Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Canon (profesjonalny)

Rekomendowane odpowiedzi

I tego 60-tce nie mogą wybaczyć.. To, ze robi lepsze zdjęcia niż 550 i 7 - to nic....


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tego 60-tce nie mogą wybaczyć.. To, ze robi lepsze zdjęcia niż 550 i 7 - to nic....

Szlag by ich... każdego modelu jakiegoś ficzera pozbawią, żeby żaden nie był zbyt idealny... to jest marketing w perfidnym wydaniu :D


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zamowilem aparacik. Z tego co wiem będzie zadowolona, udało mi się podsluchac rozmowę z jej koleżanka ze w przyszłym roku chce sobie dokupić drugi aparat ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdze jedynie Twoj wybor, bo dopiero zobaczylem watek ;)

 

 

sam pstrykam tylko pelnymi klatkami i powiem, ze lepszy jest tylko sredni i duzy format jesli chodzi o jakosc zdjec :)

 

 

napewno bedzie bardzo zadowolona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puszka super, ale to dopiero początek... 35mm z 24-105L to nie to samo co 35mm z 35L. Moim zdaniem ob. które w połączeniu z Piątka dają niesamoity obrazek to - 24L, 35L, 85L, 135L. To info może byc przydatne przy następnej okazji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PICAD nic nie rozumiem co do mnie piszesz ale ok dzięki ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PICAD nic nie rozumiem co do mnie piszesz ale ok dzięki :)

W każdym bądź razie szykuj tak ze 30-40 tysi ;)


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz go mam. Prezent udany w 100% a mina malzonki jak go zobaczyla bezcenna - dla takich chwil warto żyć :rolleyes:

 

post-27475-0-38989900-1331643518.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

post-27475-0-77998300-1331643519.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem zapewnij żonie towarzystwo eLi 24 mm, a uśmiech przez tydzień nie zejdzie jej z twarzy.

Nawet jak zobaczy Twoje zakupy :rolleyes:

Ale nie zdziw się, jak usłyszysz hasło, że Twoje sikorki ładniej prezentowałyby się focone dłuższym szkiełkiem z czerwoną obwódką (wyróżnik krótszych szkieł canona - eLek).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ona ma juz eLke :rolleyes: Zaraz wrzuce fote z dzisiejszego spacerku.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj juz z obiektywem i moim Oriskiem :rolleyes:

 

post-27475-0-55261400-1331643538.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ale to zoom 70-200.

Dobrze czułbyś się z jednym zegarkiem?

Obiektywy, jak zegarki, potrzebują towarzystwa :rolleyes:

I pomyśl, obiektywy nie potrzebują rotomatu, a futerał dostajesz z nowym egzemplarzem.

A poważnie, fajna puszka, dobry wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ona ma 4 obiektywy i po swietach planuje zakup kolejnej eLki, więc samotny to on nie jest :rolleyes:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wybór, ja sam używam 5d (pierwszej wersji) z 24-105L IS USM i chwalę sobie.

Gratuluje wyboru matrycy FF - w porównaniu do APS-C to jak automat i kwarc;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje wyboru matrycy FF - w porównaniu do APS-C to jak automat i kwarc;)

Przepraszam, ale to stwierdzenie to jest wierutna bzdura... są dziedziny fotografii gdzie APS-C ze swoim cropem 1,5x jest dużo lepsze niż FF :D Przerabiałem puszki z APS-C (mając np 2 równolegle) i teraz mam 2xFF więc jestem w stanie to potwierdzić z doświadczenia, a nie teorii wyczytanych w necie :) po za tym powiem tylko również, na swoim przykładzie że moje foty z APS-C (D80) wygrały kilka poważnych konkursów lub zajmowały miejsca w pierwszej 3'ce, a także pojawiły lub obecnie pojawiają się w kalendarzach o randze, o której kiedyś nawet nie śniłem, że się tam znajdą :) Bo jest taka stara prawda, że to nie aparat robi zdjęcia :D

 

Niemniej oczywiście, że i APS-C i FF mają swoje plusy i minusy, ale nie gloryfikowałbym jednego z rozwiązań :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz... w jakich dziedzinach fotografii crop bedzie lepszy od pelnej klaty?

 

 

to ze aparat nie robi zdjec, a fotograf jest zupelnie inna historia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, widze żę są tu znawcy na całej lini a wiec przy okazji mam pytanko. Jaki obiektyw byłby najlepszy do tego aparatu za mniej wiecej 2 tys euro? Pytam bo moja dziopa w chwili kiedy dostała ten aparat zaczęła myśleć o nowym obiektywie, to pomyślałem sobie że ją zaskocze moją wiedzą i cos zaproponuje :)

 

A moze warto dołozyc wiecej pieniazkow? Ale czy jest sens płacic tyle za obiektyw do aparatu? Jak wygląda roznica w zdjeciach robiona obiektywem np za 2 tys e a obiektywem za np 3 tys euro?

 

Wybaczcie moją niewiedze na ten temat :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz sie dowiedziec do jakiego zastosowania potrzebuje obiektyw :)

 

 

 

a nawiasem, pewnie Twoja polowka ma jakas stronke na ktora wrzuca swoje zdjecia... podlinkowalbys - to moze cosik mozna byloby zaproponowac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma gdzies swoja galerie ale gdzie to cholera wie. Dopytam.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale to stwierdzenie to jest wierutna bzdura... są dziedziny fotografii gdzie APS-C ze swoim cropem 1,5x jest dużo lepsze niż FF ;) Przerabiałem puszki z APS-C (mając np 2 równolegle) i teraz mam 2xFF więc jestem w stanie to potwierdzić z doświadczenia, a nie teorii wyczytanych w necie :) po za tym powiem tylko również, na swoim przykładzie że moje foty z APS-C (D80) wygrały kilka poważnych konkursów lub zajmowały miejsca w pierwszej 3'ce, a także pojawiły lub obecnie pojawiają się w kalendarzach o randze, o której kiedyś nawet nie śniłem, że się tam znajdą :) Bo jest taka stara prawda, że to nie aparat robi zdjęcia :D

 

Niemniej oczywiście, że i APS-C i FF mają swoje plusy i minusy, ale nie gloryfikowałbym jednego z rozwiązań :D

 

Nie zamierzam się u wcale sprzeczać - również moje opinie opieram na doświadczeniach. Ja akurat moje sukcesy fotograficzne (konkursowe i inne) odnosiłem na FF, ale tak jak piszesz nie aparat robi zdjęcia.

 

Carlito1 wypytaj żonę o zastosowanie i preferowaną jasność :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.