Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Recommended Posts

mnie ostatnio irytuje szukanie ' szczegòłów- miałeś, nie miałeś itp. Cyt. klasyka- niech się wstydzi ten co robi nie ten co widzi.

pawel luknij do mojej Galeri

To zbysiu pogasil co poniektorych jak kiepy w kałuży ;):D

Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

zdenerwowalem sie sorki

Nareszcie Zbysiu wstawiles te zdjecia! Ale widze ze kolekcja sie powiekszyla od ost. razu jak sie zdenerwowales :D Gratuluje wyborow i jednak tak Omega nie taka straszna jak ja maluja ;)

Marcin

kiepy to kiepy a największy to Stal

teraz mam nadzieje ze jak cos sie zapytam to troszkę szacunku , kocham zegarki i mam ich trochę jak widać , to tylko połowa z kolekcji , pozdro

Tak poza tym na szacunek trzeba cieżko pracować ;) nie wystarczy mieć dużo.... ;):)

Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

to prawda staram sie .

Bardzo ladna kolekcja ale az korci spytac czego nie widac w tej kolekcji? bo pisales ze to tylko polowa ;)

Marcin

Bardzo ladna kolekcja ale az korci spytac czego nie widac w tej kolekcji? bo pisales ze to tylko polowa ;)

pare perełek z czasem pokaże , porobie jakieś fajne zdjecia z tym zegarkami co pokazalem , a plan na ten to to Ceramic Sub no date mam nadzieje ze zagości w mojej kolekcji .

Guest Passero
Tak poza tym na szacunek trzeba cieżko pracować ;) nie wystarczy mieć dużo.... ;):)[/quote

Wyjąłes mi to z ust;-))

Guest Passero

to prawda staram sie .

Czasami odnoszę wrażenie, że Twoje staranie odnosi skutek odwrotny od zamierzonego

Tak poza tym na szacunek trzeba cieżko pracować ;) nie wystarczy mieć dużo.... ;):)[/quote

Wyjąłes mi to z ust;-))

a jaki co niektórzy maja szacunek do mnie , mam szacunek dla ludzi ktozy szanują mnie . A na tym forum różnie bywa prawda. Szacunek dobre sobie

teraz mam nadzieje ze jak cos sie zapytam to troszkę szacunku , kocham zegarki i mam ich trochę jak widać , to tylko połowa z kolekcji , pozdro

Hoho! Piękna kolekcja, gratuluję!

W galerii ostrość na jednym zdjęciu kiepska (wiem, jak ciężko robi się zdjęcia nadgarstkowe... a tym bardziej naramienne ;) ) i nie widać dokładnie tego chronografu Omegi. Czy to taki sam jak ten?

Dzisiaj na ręce noszę Omega Seamaster Professional pozdrawiam

• post-65254-0-20657100-1393174986_thumb.j

(to z naszego forum: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/316-jaki-zegarek-masz-dziś-na-ręku/?p=1150129)

Bo wygląda bardzo efektownie!

pawel luknij do mojej Galeri

;)

zbysiu musisz zrobić jakąś galerię z prawdziwego zdarzenia- te zegarki na to zasługują.

Hoho! Piękna kolekcja, gratuluję!

W galerii ostrość na jednym zdjęciu kiepska (wiem, jak ciężko robi się zdjęcia nadgarstkowe... a tym bardziej naramienne ;) ) i nie widać dokładnie tego chronografu Omegi. Czy to taki sam jak ten?

(to z naszego forum: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/316-jaki-zegarek-masz-dziś-na-ręku/?p=1150129)

Bo wygląda bardzo efektownie!

te zegarki sa moje a ten kolega Podobno ściągał rożne rzeczy z internetu. Pozatym chyba takiej imitacji do 1 sztuki nie robili .

Spokojnie :)

Fajna jest. Widzę, że lubisz odważne kolory - kiedyś byłem sceptyczny, ale odkąd sam mam zegarek z czerwonym bezelem, to bardzo polubiłem takie kolorystyczne odjazdy :)