Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
SIRLUKE1

Klub Miłośników Zegarków Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam : )

 

Skórzane NATO (zdjęcia robione telefonem):

image.jpg

image.jpg

Gdzie można zakupić ten pasek ale w kolorze czarnym ? Dokładanie taka stylizacja mi odpowiada

 

 

Wysłane z iPhone 5S 32GB!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można zakupić ten pasek ale w kolorze czarnym ? Dokładanie taka stylizacja mi odpowiada

 

 

Wysłane z iPhone 5S 32GB!

np. cheapestnatostraps.com

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi dlaczego nie które modele Steinhart ocean one BLACK maja na bezelu charakterystyczną wypukłą kropkę ? Inne tego nie mają, tylko płaski trójkąt?

 

Przykład aukcji poniżej, już się skończyła nie mniej jednak ciekawi mnie to:

 

 

http://allegro.pl/showItem2.php?item=5989972006

Edytowane przez gąssi_gąsqi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są męskie i damskie modele.

 

 

 

 

 

 

;)


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje zadać pytanie producentowi, fakt interesujący, godzinę grzebałem w grafikach gógla i się nie doszukałem takiej wersji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję to w egz. z ceramiczną wkładką bezela nie ma kropki tylko taki właśnie trójkąt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi dlaczego nie które modele Steinhart ocean one BLACK maja na bezelu charakterystyczną wypukłą kropkę ? Inne tego nie mają, tylko płaski trójkąt?

 

Przykład aukcji poniżej, już się skończyła nie mniej jednak ciekawi mnie to:

 

 

http://allegro.pl/showItem2.php?item=5989972006

 

Bo to ceramiczna wkładka jest, z tym że malowana a nie grawerowana - co jest trochę bez sensu... bo cały urok ceramicznej wkładki jest właśnie w grawerze cyfr na wkładce.

 

http://www.steinhartwatches.de/de/Inlay-Keramik-fuer-Ocean-1-Black,738.html

 

 

A tak w ogóle ktoś w ładnie niskiej cenie go kupił.

 

Ja wiem czy ładnej... normalna cena jak na używke... Wartość przedmiotu określa kupujący a nie sprzedawca ;)

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee, patrząc na cenę euro z dnia zakupu, fakt, że używka to dobrą cenę dostał sprzedający...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to ceramiczna wkładka jest, z tym że malowana a nie grawerowana - co jest trochę bez sensu... bo cały urok ceramicznej wkładki jest właśnie w grawerze cyfr na wkładce.

 

Fakt. Ceramiczny insert ma być w założeniu bardziej trwały na rysy od metalowego, ale przy malowanej podziałce to całkowicie mija się z celem. Na tej aukcji jest zdjęcie, na którym widać właśnie zdartą farbę.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee, patrząc na cenę euro z dnia zakupu, fakt, że używka to dobrą cenę dostał sprzedający...

Tydzień temu na allegro poszedł używany za 1500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja, durny, zakochałem się w brązie... :unsure:

 

Przejdzie Ci jak się gorąco zrobi - tak że bez paniki  ;)  :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt. Ceramiczny insert ma być w założeniu bardziej trwały na rysy od metalowego, ale przy malowanej podziałce to całkowicie mija się z celem. Na tej aukcji jest zdjęcie, na którym widać właśnie zdartą farbę.

Czyli zegarek jest oryginalny, wszystko jest w porządku ? Co do samego bezela, można przecież dokupić nowy i wymienić...przecież to nie problem ;)

 

Z tego co się orientuję to w egz. z ceramiczną wkładką bezela nie ma kropki tylko taki właśnie trójkąt.

co do wypukłej kropki na bezelu hmm w wersji ceramicznej chyba tez występuje ? Na jakimś filmiki na YouTube widziałem

 

Tydzień temu na allegro poszedł używany za 1500

a co do ceny to faktycznie dobra...używki średnio po 1400 zł sprzedają się i to w stanie użytkowania dość zauważalnym.

 

 

Wysłane z iPhone 5S 32GB!

Edytowane przez gąssi_gąsqi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejdzie Ci jak się gorąco zrobi - tak że bez paniki  ;)  :)

 

 

Na lato jest pilot Geckota na skórce, Bronziak jest pod wodę, a na razie cieszę się nim jak murzyn blaszką :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli zegarek jest oryginalny, wszystko jest w porządku ?

 

 

Nie słyszałem jeszcze żeby ktoś podrabiał steinharta... tak że raczej o oryginalność nie masz się co przejmować ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdą markę, która jest ceniona kiedyś ktoś zaczyna podrabiać... Nie znasz dnia, ani godziny  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwieje wątpliwość kropki i trójkąta.

 

W zeszłym roku, do sprzedaży trafiła ceramika z charakterystycznym trójkątem, wykonanym z lumy. Wkładka aluminiowe ma nadal kropkę.

 

Poprzednio ceramika również miała wypukłą kropkę. Co było przyczyną zmiany, nie wiem.

 

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.