Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Jędrek_38

Jaką Omegę mam kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Postanowilem sobie kupic zegarek Omega. Robie to z tego powodu, ze tej marki nie lubie. Nie lubie choc nigdy nie mialem. Teraz mam zamiar udowodnic sobie jak bardzo sie mylilem :D Postanowilem ze bede mial jedna w swojej stajni. Zaproponujcie cos. Ma byc duuuza i ciezka. Ze mechaniczna to nawet nie dodaje, bo sie samo rozumie. Moze byc na bransolecie.

Pomozcie mi wybrac, bo moja znajomosc modeli jest mocno ograniczona.

Jak mnie zaciekawicie to w sobote bedzie moja :D

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Robie to z tego powodu, ze tej marki nie lubie.
mam zamiar udowodnic sobie jak bardzo sie mylilem

Czyli jak bardzo myliłeś się lubiąc bo teraz już nie lubisz? :shock: :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

motyw faktycznie ciekawy, ale jeśli już to...

 

368930316os.jpg


I znowu człowiek wydaje pieniądze, których nie ma, na rzeczy, których nie potrzebuje, by imponować ludziom, których nie lubi.

Danny Kaye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Planet Ocean 45mm. Najlepiej z pomarańczowym bezelem i z pomarańczowym paskiem.

 

post-1039-0-89524100-1330502916.jpg

 

Zobacz jak fajnie wygląda na ręku:

 

post-1039-0-24167800-1330502918.jpg

post-1039-0-79727300-1330502919.jpg

post-1039-0-14220300-1330502921.jpg

 

planet6zx.th.jpg

22095000020dx.th.jpg

 

 

ewentualnie Railmastera, ale PO wymiata.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tsuki ja naprawde nie wiem skad moje chlodne uczucia odnosnie Omegi. Nidy jej nie mialem, i w zasadzie nie pragnalem miec. Dzisiaj postalem troche w sklepie i pomyslalem ze w sumie czemu nie? Przeciez to w koncu dobra i rozpoznawalna firma. Kupie jakas Omege, a jak nie bede nosil to sprzedam ktoremus z Was taniej :D

Klaudiusz Ty sprzedales ta ktorą kiedys wystawiales na forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Klaudiusz Ty sprzedales ta ktorą kiedys wystawiales na forum?

 

 

Tak, Sprzedałem SMP. Ale nie wyobrażam sobie żebym nie miał Omegi, a nawet kilku. Dlatego po wakacjach na pewno Planet Ocean kupię.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tych modeli jeszcze w Polsce nie ma. Tak mi powiedziala dzisiaj pani w sklepie. Ale warto chyba poczekac. Podoba mi sie ta z pomaranczowymi indeksami. Ta ktora proponowales wczesniej (na pomaranczowym pasku) troche za bardzo krzykliwa. Poczekam na te modele z Timezone, sa swietne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie o ten mi chodzilo. Jest swietny. Poczekam na niego , zeby przygode z Omega rozpocząć od wysokiego C. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, żę mądrze robisz, ten model jest zdecydowanie dobrym wyborem.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w tej wersji kolorystycznej bez chronografu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie,

 

pomarańczowe indeksy, pomarańczowy bezel, bransoleta - jest najbliżej.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yarhard

No to Panowie daliście do pieca. Pierwsza Omega, jaka zrobiła na mnie wrażenie... i to od razu powaliła na kolana. Jest zaje... 8) :shock:

 

Czy ktoś zna już ceny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie kupiłem, miałem po drodze wydatki związane z mieszkalnictwem 8) 8) 8) Ale kupię, jest moim priorytetem :D


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten PO chrono jest rewelacyjną maszyną! Ech... piękne. Kiedyś wrócę jeszcze po coś z logo Omegi, bez dwóch zdań.


Panerai... so much more than just a watch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuję się tutaj jak w domu. :D Szkoda, że Omega nie jest zbyt mocno cenioną marką na Forum. Ale robi piękne zegarki i jest moją ulubioną :D:D:)


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...Szkoda, że Omega nie jest zbyt mocno cenioną marką na Forum....

 

Wręcz przeciwnie, ja uważam, że Omega jest na forum bardzo lubiana i ma wielu zwolenników.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :!:

Jedrek 38, dziwne masz motywacje zakupienia zegarka, jak nie lubisz danej marki.

Jeżeli zgłaszasz pewne postulaty zakupu, takie jak duża średnica, to może przyjmij moje porady.

Być może jestem na forum jedynym szczęśliwym posiadaczem Omegi model Seamster Railmaster XXL Chronomaster, o wodoczelności 150 m, z szafirowym szkłem i antyrefleksyjną powłoką, szklanym deklm, certyfikat COSC chronometer. Zdjęcie tego modelu przedstawił w danym temacie grzesiek.

Jeżeli martwisz się, że na forum Omega nie ma podobno dobrych notowań, to może oglądałeś ( jak również inni Koledzy) dzisiejszy film na I programie TV o agencie 007. A jaki miał on wielofunkcyjny zegarek ? a jakiej marki stoper później pokazywano też w tym filmie. Nie przejmuj się, że na forum preferowane są takie marki jak np. IWC. Jak widać z filmu, marketing IWC wysiada w porównaniu z Omegą. Choć IWC ma na forum bardzo mocnego przdstawiciela, to nie przejmuj się takimi opiniami, Omega sprosta każdemu wyzwaniu. Czy może IWC było kiedykolwiek oficjalnym chronometrarzystą Igrezysk Olimpijskic, a może IWC miało swój zegarek na księżycu? albo dokonało jakiś innych cudów ? Nie daj się nabrać na efekciaryzm tej marki i kup godną firmę Omega.

Wiem, że żadna sieć handlowa nie sprowadziła do Polski tewgo modelu zegarka z obawy, ze tak dużego wymiaru nikt nie kupi. Zaufaj swoim odczuciom i kup to co Tobie rzeczywiście się podoba. Chcąc kupic ten model sprowadziłem go specjalnie ze Szwajcarii i może jestem jedynym w Polsce szczęśliwym posiadaczem tego modelu od ponad roku.

Jestem bardzo zadowolony z tego zakupu, czego i tobie również życzę.

Z pozdrowieniami, Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomku, pokaż nam proszę kilka fotek XXL. Ten model faktycznie nie jest sprowadzany ze względu na rozmiar.

 

Nie wiem doprawdy skąd nagle tyle głosów w sprawie jakiejś dyskryminacji Omegi, przecież zegarki tej firmy ma i lubi mnóstwo forumowiczów, tak jak zresztą zegarki wielu innych marek.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klaudiusz, dodaj jeszcze tych co chcą ją mieć :wink: Wyjdzie całkiem spore stadko...


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.