Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

NIE ZNACIE SIĘ Latem tylko na meshu noszę, tak z nudów sobie założyłem.

 

Wysłane z mojego LG-D855


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE ZNACIE SIĘ Latem tylko na meshu noszę, tak z nudów sobie założyłem.

 

Noś na czym chcesz - to Twój zegarek :) ale też uważam że na Marine na mesh'u wygląda jak... gość w garniturze i sandałach... Mesh to z założenia bransoleta do diver'a a Marine: "nie zalecane pływanie i prysznic" ;) 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam nad morzem, tu się sandały do wszystkiego nosi

 

Wysłane z mojego LG-D855


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, obejrzałem całą ofertę zegarków Steinhart i przeczytałem dokładnie wszystkie recenzje dotyczące tych zegarków. Przyznam, że nigdy wcześniej nawet nie pomyślałem o ewentualnym zakupie zegarka tej manufaktury, teraz zaczynam o tym bardzo poważnie myśleć :)  Na dzień dzisiejszy posiadam dwa zegarki Doxa, jeden mechaniczny, stalowy z lat siedemdziesiątych, drugi to złoty automat z lat pięćdziesiątych. Teraz przyszedł czas na coś współczesnego, co będzie widać na moim nadgarstku ;) ( 20,5 cm :blink: ). Steinhart trafia w mój gust pod względem designu

nie bez znaczenia jest też cena :rolleyes: . Do tej pory myślałem o zakupie używanego zegarka z wyższej półki , teraz zdecydowałem się na zakup nówki i na 99% będzie to Steinhart.

Jak będzie w moim posiadaniu dam znać. Pozdrawiam Walbor62.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z manufakturą to trochę Cię poniosło. ;)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, obejrzałem całą ofertę zegarków Steinhart i przeczytałem dokładnie wszystkie recenzje dotyczące tych zegarków. Przyznam, że nigdy wcześniej nawet nie pomyślałem o ewentualnym zakupie zegarka tej manufaktury, teraz zaczynam o tym bardzo poważnie myśleć :) Na dzień dzisiejszy posiadam dwa zegarki Doxa, jeden mechaniczny, stalowy z lat siedemdziesiątych, drugi to złoty automat z lat pięćdziesiątych. Teraz przyszedł czas na coś współczesnego, co będzie widać na moim nadgarstku ;) ( 20,5 cm :blink: ). Steinhart trafia w mój gust pod względem designu

nie bez znaczenia jest też cena :rolleyes: . Do tej pory myślałem o zakupie używanego zegarka z wyższej półki , teraz zdecydowałem się na zakup nówki i na 99% będzie to Steinhart.

Jak będzie w moim posiadaniu dam znać. Pozdrawiam Walbor62.

Bierz Nav B Uhr albo mogę Ci sprzedać w dobrej cenie używanego Steinharta Aviation Classic cały kpl z fakturą:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Nav B Uhr albo mogę Ci sprzedać w dobrej cenie używanego Steinharta Aviation Classic cały kpl z fakturą :)

Na tą chwilę najbliżej mi do Marine Chronometer, nie wiem tylko czy Rzym czy Arab. Ale dziękuję za ofertę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwilę najbliżej mi do Marine Chronometer, nie wiem tylko czy Rzym czy Arab. Ale dziękuję za ofertę.

Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie. Rzymskie indeksy mają to coś :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzy głosy za Rzymem, coś w tym musi być ;)

 

Zegarków z cyframi arabskimi albo indeksami w kształcie "kropek i kresek" masz od groma - z rzymskimi jakoś mniej, więc warto przemyśleć rzymiankę - druga sprawa że Marine obligatoryjnie powinien być z rzymskimi cyframi, niebieskimi wskazówkami i porcelanową tarczą... tutaj masz dwa punkty spełnione (nie wiem z czego jest tarcza więc zachowawczo nie przyjąłem że jest porcelanowa) ;):D

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do użytkowników Rzymianki - czy tarcza jest porcelanowa? Jak napisał Daito, to jest ostatni z warunków by Rzymianka była w pełni " rasowym" Marine :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do użytkowników Rzymianki - czy tarcza jest porcelanowa?

 

Tarcza jest emaliowana


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak napisał Daito, to jest ostatni z warunków by Rzymianka była w pełni " rasowym" Marine :D

Porcelana jest świetna, ale nie w tym przedziale cenowym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się wtrącę. Nabyłem szkiełko do zdjęc makro i postanowiłem od razu wypróbować. Na modela wybrałem najbliższy obiekt jaki miałem pod ręką, a w zasadzie na B) Tritona 30ATM mam nieco ponad 2 latka. Sikor zyskał w tym czasie sporo rysek i słowo "zyskał" nie jest przypadkowe, bo IMO przydaje mu to uroku używalności. Ten zegarek z wiekiem nie traci, a zyskuje. Dla mnie to ciągle najładniejszy sikor w stajni Stenka.

stenekT30_zpscr95mcl6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na dokładkę Marine 38  :rolleyes: To tylko próby szkiełka, ale wyszła przyzwoita fotka.

Marine38_zpsgrc0xwf1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NAV B Baltic Sea - prace in progress :)

 

Lada chwila pojawi się coś nowego w ofercie, jest już zajawka na FB Steinharta.

 

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.