Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kecupt

Szukam części i sprzedam różne do rusków

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam przycisku szybkiej zmiany daty poljota stadion. 05f40a4f253a136ed19380149134ea88.jpg2fab3fc11545228b3f547f3ec04f8f5c.jpg51e06a20c7c2ccb9876d31f7e27e527b.jpg

 

Wysłane z mojego FIG-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@luckers Jakbyś się zdecydował sprzedać tego Poljota to poproszę o pw ;)


xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@luckers Jakbyś się zdecydował sprzedać tego Poljota to poproszę o pw ;)

No dopiero go kupilem ale jak sie mi znudzi odezwe się do Ciebie

 

Wysłane z mojego FIG-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukas_op

Oczywiście żartujesz?

 

haha no a jak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, piszę tutaj, bo są tu i "mołniarze" i inni spece. Potrzebuję kompletu wskazówek (godzinowa i minutowa) do kieszonki. Konkretnie chodzi o zegarek Ingersoll Triumph (tak, wiem, to jest wątek dla rusków), ale nie zależy mi na oryginalnych do tego konkretnie sikora, tylko chciałbym jakiekolwiek nieco dłuższe. Komuś się może poniewierają?

 

szkło ma ok. 41 mm

post-102478-0-62986900-1542737647_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, piszę tutaj, bo są tu i "mołniarze" i inni spece. Potrzebuję kompletu wskazówek (godzinowa i minutowa) do kieszonki. Konkretnie chodzi o zegarek Ingersoll Triumph (tak, wiem, to jest wątek dla rusków), ale nie zależy mi na oryginalnych do tego konkretnie sikora, tylko chciałbym jakiekolwiek nieco dłuższe. Komuś się może poniewierają?

 

szkło ma ok. 41 mm

attachicon.gifingersoll.jpg

Ale te wskazówki które masz to 100% oryginały 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rakieta Kopernik

 

Potrzebuję ramki ze szkiełkiem lub bez którą wciska się z góry na kopertę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale te wskazówki które masz to 100% oryginały 

OK, zapomniałem dodać: zdjęcie poglądowe z neta :) Tak wygląda oryginał, u mnie nie ma wskazówek (jest tylko sekundnik) i szkła. W 2-iej wersji były wskazówki ostro zakończone z wypełnieniem lumą, a tak naprawdę to mogą być jakiekolwiek, tylko trochę dłuższe - minutowa mierzona od osi do indeksu jakieś 17,5 mm, godzinowa ok. 13 mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję do rakiety jak na zdjęciu złotej wskazówki subsekundy i czytelnej tarczy .

A jak by była ładna koperta to z chęcią też ja przygarnę :)

 

hytyauteod5a.jpg

Edytowane przez janosikmz19822

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam granatowego ringu do poljota 55 gram w stanie idealnym, przeszukajcie zasoby, może gdzieś się Wam poniewiera 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam granatowego ringu do poljota 55 gram w stanie idealnym, przeszukajcie zasoby, może gdzieś się Wam poniewiera 

Jesteś jednym z wielu, łatwo nie będzie ale mimo wszystko powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś jednym z wielu, łatwo nie będzie ale mimo wszystko powodzenia.

ech o tarczy do tego poljota też słyszałem, że jest jak yeti wszyscy słyszeli nikt nie widział a jednak się udało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rakieta Kopernik

Potrzebuję ramki ze szkiełkiem lub bez którą wciska się z góry na kopertę.

Ponawiam zapytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam koperty pozłacanej starego do slawy lodówki w dobrym stanie

 

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy trudno jest znaleźć główny mostek do 2809 precyzyjnego 22 kamienie SREBRNY (czyli jak do Wołny, a nie żółty jak do większości VP), taki z kamieniami w śrubowanej przykrywce? 

Tutaj pmwas się wypowiada w temacie i są od niego zdjęcia:

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/52035-lata-produkcji-wo%C5%82ny/?do=findComment&comment=572613

 

 

post-2232-0-39398000-1292692687.jpg

Edytowane przez Kraft

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię tarczę do stalowego Wostoka.

Tak poza tym, wiecie może czy one występowały również w innym modelu Wostoka? Czy do stalówki był tylko ten wzór tarczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię tarczę do stalowego Wostoka.

Tak poza tym, wiecie może czy one występowały również w innym modelu Wostoka? Czy do stalówki był tylko ten wzór tarczy?

Wg mnie były dwie, ale to niepotwierdzone ;)

post-49869-0-01539000-1543173500_thumb.jpg post-49869-0-06164100-1543173580_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Krzysztof. A czy te tarczę były tylko w stalowych, czy zakładali je też w chromie ? Zastanawiam się, jaka jest szansa na znalezienie takiej tarczy. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Krzysztof. A czy te tarczę były tylko w stalowych, czy zakładali je też w chromie ? Zastanawiam się, jaka jest szansa na znalezienie takiej tarczy. :)

Tarcza po lewej jest uznawana przez wszystkich jako właściwa w stalowym Wostoku. Te tarcze niestety bardzo często są w kiepskim stanie z wieloma uszkodzeniami. Broń boże próbować je czyścić ponieważ z jakichś przyczyn po latach staja się lepkie jakby lakier stracił utwardzacz i wszystko się do nich klei. Nie ruszamy! Ta tarcza występuje w kilku modelach Wostoka i złoconych i w chromie.

Poniżej link do kolekcji Dasha gdzie jest kilka takich zegarków.

https://mroatman.wixsite.com/watches-of-the-ussr/vostok

Wersja w stali z tą tarczą jest też w katalogu (trzecia cyfra "0" oznacza kopertę w stali) https://get.google.com/albumarchive/113098239036073221216/album/AF1QipNg4k3qHZmfU4bWmh_U69sb8Cgdl-lSSlO9oep_/AF1QipNZRihtHzPgGvj14A_C9UScFFqiFCCTg77WNFtj

 

Tarcza po prawej przez niektórych traktowana jest jako nieoryginalna w stalowych i sporo osób twierdzi że to składaki, ale to chyba jedyna tarcza którą powtarzalnie spotkałem w tym typie koperty. Moja prywatna opinia jest taka że ta tarcza też występowała w tym typie koperty stalowej. Nie mam niestety nic na potwierdzenie tej tezy :(

Zauważ że była jeszcze druga koperta stalowa w Wostoku! I w niej właśnie była też taka tarcza choć z innymi wskazówkami.Jest chyba jednak bardzo rzadka bo nie spotkałem jej jeszcze na żadnej aukcji przez lata, no chyba że przeoczyłem ;)

https://mroatman.wixsite.com/watches-of-the-ussr/vostok?lightbox=dataItem-j42he735

Qba. Tu masz temat na ruskim forum. Nie wiem czy dajesz radę ale nawet fotki pomogą  (uprzedzam że jest mnóstwo fakeów)

http://forum.watch.ru/showthread.php?t=122011&fbclid=IwAR2ayBi-OP9MmevtgKCse7pDazuEVEuf_ncfYrcUaCKWjs7fAMtStX78vJs

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję kotwicy wychwytu do K-43 lub trupa w dowolnym stanie z całą kotwicą.

Z góry dziękuję za pomoc.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.