Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Recommended Posts

Piwo 'Perla" i ja piję....browar nawet z okna widzę:-) :-)

No i mam Poljota ....:-) :-)

Ja piję okocim mocny z biedronki - ale tu nie o to chodzi

Zbysiu pełen szacunek jaka kolwiek jest twoja misja ;)

Nie sądzę by ktoś tu miał złe zamiary, czy też celowo "grzebał" w postach, ale tempo zakupów zapiera dech w piersiach. Co nie znaczy, że gratulujemy (może lepiej napiszę za siebie) gratuluję zakupów i niech kolejne przynoszą jak najwięcej zadowolenia.

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Nie sądzę by ktoś tu miał złe zamiary, czy też celowo "grzebał" w postach, ale tempo zakupów zapiera dech w piersiach. Co nie znaczy, że gratulujemy (może lepiej napiszę za siebie) gratuluję zakupów i niech kolejne przynoszą jak najwięcej zadowolenia.

dziekuje bardzo .

zbysiu musisz zmienić nicka- nie pasuje tak samo jak chrono crazy do jednego zkolegów :D

nabytku jak i ich tempo nabycia godne podziwu-też tak bym chciał. przypominasz mi trochę carlita.

gratulacje

Mi się wydaję że Zbyszek po prostu wygrał w totka, postanowił kupić jakiś zegarek więc zaczął czytać forum o zegarkach, akurat Karol pokazał swojego Hulka i wszyscy się zachwycali więc go kupił, ale ankieta udowodniła że najpopularniejsza jest obecnie Omega więc poszedł do sklepu i ja nabył.

może zweryfikujmy to i zróbmy ankietę co byś kupił będąc Zbyszkiem jako trzecie :)   

nie gniewaj się Zbysiu taki żarcik ;)

Mi się wydaję że Zbyszek po prostu wygrał w totka, postanowił kupić jakiś zegarek więc zaczął czytać forum o zegarkach, akurat Karol pokazał swojego Hulka i wszyscy się zachwycali więc go kupił, ale ankieta udowodniła że najpopularniejsza jest obecnie Omega więc poszedł do sklepu i ja nabył.

może zweryfikujmy to i zróbmy ankietę co byś kupił będąc Zbyszkiem jako trzecie :)

nie gniewaj się Zbysiu taki żarcik ;)

podoba mi sie bardzo , taka ankieta ok obstawiajcie.

moim skromnym zdaniem jakiegoś nieskromnego zenitha zbysiu sobie " strzeli"

Może Zbysiu nie klepie "bidy" tylko ma sieć restauracji?

http://www.karczmabida.com/

Tak czy inaczej jak już pisałem gratuluję nabytku bo miałem tą Omegę w rękach i bardziej mi przypadła do gustu od stonowanej wersji.

Albo jest sprzedawca w autoryzowanym butiku dla obu marek i ma dostep do wszystkich zegarkow. Dziwnym trafem nie ma zdjec z nadgarstka :))

Zgadywac mozna dlugo, aczkolwiek zegarki i wybor ciekawy. Kimkolwiek Zbysiu nie jest, gratuluje mu zakupow i wyboru ciekawych zegarkow. Nastepny w kolejce powinien byc Zenith El Primero Stratos.

Tag Heuer Carrera Mikropendulum tez bylby ciekawa opcja.

Marcin

Albo jest sprzedawca w autoryzowanym butiku dla obu marek i ma dostep do wszystkich zegarkow. Dziwnym trafem nie ma zdjec z nadgarstka :))

Zgadywac mozna dlugo, aczkolwiek zegarki i wybor ciekawy. Kimkolwiek Zbysiu nie jest, gratuluje mu zakupow i wyboru ciekawych zegarkow. Nastepny w kolejce powinien byc Zenith El Primero Stratos.

Tag Heuer Carrera Mikropendulum tez bylby ciekawa opcja.

dla Ciebie zrobie specjalne zdjecie .

Ja słyszałem od bardzo poważnego człowieka z tego forum, że Carlito pracuje w sklepie z zegarkami w Dublinie i nie ma ani jednego zegarka ze swojej rzekomej kolekcji i że prawdopodobnie złapał fuchę w sklepie rowerowym i stąd te wszystkie zdjęcia 

Ja słyszałem od bardzo poważnego człowieka z tego forum, że Carlito pracuje w sklepie z zegarkami w Dublinie i nie ma ani jednego zegarka ze swojej rzekomej kolekcji i że prawdopodobnie złapał fuchę w sklepie rowerowym i stąd te wszystkie zdjęcia

:D

a mosera tylko kupił. :lol:

ale faktycznie dawno michala nie bylo..

Edited by pawel007

a mosera tylko kupił. :lol:

ale faktycznie dawno michala nie bylo..

Sezon przedświąteczny to rowery teraz się dobrze sprzedają :lol: