Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysztof - P

Gdzie w Polsce można kupić (i przymierzyć) zegarek Steinhart Nav B-UMR (taki z brązu) lub inne tej marki ? Jakieś stoisko w Warszawie ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że z tym może być problem, ale niech się Łukasz wypowie. Najlepsze wyjście, to wyszukać kogoś z Twojej okolicy, kto posiada taki zegarek i umówić się na oglądanie. Ja nie mam takowego, a swojego Stenka kupiłem "w ciemno" i nie żałuję. 


atlantic seahunter, certina ds spel, aerowatch les grandes classiques, steinhart marine black anchor, atlantic milano,  mondaine sport I date, cyma conquistador auto day date, hy moser, auguste reymond tytan, alpina startimer pilot, davosa argonautic ceramic lumis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już chyba Panu Krzysztofowi odpowiedziałem via mail, ale dla potomnych:

 

Obecnie nie ma zegarków Steinhart obecnych w butikach. Generowało by to niepotrzebne koszty.

 

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu nowa limitacja:

 

post-5518-0-31356700-1394209469_thumb.jpg

 

Chrono na Valjoux z certyfikatem COSC. Tradycyjnie jak w większości limitacji tarcza w stylu sandwich. 

 

Sprzedaż rusza w poniedziałek. Cena, jak to u Steinharta ... bardzo atrakcyjna ;)

 

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof - P

Panie Łukaszu, pozwolę sobie zgłosić pomysł: nie butiki, ale "agenci" w dużych miastach, mający w zapasie np. po 3 modele, w tym jeden na ręku. Można się spotkać w kawiarni, pooglądać, a w necie zamówić. Ci przedstawiciele - to kumple - pasjonaci (lub byli klienci), na drobnej prowizji (za prezentację). Bez lokalu, bez pensji. 
Nie trzeba się obawiać ekspansji terytorialnej. 
Przykładowo Jaguar (samochody) - jak wchodzili do Moskwy, to planowali sprzedaż na poziomie 9 sztuk/rok. Tymczasem w dniu otwarcia salonu podpisali zamówienia na ponad 20 sztuk.
(sorki za OT).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Krzysztofie bardzo dziękuje za ten wpis. Powiem szczerze, że myślałem o takim rozwiązaniu, jest w fazie przemyśleń :)

 

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu nowa limitacja:

 

attachicon.gif1798555_668424376533661_279011923_n.jpg

 

Chrono na Valjoux z certyfikatem COSC. Tradycyjnie jak w większości limitacji tarcza w stylu sandwich. 

 

Sprzedaż rusza w poniedziałek. Cena, jak to u Steinharta ... bardzo atrakcyjna ;)

 

Łukasz

Fajne ale rozmiar pewnie jak zawsze 44mm  :)  Kiedy Stenek zacznie robic rozmiary dla zwykłych ludzi, np. 42mm ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że już niebawem pojawi się coś w tym rozmiarze. Wiem, że Gunter ma opracowany model w tym rozmiarze.

 

Ja rozpocząłem rozmowy o nowej limitacji dla mnie. Docelowo ma to też być coś w rozmiarze 42 mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

A ten model od Guntera to będzie automat czy manual?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Łukaszu, czy ma Pan na stanie już jakieś Stenki? Coś do przymierzenia?

Jaki jest obecnie okres realizacji ma marine rzymiankę (na priv nie otrzymałem odpowiedzi)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że już niebawem pojawi się coś w tym rozmiarze. Wiem, że Gunter ma opracowany model w tym rozmiarze.

 

Ja rozpocząłem rozmowy o nowej limitacji dla mnie. Docelowo ma to też być coś w rozmiarze 42 mm.

Kurczę, nic nie wyszło nam z tego projektu w kopercie 42mm to może Łukasz sam zapodaj jakąś limitkę. Uważam, że gdyby w takim rozmiarze zrobic nawet Marnikę to sprzedawałaby się jak ciepłe bułki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę że max do 42mm, dużo zależy od kształtu koperty(uszu), a i od tego czy nadgarstek jest raczej plaskaty czy też nie

Edytowane przez tomek123er

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś musieli się pochwalić certyfikatem COSC. A wskazówka faktycznie udziwniona, ale wszystko jest sprawą gustu. Jednym się będzie podobać innym nie. Moim zdaniem wygląda całkiem fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wersja 42/44 byłaby świetna, ale 47 to olbrzym. NIemniej projekt jest naprawdę fajny. Pan Mirek zauważył "wskazówkę" oraz napis dotyczący certyfikatu - częściowo się zgadzam, choć wiadomo, że tego typu certyfikat firmie rangi Steinharta jest po prostu potrzebny. Bardzo podoba mi się 'kanapka', fajna luma, ogólny design też jest fajny, tylko, naprawdę, gdy widzę 47mm to automatycznie pas. 

 

Łukasz, co do pomysłu dotyczącego ewentualnego przedstawiania ludzim zegarków Steinharta, możesz na mnie liczyć. Bardzo chętnie wezmę w tym udział, zwłaszcza, ze dysponuję w ciągu dnia całkiem dużą ilością wolnego czasu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ze swojej strony, to zapewniam, że jak pojawi się ktoś z zegarkami w Warszawie które będę mógł przymierzyć do łapy, polizać i powąchać :P to zdecydowanie szybciej się na któregoś zdecyduję. 

 

Pomysł z przedstawicielami.. świetny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof - P

No właśnie. Dawać tych przedstawicieli do Warszawy. Możemy się skrzyknąć poprzez forum w knajpie na kawę, albo u kogoś w biurze/domu.

Ja chciałem przymierzyć:
MARINE CHRONOMETER II ARABSKA 44 mm

NAV B-UHR z litego brązu 44mm

Ale jak sprzedawca mało "aktywny", to może przejść ochota zakupu  :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

Wkrotce dolacze do szacownego grona....   ;)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Dawać tych przedstawicieli do Warszawy. Możemy się skrzyknąć poprzez forum w knajpie na kawę, albo u kogoś w biurze/domu.

 

Ja chciałem przymierzyć:

MARINE CHRONOMETER II ARABSKA 44 mm

NAV B-UHR z litego brązu 44mm

 

Ale jak sprzedawca mało "aktywny", to może przejść ochota zakupu  :D

 

W razie czego mogę udostepnić do przymiarki MARINE CHRONOMETER II 44 mm ale "Rzymiankę". Poza cyframi reszta taka sama.


[wysłane z mojego Atari 65XE]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;)

 

 

Może gdzieś tu się pojawiła odpowiedź w tym wątku a może nie. Interesuje mnie dlaczego steinharta nie ma w sklepach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.