Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

stare łuski wykopane z ziemi, wyglądają identycznie, ale ja w tym żadnego piękna nie widzę

Może być nieszczęście jak to wybuchnie :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapisuje się do klubu. Urzeczony jakością wyrobu ze stajni Steinharta prezentuje swojego Nav B-Uhr B-Type 44 mm. Rewelacyjny sikor, który dostałem od mojej wspaniałej żony dziś w prezencie urodzinowym:)

Łukasz - twój customer care zasługuje na pochawły. Ocena 11/10 za obsługę. Jeśli ktokolwiek ma wahania co do zakupów to gwarantuje, że będzie zachwycony kontaktem i jakością produktu.

post-59503-1397312231,8515_thumb.jpg

 

Wysłane z mojego Nexus 4

Edytowane przez minusjeden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie myślę, że ta Armida to zamierzony efekt. Kolega z forum pisał o Stenku którego miał, że prawie nic się nie dzieje. Po miesiącu tylko przejechał kwaskiem cytrynowym. Chociaż osobiście też bym nie chciał aby chociaż minimalne ślady były na kopercie a już tego w Armidzie to bym nie przebolał :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Extra ta Armida!

Jesli jest na sprzedaż to biorę ;)

Pasek jakiś również podniszczony i było by pieknie

Zgadzam się... Pasek jest zdecydowanie z innej bajki... Najlepiej wykopać gdzieś na cmentarzu...  :ph34r: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zygmac

Brąz (bronz w innych krajach) jest tani,miękki i łatwy w obróbce.

Szybko wygląda byle jak. Ale widząc nowy-ktoś może się skusić.:))

 

W niektórych przedmiotach, stosuje się cynkal,czyli stop mający podobny do stali

ciężar właściwy, ale dużo gorsze właściwości(dotyczy to replik broni palnej)

 

Gorszy byłby tylko ołów( w zegarkach dla radiologów:)

W mojej(oczywiście subiektywnej ) ocenie- nie warto czegoś takiego kupować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od styczniw używam zegarek z brązu i wcale tak latwo sie nie pokrywal patyną. Sam go wykapalem w roztworze watroby siarczanej. 

Postaram sie dolaczyc jutro fotki przed i po.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey, od dłuższego czasu mam w planach zakup AVIATION CLASSIC plus bransoleta do tego. Martwi mnie jednak to, że może on być za duży na moją rękę i będzie śmiesznie wyglądał. Planowany zakup ok września - października 2014, może do tego czasu gdzieś mi się uda go przymierzyć. :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie na ile jest to 100 % brąz, na ile stop jakiś metali. Ja również używam NAV B Brąz i zakupiłem właśnie nowego Tritona. Brązu się nie obawiam, zmian nie widzę ;)

 

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótkie pytanie do znawców. Mam chęć na Apollona, który może fajnie uzupełniłby moją pseudo kolekcję stylistycznie.

 

Ktoś posiada i może się wypowiedzieć o tym zegareczku?

Gdzie kupować, jeśli nie na stronie producenta?

 

Dzięki

S

Edytowane przez Szadzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj u polskiego dilera, Sirluke1, post wyżej.


atlantic seahunter, certina ds spel, aerowatch les grandes classiques, steinhart marine black anchor, atlantic milano,  mondaine sport I date, cyma conquistador auto day date, hy moser, auguste reymond tytan, alpina startimer pilot, davosa argonautic ceramic lumis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do użytkowników zegarków z DLC, jak sprawuje się powłoka po kilku latach użytkowania, czy jest bardzo porysowana i czy jeśli mielibyście możliwość wyboru zakupu zegarka z powłoką DLC czy ze stali cobyście wybrali oraz czy mógłbym prosić o jakieś foty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po ok 4 miesiącach ponowni wybrałbym z DLC ;)

Generalnie nie ma zasady, każdy materiał zarysujesz, dobra impreza, dobra ściana i tragedia gotowa ;)

Ja mam tylko bezel w swoim Stenku z DLC i jestem z tej powłoki bardzo zadowolony, bardziej niż z ceramiki ze względów estetycznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Temat, który był tu poruszony, a o którym myślałem już jakiś czas temu, niebawem doczeka się realizacji. Mowa o "agencie" marki Steinhart Timepieces.

 

Na pierwszy ogień Warszawa, jeśli projekt się sprawdzi to będą następne miasta.

 

Na początek, na miejscu będą najbardziej chodliwe modele czyli:

 

Nav b 44

Marine Rome

O1B

Triton 30 ATM

Apollon

 

Inne po konkretnym ugadaniu się ze mną, o ile będą na stanie (bardzo mocno obecnie pracuje nad magazynem ;) ).

 

Agent rozpocznie działalność w maju lub na początku czerwca.

 

Pozdrawiam

 

Łukasz

 

Ps. przy okazji bardzo dziękuje koledze @crank, który był katalizatorem tej inicjatywy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Temat, który był tu poruszony, a o którym myślałem już jakiś czas temu, niebawem doczeka się realizacji. Mowa o "agencie" marki Steinhart Timepieces.

 

Na pierwszy ogień Warszawa, jeśli projekt się sprawdzi to będą następne miasta.

 

Na początek, na miejscu będą najbardziej chodliwe modele czyli:

 

Nav b 44

Marine Rome

O1B

Triton 30 ATM

Apollon

 

Inne po konkretnym ugadaniu się ze mną, o ile będą na stanie (bardzo mocno obecnie pracuje nad magazynem ;) ).

 

Agent rozpocznie działalność w maju lub na początku czerwca.

 

Pozdrawiam

 

Łukasz

 

Ps. przy okazji bardzo dziękuje koledze @crank, który był katalizatorem tej inicjatywy ;)

Super pomysł:)

 

Wysłane z mojego Nexus 4

Edytowane przez minusjeden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo fajnie.

Chętnie bym zobaczył w Warszawie Ocean 2 ;)

A jednocześnie zawsze mogę pokazać Le Mans GT ;)

Edytowane przez nickt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof - P

Też chętnie przymierzę. Przyjdę na spotkanie. Może kupię.
Też chyba byłem katalizatorem pomysłu? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super pomysł, jak już człowiek przymierzy to i kupi.


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super pomysł, jak już człowiek przymierzy to i kupi.

To prawda! Ja niedawno odwiedziłem Łukasza i bardzo dobrze to wspominam. Naoczne sprawdzenie jakości wykonania, wykończenia detali i wielkości kilku flagowców Steinhart'a rozwiewa wiele wątpliwości i jednoznacznie skłania do zakupu...tego jednego i kilku kolejnych w przyszłości. :)

Wielkie ukłony w stronę Łukasza, zarówno za spotkanie w Szczecinie jak i szybką wysyłkę całego zestawiku Steinhart!

Pozdrawiam

Michał

post-69759-0-46445000-1398535974_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Szkoda że Stenek nie ma zegarków marine / pilot w kopercie 42 mm na unitasie. Podejrzewam że te 44 mm które są obecnie oferowane, odpycha sporą część potencjalnych klientów.

 

SIRLUKE1 - czy jest jakakolwiek szansa że Gunter będzie robił mniejsze zegarki? Skoro można zrobić divera 42 mm to i pilota też :)

Edytowane przez AdamB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.