Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

Co do spotkania, to nie organizujemy. Będzie na miejscu człowiek, który będzie dysponował kilkoma sztukami od razu i w razie potrzeby, będzie mógł ściągnąć coś ode mnie, po wcześniejszym ustaleniu.

 

Temat ruszy chyba do połowy maja. Jestem w trakcie załatwiania modeli prezentacyjnych.

 

Co do 42 mm, więcej będę wiedział po spotkaniu w centrali, które planuję na drugą połowę maja. Ja sam mam pomysł na limitację w 42 mm i postaram się ją dopiąć. Jeśli się uda to zegar będzie na 2015 rok ;)

 

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmiary to chyba największy problem Steinharta - wg mnie przydało by się coś w rozmiarze 41-42 nawet z naciskiem na 41mm, bo jednak jak zegarek ma sporą tarczę, a wąski bezel to i tak wygląda na większy - są nawet zegarki 40mm które wyglądają na duuuże :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Dziś miałem okazję mierzyć NAV B-UHR Stalowy 44mm, piękny zegarek :wub:  gdyby nie ten rozmiar to już byłby mój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na moim 19,5 będzie dobrze, ale ciekaw jestem 47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilot ma być duży:) Na moim nadgarstku jest ok. Pewnie lepszy byłby 43 mm ale jest przekozacki. Zegar jest rewelacja.

 

Wysłane z mojego Nexus 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Był za duży, uszy wystawały poza nadgarstek. W nadgarstku mam 16,5 cm i obecnie noszę SKX007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Entropy jak się DLC sprawuje? Ja do uważnych i delikatnych nie należę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do DLC jeszcze nie mogę sie wypowiedzieć bo zegarek mam od paru tygodni. Narazie mogę tylko stwierdzić że prezentuje sie rewelacyjnie, zwłaszcza na kevlarowym pasku od Hadley Roma.

Dzięki Łukasz! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt prezencja klasa. Ciekaw jestem jednak jak długo to się prezentuje dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

Mogę dołączyć do Klubu?

218076_stei.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka !

W poniedziałek mam zamiar stać się szczęśliwym posiadaczem stenka , ale mam pytanie ;) Czy ktoś ma info gdzie mogę dostać bransoletę steinhartową 22mm ?

 

Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U sirluke1?


atlantic seahunter, certina ds spel, aerowatch les grandes classiques, steinhart marine black anchor, atlantic milano,  mondaine sport I date, cyma conquistador auto day date, hy moser, auguste reymond tytan, alpina startimer pilot, davosa argonautic ceramic lumis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka !

W poniedziałek mam zamiar stać się szczęśliwym posiadaczem stenka , ale mam pytanie ;) Czy ktoś ma info gdzie mogę dostać bransoletę steinhartową 22mm ?

 

Pozdrawiam !

Looknij co jest na stronie steinharta niemieckiej i zapytaj SirLuke1 (Łukasza).

 

Wysłane z mojego Nexus 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steinhart chyba pada ofiarą własnego sukcesu... Od 5 miesięcy(!!!) chcę kupić Pepsi GMT i - nie ma kurna szans! :(

Najpierw napisali że będzie można zamawiać na poczatku kwietnia, potem - połowa kwietnia, potem - początek maja, teraz już jest poczatek maja a na stronce w dalszym ciągu napis SOLD OUT i pisze, że będzie można zamawiać pod koniec maja.

Założę się że pod koniec maja będzie informacja, że będzie można zamawiać pod koniec czerwca i tak w kółko...

Trochę to niepoważne, jak na zazwyczaj solidnych Niemców.

Dziecinada. Czy tak się prowadzi biznes?

Napisałem im maila - odpowiedź przyszła, gdy już o tym mailu zapomniałem. Jakaś pani odpisała, że jak Pepsi będzie dostępne to dadzą info na swoim www.

No paranoja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety jest tak jak piszesz - ostatnio też patrzyłem na ten zegarek i terminy się ciągle oddalają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steinhart chyba pada ofiarą własnego sukcesu... Od 5 miesięcy(!!!) chcę kupić Pepsi GMT i - nie ma kurna szans! :(

Najpierw napisali że będzie można zamawiać na poczatku kwietnia, potem - połowa kwietnia, potem - początek maja, teraz już jest poczatek maja a na stronce w dalszym ciągu napis SOLD OUT i pisze, że będzie można zamawiać pod koniec maja.

Założę się że pod koniec maja będzie informacja, że będzie można zamawiać pod koniec czerwca i tak w kółko...

Trochę to niepoważne, jak na zazwyczaj solidnych Niemców.

Dziecinada. Czy tak się prowadzi biznes?

Napisałem im maila - odpowiedź przyszła, gdy już o tym mailu zapomniałem. Jakaś pani odpisała, że jak Pepsi będzie dostępne to dadzą info na swoim www.

No paranoja.

 

No pewnie mozna to bardziej profesjonalnie zalatwic, ale de facto to nie ich wina tylko ETY. Obiecuja mechanizmy, podpisuja umowy a pozniej sie z nich nie wywiazuja. W efekcie Steinhart i podobne firmy z poza "kartelu" zostaja na lodzie :(


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu Wam chyba tego zdjęcia nie pokazywałem.

Uwielbiam ten zegarek.....

 

1_cr_cr.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Intryguje mnie ten zegarek. Jak wygląda na żywo. Masz jakąś fotkę?

 

Wysłane z mojego Nexus 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.