Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

Kupi , na pewno kupi.

 

Heh, puenta padła szybciej niż mogło się wydawać.. :D

Wszystkie pomysły i rady godne przemyślenia :) rzymianka coraz częściej wita na ekranie telefonu, nie dało się tego ukryć i o dziwo... Kobieta stwierdziła, że póki co to najlepszy zegarek jaki jej pokazałem, zgrozo... tydzień temu w ramach rozrywki oglądaliśmy Carrerę... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojej pokazałem model Military Black 42mm na który zachorowałem i powiedziała, że bardzo ładny  :rolleyes:

 

Niestety zdaję sobie sprawę, że ten zegarek muszę kupić w pakiecie z jakimiś wakacjami bo inaczej...  :lol:  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... tydzień temu w ramach rozrywki oglądaliśmy Carrerę... :D

I to jest słuszna koncepcja. Najpierw pokazujesz kilka Tagów, Rolexów, Omeg, po to by następnie wykazać się odpowiedzialnością i roztropnością kupując taniego przecież Steinharta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest słuszna koncepcja. Najpierw pokazujesz kilka Tagów, Rolexów, Omeg, po to by następnie wykazać się odpowiedzialnością i roztropnością kupując taniego przecież Steinharta.

 

Koego, jesteś geniuszem, kradnę pomysł i zabieram się do roboty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chrono in progress. Zapłaciłem już za niego i za kilka innych, więc teraz wysyłka.

 

Przepraszam, ale odgrzebują się z miesięcznego niewysyłania zegarków. Pewnie jeszcze z tydzień im zejdzie, zanim wrócą na normalne tory.

 

Z góry przepraszam za opóźnienie.

 

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego to się nie zrobi żeby kupić nowy zegarek ... :P

 

Ja jestem tylko ciekaw czy Wasze Szanowne "lepsze połowy" też się tak trzęsą jak chcą sobie kupić nowa torebkę czy buty... i kombinują jak Was przekonać do konieczności zakupu 74-tej pary butów, albo 33-tej torebki które w zasadzie nie bardzo się różnią, w Waszej ocenie, od tych które są już w szafie...  ;) 

Rada na "problemy z legalizacją zakupu" jest prosta - jak masz Partnerkę której musisz ściemniać w tak błahych sytuacjach jak zakup zegarka - zmień Partnerkę na taką przy której nie będziesz musiał ściemniać, albo nie kupuj zegarka (czy innego produktu przy zakupie którego musisz ściemniać) bo jest dla Ciebie za drogi... gdyby nie był nie musiałbyś ściemniać  ;)  


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że kolega za poważnie do tematu podchodzi. :)

Jakie tam zaraz ściemnianie. ;) Po co się narażać na niepotrzebne nieprzyjemności. 

Zmiana żony z powodu chęci zakupu zegarka to też słaby pomysł. ;)

Skoro kupuję zegarek za 4 klocki to znaczy, że stać mnie na niego, tym bardziej, że wiem, że mi domowego budżetu nie zaburzy. Inna jakie "lepsze" pomysły na wydanie tych pieniędzy będzie miała nasza partnerka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że kolega za poważnie do tematu podchodzi. :)

 Zmiana żony z powodu chęci zakupu zegarka to też słaby pomysł. ;)

 

 

I kto tu za poważnie podchodzi do tematu :D :D

 

 

 

Skoro kupuję zegarek za 4 klocki to znaczy, że stać mnie na niego, tym bardziej, że wiem, że mi domowego budżetu nie zaburzy. Inna jakie "lepsze" pomysły na wydanie tych pieniędzy będzie miała nasza partnerka. 

 

No właśnie nie do końca tak jest że jeśli ktoś kupuje zegarek (albo nie koniecznie zegarek) za 4, 5, 6, 20 - "klocków" to go na to stać, przykładów na to na nawet tym forum masz bez liku.

