwem lecz bardziej roztropnością wynikającą ze zrozumienia słów modlitwy św. Tomasza z Akwinu, które wam dedykuję na te ciężkie czasy:

 

PANIE:

Zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji.

Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek.

Uczyń mnie poważnym, lecz nie ponurym, rozumnym, lecz nie narzucającym się.

Szkoda mi nie pożytkować wielkich zasobów mądrości, jakie posiadam, ale ty Panie wiesz, że chciałbym zachować do końca paru przyjaciół.

Wyzwól mój umysł od niekończącego brnięcia w szczegóły i daj mi skrzydła abym w lot przechodził do rzeczy.

Użycz mi chwalebnego poczucia, że czasami mogę się mylić.

Zachowaj mnie miłym dla ludzi, choć z niektórymi z nich doprawdy trudno wytrzymać.

 

siemka Panowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątek zapewne rozkwitnie na nowo gdy dotrą do nas zegareczki z DRUGIEGO ZAKUPU GRUPOWEGO oraz z EDYCJI LIMITOWANEJ STEINHART.

Na razie wszyscy siedzą przyczajeni w tych dwóch tematach czekając na dobre wieści (a o to modlitwa potrzebna) :D

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliscie projekt nowego divera Steinhart Ocean 2? :D

 

Wyglada bardzo ciekawie :D

steinhartocean2.jpg

 

Zdjecia zegarka maja pojawic sie za jakies 2 tygodnie jak wszystkie czesci dojada do Gunthera.


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi tu zalatuję Omegą.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi tu zalatuję Omegą.

Dlaczego?

Jak dla mnie to bardzo oryginalny projekt. Tarcza przypomina troche te z Tritona, na zywo moze dac to bardzo fajny efekt. Ciekawe czy niebieskie pole na bezelu to luma czy tylko farba.

 

Mam nadzieje, ze w koncowej wersji bedzie wersja z normalna bransoleta bo nie cierpie meshow :D


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezel, uszy i troche wskazówki przypominają mi trzysetkę, może to tylko takie złudzenie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie wyglada, a jakie ma rozmairy??


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny diver :P

 

Może czegoś się dowiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i się dowiedziałem. Zegarek już fizycznie istnieje. Jest u Guntera w gablocie :)

 

Sprzedaż rusza około listopada / grudnia.

 

Póki co tyle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracajac jeszcze do Ocean 2. Z WUS dowiedzialem sie, ze wkladka bezela ma byc ze szkla szafirowego, tak samo jak w Ocean 44 ;)


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych kolegow i kolezanki.

Chcialem sie spytac o taka rzecz, mianowicie czy da sie zamowic Stenka Fliegera z ETA ale z przezroczystym deklem np. takim jak w Fliegerach z Unitasem? Na stronie internetowej sa tylko z metalowymi deklami. Pytam tutaj bo latwiej i szybciej :-)


Sorry za brak polskich znakow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz najlepiej na pw do Łukasza- jako oficjalny dystrybutor pewnie będzie wiedział i podpowie więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś pojawiła się nowa odmiana lotnika. Dedykowana jednemu ze szwadronów luftffawe.

 

Ilość limitowana do 333,00 sztuk.

 

1026452891JG74_01.jpg

 

Taka ciekawostka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka nie zachwyca. Tylko pasek ładny, bardzo podobny do mojego ;)


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirku nawet na drugi rzut oka nie zachwyca :)

 

Jakiś taki normalny, chyba, że to kwestia zdjecia

 

Twój jest piękny ;)

 

Ja zachorowałem ostatnio na tego:

 

steinhart-marine-b-uhr-019.jpg

 

Na żywo robi piorunujące wrażenie :) Czekam na porównanie z Marine Chronometer, ale dostawa tych się opóźnia, ze względu na zmiany w ich mechanizmach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.