Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Diverek pod choinke

Rekomendowane odpowiedzi

Ball Engineer Hydrocarbon Trieste chronograph

 

ball-engineer-hydrocarbon-trieste-chronograph-12.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michale ten nurek ma być z chrono, czy tradycyjna tarcza ?

 

Bo szukam i szukam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glint ten Ball mi sie wogóle nie podoba te indeksy i mała tarcza wskazująca rezerwe chodu to jakaś porażka. Jedynie bezel mi sie w tym zegarku podoba.

 

Łukasz szczerze mówiąc jest mi to obojętne - lubie i tak i tak :blink: choć wiadomo że bez chrono będzie ciut tańszy niż z chrono tak więc chyba lepszym rozwiązaniem byłoby bez chrono aczkolwiek tak jak pisałem cena zależy od tego jak bardzo zegarek mi sie spodoba. Oczywiscie mówie o kwocie nie przekraczającej wartosci wspomnianego wcześniej IWC aquatimera. Pozatym będzie ciężko znaleść coś o czym jeszcze nie czytałem/myślałem :) mimo wszystko mam nadzieje :) tak wiec licze na nowe propozycje :(

 

Paweł ile razy ja już sie przymierzałem do kupna tego lub podobnego Orisa to sobie sprawy nie zdajesz :D bardzo mi się podoba (zwłaszcza ten z małą sekundą - tylko szkoda że jest w tytanie) niestety te zegarki mają jedną wielką wade której nie moge w nich zaakceptować - mianowicie jego uszy i brak możliwości zabawy z paskami :)

 

Chłopaki wielkie serdeczne dzieki za propozycje. Czekam na więcej :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może Submersible?

 

Piękny kawał żelastwa, bezel w kształcie bulaja, szczotkowana koperta 1950.

 

NX14F.jpg

 

yimsQ.jpg

 

KmvZy.jpg


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-27475-0-82614100-1331632998.jpg<

post-27475-0-84547100-1331632997.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klod, piękny jest za każdym razem jak go widze to wzdycham - zresztą jak na wiekszosc zegarków Panerai :) tylko że cena jak narazie ciut za wysoka (święta=wydatki) aczkolwiek początkiem nowego roku będe startował z tej wyższej półki i napewno wezme go pod uwage.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klod, piękny jest za każdym razem jak go widze to wzdycham - zresztą jak na wiekszosc zegarków Panerai :) tylko że cena jak narazie ciut za wysoka (święta=wydatki) aczkolwiek początkiem nowego roku będe startował z tej wyższej półki i napewno wezme go pod uwage.

 

Cena trochę wyższa, ale na chrono24.com jest za 2800 EURO czyli budżet przekraczesz nawet nie w 1/3, co jak na tutejsze standardy jest całkiem ok :blink:


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze cos takiego by cie zainteresowalo:

10_0903_02.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klod no co ty mówisz :) aż musze to zobaczyć bo jeżeli to prawda to być może doszliśmy do celu podróży :blink:

 

jlw również ciekawa propozycja. Oczywiscie juz widziałem ten zegarek sporo razy ale jakoś o nim zapomniałem. A więc znikam nadrobić zaległości.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest faktycznie. Ale jednak wolałbym kupic nie używany (nowke) a tutaj cena już wzrasta.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeanrichard rowniez nie w budzecie :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

carlito1 - moim zdaniem Twoim następnym zakupem powinien być PAM i to oczywiście Submersible zaproponowany przez Klaudiusza. Fantastyczny zegar i myślę, że będzie do Ciebie pasował. Nie szukaj sobie prezentu na siłę. Poczekaj i kup co trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sobie kupie pod choinke jak nie zegarek ? :) pozatym nie wydaje mi sie żebym szukał sobie prezentu na siłe. Niemniej jednak takie same słowa usłyszałem wczoraj od żony - "poczekaj i kup sobie w koncu tego Rolexa" chodziło jej o deepsea którego zawsze bedąc w sklepach z zegarkami sobie przymierzam :blink:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

O ! Proszę, zna się kobieta na rzeczy. Pogratulować jej pomysłu. Rolex boski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glint wielkie dzieki ale... Hamilton to narazie nie ta półka a jak już to wolałbym ze srebrną tarczą (z kolegą marcomartinem już kiedyś kiedy byłem nim zainteresowany go szukaliśmy - cieżko dostępny)

Damasko ładniutki ale z tego co pamietam ma 40mm zgadza sie? czyli mały a więc odpada.

Blancpain to już inna bajka :) ale również narazie poza budzetem.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z zasadą forum :) Tylko pomagam przekroczyć budżet :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ! Proszę, zna się kobieta na rzeczy. Pogratulować jej pomysłu. Rolex boski.

 

No właśnie boski a nie Boski :)

Jestem za Blancpainem od początku...

 

A pod choinkę carlito.....wiesz......jest nowa linia swatch new gent :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może Movado Master Chrono? 45mm, na eBay ok 2000 USD?

 

MOVADO+Master+Chronograph+02.jpg

MOVADO+Master+Chronograph+01.jpg


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marco te nowe swatche wcale nie głupie :)

 

A nawiasem pisząc dostałem ostatnio katalog Blacpaina (a raczej ksiązke) macie? widzieliście? szczęka mi opadła ! zresztą tak samo jak w przypadku katalogów IWC, JLC, Montblanca czy Piageta - Miazga przez wielkie M !


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może Col Moschin ???? (rozmiar potężny, ale szeroki bezel sprawia, że na ręku wygląda na znacznie mniejszy)..

 

Poza tym za tą kasę rewelacja.

 

vl1_image.1907541.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No prosze Klaudiusz mnie zaskoczył - jako pierwszy zaproponował zegar którego jeszcze nie widziałem. Zaraz nadrobie zaległości... tak więc ide nurkować w wujka google :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marco te nowe swatche wcale nie głupie :)

 

A nawiasem pisząc dostałem ostatnio katalog Blacpaina (a raczej ksiązke) macie? widzieliście? szczęka mi opadła ! zresztą tak samo jak w przypadku katalogów IWC, JLC, Montblanca czy Piageta - Miazga przez wielkie M !

 

Mam już cały regał katalogów...zamów sobie też Glasshute, Chopard i Eterny - wszystkie 3 są świetne.Z takich co bym jeszcze chciał to brakuje mi chyba tylko Breitlinga

 

Aaaaa, jedyną firmą która mimo prośby nie wysłała mi katalogów jest JLC . A ponoć ich katalogi są właśnie najlepsze :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SphinX mierzyłem go dosłownie kilka dni temu - fajny i wcale nie taki wielki jak go piszą. Swietnie leżał na mojej łapce tylko jest jeden duży problem - uszy (denerwuje mnie to w tych Orisach bo zegarki mi sie naprawde podobaja) czyli brak możliwości zabawy z pasiorami :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.