 

A co do wydawania pieniędzy i partnerki - to wszystko zależy od tego czyje to są pieniądze ;) Jeśli Twoje to Partnerce raczej nic do tego być powinno na co je wydajesz i tym samym nie ma potrzeby "tłumaczenia" absolutnej i naglącej konieczności zakupu zegarka, czy innej rzeczy, który jest na chwile obecna towarem pierwszej potrzeby. Inna sprawa jeśli kasa jest Partnerki albo co gorsza tzw "wspólna"... bo wtedy wychodzi że z tym "staniem" może być różnie... ;)

 

Oczywiście jak zwykle nie chciałem swoja wypowiedzią nikogo urazić - takie sobie "przemyślenia gościa koło pięćdziesiątki" B)

 

Edit: i tak żeby nie było że "ja taki Słodowy" jestem - to u mnie problem jest z wytłumaczeniem Szanownej Koleżance Małżonce powodu który mną kieruje gdy sprzedaję jakiś zegarek... bo przecież "fajny jest... i świetnie wygląda  na Twojej ręce" :P

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi o kobiecą zachłanność.  Pracujemy, zarabiamy,  stać nas to kupujemy m.in. zegarki,  ale wiele kobiet to wykorzystuje i  też chce dla siebie prezent o podobnej wartości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi o kobiecą zachłanność.  Pracujemy, zarabiamy,  stać nas to kupujemy m.in. zegarki,  ale wiele kobiet to wykorzystuje i  też chce dla siebie prezent o podobnej wartości.

 

Czyli jednak wymiana??? No bo przecież nikt nie powinien być wykorzystywany gwarantuje nam to konstytucja...  :D  :D  :D 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moja żona nie kupuje żadnych nowych butów, ani torebek. Tych starych to ma tyle, że co chwilę wyciąga z garderoby takie, których jeszcze nie widziałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w ogóle nie jest kwestia tego czy mnie stać czy też nie. Po prostu kobitka nie może zrozumieć po co mi kolejny zegarek skoro już kilka mam. :) Budżet jakoś tam dzielimy, ale moje zabawki są jednak zawsze droższe niż jej. :)

 

Kończąc ten temat - nie dajcie się Panowie. Walka jest nierówna i skazana na porażkę, ale trzeba walczyć. ;)

 

@SIRLUKE1

To jest dobra informacja. :) nastawiam się na przyszły tydzień zatem?

Edytowane przez Zix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moja żona nie kupuje żadnych nowych butów, ani torebek. Tych starych to ma tyle, że co chwilę wyciąga z garderoby takie, których jeszcze nie widziałem ;)

Jest taka możliwość , że nie orientujesz się już co jest stare a co nowo kupione.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość osób ma jakieś pasje. My mamy taka, nie inną i trzeba to zaakceptować  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

"Po prostu kobitka nie może zrozumieć po co mi kolejny zegarek skoro już kilka mam. :)"

 

Skąd ja to znam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to jest jak walka z wiatrakami. Ja dopiero rozpoczynam swoją przygodę z zegarkami i przy drugim usłyszałem" przecież miesiąc temu już jeden kupiłeś, będziesz nosił na obydwu rękach?" Odpowiadam " masz 5 torebek nosisz 2 naraz?" Foch na 3 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to jest jak walka z wiatrakami. Ja dopiero rozpoczynam swoją przygodę z zegarkami i przy drugim usłyszałem" przecież miesiąc temu już jeden kupiłeś, będziesz nosił na obydwu rękach?" Odpowiadam " masz 5 torebek nosisz 2 naraz?" Foch na 3 dni.

3 dni spokoju :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 dni spokoju :)

 

Odpowiedni czas na poszukiwania kolejnego zegarka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo nowej kobiety :P

 

W ostateczności mieszkania...  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To walka argumentów i tyle. Nie, no z takiego powodu zmieniać kobietę? Nie ma co marudzić tylko szykować się na dalsze zakupy. W czerwcu wyjazd do Tokyo, nie wiem gdzie pomieszczę zakupy hehe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.