Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

w tej chwili mam same divery, wiec przyda sie male urozmaicenie, co do Wodnika to zeby nie trzeba bylo na niego tyle czekac to juz dawno bym go kupil, cierpliwosc nie jest moja mocna strona, jezeli nie zalapie sie teraz to zawsze pozostaje bazarek.....


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj zamowilem nowego Nav. B-Uhr II vintage titanium 44mm i dostalem juz e-maila o przyjeciu zamowienia; teraz uzbrajam sie w cierpliwosc i czekam.....

 

Szybko działasz :) jestem bardzo ciekaw Twojej opinii na temat tego zegarka. Cały czas nad nim myślę czy się skusić...

Czekamy na fotki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsadze pare fotek jak go dostane, na razie cierpliwie czekam......


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, muszę poprawić sobie humor i jak zawsze najlepszy na to jest nowy zegarek.

Mam 3 typy a jednym z nich jest kolejny Steinhart. Po głowie chodzi mi OCEAN VINTAGE GMT.

 

Mam do was prośbę. Nie przepadam za bransoletami i wolałbym dobrać do niego fajny pasek z oferty Steinharta.

Który wg was najlepiej będzie do niego pasował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro vintage to ja polecam Ci: Steinhart Nato Strap

Edytowane przez SIRLUKE1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro mowa o paskach do steiniego to się podłączę - czy ktoś mógłby polecić kauczuk do ocean one?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, muszę poprawić sobie humor i jak zawsze najlepszy na to jest nowy zegarek.

Mam 3 typy a jednym z nich jest kolejny Steinhart. Po głowie chodzi mi OCEAN VINTAGE GMT.

 

Mam do was prośbę. Nie przepadam za bransoletami i wolałbym dobrać do niego fajny pasek z oferty Steinharta.

Który wg was najlepiej będzie do niego pasował?

 

 

W tym miejscu http://uhrforum.de/steinhart-ocean-vintage-gmt-t63660 jest kilka zdjęć VINTAGE GMT z paskami

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TEn Stenek na skórzanym pasku nabiera w moich oczach :D

 

Szczególnie w tym ubranku mu do twarzy:

 

196270d1294859901-steinhart-ocean-vintage-gmt-mil6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zamówiłęm sobie Stanka Nav-B II 44mm Handaufzug. Pytania mam jednak takie, czy pasek jest w nim w standardzie czarny czy brązowy. Niby napisałem że chciałbym brązowy, ale niestety nikt mi nie odpisał od nich czy sie da... Kolejan rzecz, ta koronka z kulką spłaszczoną to "Zwiebel....". Mi się nie podoba ta w kształcie diamentu więc wybrałem tę która nie miała Diamand... w nazwie ;) Mam nadzieję, że dobrze trafiłem.

Waham się jednak nad zakupem dodatkowego paska. Podoba mi się brązowy Vinatage ale jest bez spinki a nie wiedzę na stronie, by mieli spinkę 22mm motylkową. Jedyne to można kupić pasek za 45Eur z zapinką 18mmm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc w odpowiedzi na Twojego posta:

 

W zestawie masz brązowy pasek :Russian leather brown, with douple studs...

 

Koronka: jeśli wybrałeś tzw. cebulkę (zwiebel), to będzie ta okrągła

 

Co do pasków to zazwyczaj nie mają klamer, ale oryginalan przy zegarku jest skręcana, więc jej wymiana pomiędzy paskami to sprawa niecałych 2-3 min.

 

Co do motylka, to ja go po otrzymaniu od razu pochnąłem na bazar, ajiś taki nie wygodny, ale to moje subiektywne odczucie, u Ciebie może być inaczej ;)

Edytowane przez SIRLUKE1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj zamowilem nowego Nav. B-Uhr II vintage titanium 44mm i dostalem juz e-maila o przyjeciu zamowienia; teraz uzbrajam sie w cierpliwosc i czekam.....

 

W Poniedzialek zamowilem , wczoraj dostalem powiadomienie o wysylce, a dzisiaj juz zona dzwonila, ze paczke odebrala. W jeden dzien z Niemiec do NY, brawo FedEx.


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O w mordę ;)

 

Szok, dawaj foty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w pracy jestem, jak przyjde do domu to zrobie.


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szok ;) coraz poważniej rozważam zakup steinharta

Edytowane przez Pionier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsze zdjecia na goraco....

 

001-9.jpg

004-8.jpg

003-10.jpg

002-9.jpg

 

jak widac kupilem extra czarny vintage pasior - jakosc bardzo dobra...


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek świetny, gratulacje.

Ciekawi mnie jak z czasem będzie się sprawować tytan.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, świetny sikor ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

a może znów jakiś zakup zbiorowy u Pana Guntera? Jak byłby troszkę tańszy to może szarpnął bym się na Nav-B chrono II. Ktoś jeszcze chętny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie się przyłącze jakby się udało 10% uzyskać.


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jutra będę poza krajem. wracam 11/08 i możemy ogarnąć zapisy na kolejny zakup grupowy :)

 

Proszę o cierpliwość i jak tylko wrócę to temat ogarniemy, w między czasie może się inni dołączą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może jakiś doświadczony użytkownik założy temat osobny? Będzie to wyglądało poważniej jak np SIRLUKE1 założy temat :) Ja się piszę na Nav-B Chrono lub Aviation w Chrono...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że organizowałem poprzedni zakup grupowy, to teraz tez się chętnie tego podejmę. Ale temat założę dopiero po urlopie czyli gdzieś około 11/08/2011. Proszę ewentualnych chętnych o wsztrzymanie się do mojego powrotu.

 

Mam już przetarte szlaki z Gunterem, więc pójdzie pewnie sprawniej niż poprzednio.

 

Nauczony rozmowami z Gunterem od razu uprzedzam, nie spodziewajcie się rabatu rzędu 20-25 %. Łączna ewentualan korzyść zakupu będzie pewnie tej miary, ale to nie będzie rabat kwotowy.

 

Więcej w nowym temacie, jak tylko wrócę.

 

Pozdrawiam

 

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.