Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

 

Poniżej nowy model (Railmaster??)

Brak bezela, werk 8806, jedna sprężyna, pełny dekielek? Po tarczy i wskazówkach wygląda zdecydowanie na Railmastera, trochę dziwne bo ten model podobno zawsze kiepsko się sprzedawał. Niestety nadal bez daty :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak bezela, werk 8806, jedna sprężyna, pełny dekielek? Po tarczy i wskazówkach wygląda zdecydowanie na Railmastera, trochę dziwne bo ten model podobno zawsze kiepsko się sprzedawał. Niestety nadal bez daty :(

Lub Seamaster 300, 39mm.

 

Trilogie 1957 60th Anniversary Seamaster 300.

Limited edition 3557 pieces.

Caliber 8806.

 

Delivered with;

Bracelet.

Calf 'vintage' strap.

NATO strap.


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lub Seamaster 300, 39mm.

 

Trilogie 1957 60th Anniversary Seamaster 300.

Limited edition 3557 pieces.

Caliber 8806.

 

Delivered with;

Bracelet.

Calf 'vintage' strap.

NATO strap.

Tylko mi się wydaje że na filmiku nie widać nurkowego bezela, raczej gładka luneta jak w Railmasterze. Zobaczymy, to już niedługo, byleby nie jakiś kolejny nieproporcjonalny grubas.

Railmaster z datą to by był dla mnie ideał, podoba mi się bardzo ta doskonale czytelna tarcza i nieduża koperta i tylko tego mi w nim brakuje, niestety ta nowość jest bez daty.

Edytowane przez Bugs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie reedycja ck2915 albo ck2913

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie reedycja ck2915 albo ck2913

a ck2913 to nie jest pierwowzór dla obecnej 300 Master?

post-40960-0-69431100-1489953929_thumb.jpg

Edytowane przez Bugs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko mi się wydaje że na filmiku nie widać nurkowego bezela, raczej gładka luneta jak w Railmasterze. Zobaczymy, to już niedługo, byleby nie jakiś kolejny nieproporcjonalny grubas.

Railmaster z datą to by był dla mnie ideał, podoba mi się bardzo ta doskonale czytelna tarcza i nieduża koperta i tylko tego mi w nim brakuje, niestety ta nowość jest bez daty.

 

Też mi się wydaje, że to Railmaster.

 

W necie aż huczy, m.in:

- Semaster 300 Master 39mm, ref. 234.10.39.20.01.001

- Seamaster Aqua Terra 150M Co-Axial 38 Railmaster, ref. 220.10.38.20.01.003

- niebieska ceramika - Seamaster Planet Ocean 600M Co-Axial 45.5 Master Chronometer GMT Blue Ceramic, niebieski ceramiczny Speedmaster

- SMP 300 na 2500E, zapięcie z mikro regulacją, bezel liquid metal

-


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz sie o to kiedyś chyba pytałem ale zapomniałem. Ile SMPc ma między uszami? 20 czy 21?


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Juz sie o to kiedyś chyba pytałem ale zapomniałem. Ile SMPc ma między uszami? 20 czy 21?

 

20 :)

 

5a_zpsogsszde6.jpg

Edytowane przez vitriol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje, że to Railmaster.

 

W necie aż huczy, m.in:

- Semaster 300 Master 39mm, ref. 234.10.39.20.01.001

- Seamaster Aqua Terra 150M Co-Axial 38 Railmaster, ref. 220.10.38.20.01.003

- niebieska ceramika - Seamaster Planet Ocean 600M Co-Axial 45.5 Master Chronometer GMT Blue Ceramic, niebieski ceramiczny Speedmaster

- SMP 300 na 2500E, zapięcie z mikro regulacją, bezel liquid metal

-

Nowy czy odświeżony SMP to by było to, model popularny a praktycznie od wejścia na rynek bez zmian poza limitkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale praktycznie bez "ingerencji" pasuje.Ten 1 mm to nie problem. Poddaje sie bez oporu.

A co to za pasek, jakiś aftermarket?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy czy odświeżony SMP to by było to, model popularny a praktycznie od wejścia na rynek bez zmian poza limitkami.

Też czekam czy coś pokażą nowego z tego modelu, miałem kiedyś czarną SMPC i miło wspominam, ostatnio chciałem do niej wrócić ale może pokażą coś fajnego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i Panie??) we środę jadę przymierzyć Speedmastera Pro i jeśli poczuję go na ręku to istnieje duże prawdopodobieństwo, że już z nim wrócę. Co prawda jest to referencja na bransolecie, a zakochany jestem w połączeniu z czarnym paskiem skórzanym, ale zgodnie z poradą decyduję się na przyszłościowy zakup na bransolecie. Zawsze lepiej jest ją mieć niż nie mieć;) jednocześnie na 100% chcę dokupić do zegarka pasek skórzany. I tu pojawia się moje pytanie - iść w oryginał omegi czy może lepiej zdecydować się na jakąś dobrej klasy alternatywę? A jeśli tak to gdzie kupić/zamówić aby być usatysfakcjonowanym wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i Panie??) we środę jadę przymierzyć Speedmastera Pro i jeśli poczuję go na ręku to istnieje duże prawdopodobieństwo, że już z nim wrócę. Co prawda jest to referencja na bransolecie, a zakochany jestem w połączeniu z czarnym paskiem skórzanym, ale zgodnie z poradą decyduję się na przyszłościowy zakup na bransolecie. Zawsze lepiej jest ją mieć niż nie mieć;) jednocześnie na 100% chcę dokupić do zegarka pasek skórzany. I tu pojawia się moje pytanie - iść w oryginał omegi czy może lepiej zdecydować się na jakąś dobrej klasy alternatywę? A jeśli tak to gdzie kupić/zamówić aby być usatysfakcjonowanym wyborem.

Speedmaster ma wybitny potencjał paskowy. Ze skór mnie najbardziej przekonują różne vintydżowe koncepcje w przeciwieństwie do krokodyli proponowanych przez Omegę. Poszperaj w internecie ( zdjęcia Twojej referencji na pasku ) i wybierz co Ci się podoba - przejrzyj wątki kolegów robiących paski na tym forum i pisz do nich na priv - dadzą propozycje skór i wycenę i jazda ;-) będzie lepiej i taniej niż OEM ...i nie zapomnij się pochwalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś marzy o Bondzie?

A chcesz sprzedać? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.