Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

To kiedy pozbywasz się Sinna? Może bezpośrednio do mnie go wyślą ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Sinna muszę obejrzeć  :) A co dalej? Tego nigdy nie wiadomo  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Lepiej Rafał powiedz co następne po Moonie :)

Jak to co, przecież wiadomo  ;) Wygląda na to, że właśnie 104ka od Sinna, na którą czekam od 26 lipca  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już tyle kasy, ile mam nadzieję wystarczy na tego wymarzonego Moona, więc to już przesądzone :D

Jest na chrono też kilka ofert NEW/UNWORN z UE w okolicach ~12. Ciekawa się wydaje ta, starsza, według niektórych kolegów lepsza referencja.

c1c8fb377baf1a27990cfbea891bacc6.jpg

 

Ten zakup na który się zdecydowałeś to dlatego że to pełna gwarancja? faktura VAT?

 

Pytam bo sam zbieram informacje i kiedyś, mam nadzieję je wykorzystam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jest na chrono też kilka ofert NEW/UNWORN z UE w okolicach ~12. Ciekawa się wydaje ta, starsza, według niektórych kolegów lepsza referencja.

 

 

Ten zakup na który się zdecydowałeś to dlatego że to pełna gwarancja? faktura VAT?

 

Pytam bo sam zbieram informacje i kiedyś, mam nadzieję je wykorzystam ;)

Z podanych mi informacji wynika, że jest oczywiście gwarancja i że będzie dokument potwierdzający zakup (faktura nie jest mi potrzebna i wystarczy mi paragon). Po prostu muszę poczekać na dostawę, ale najnowsze informacje są takie, że będzie jeszcze w TYM tygodniu  ;) Oczywiście posprawdzałem też u "jubilerów" - w Kruku można go mieć za 15385 - rabat 15% na hasło ZAKUPY18 (rabat aktywny dziś do północy). Oczywiście napisałem, czy nie mogliby dać więcej rabatu - czekam na odpowiedź. W Jubitomie zaoferowali mi go za 15930. W Butiku Omegi zaoferowali mi ...darmowe rozłożenie/złożenie werku Omegi w obecności ich zegarmistrza  :lol:

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle. Ja się zatrzymałem jak wersja w dużym pudle kosztowała w jakimś salonie typu jubitom/kruk 22 tyś. :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Też mnie to zastanowiło... W Kruku Moon na hesalicie też za 18100. W Butiku na pl. 3 Krzyży też mi taką cenę podali (wersja na pasku za 17700)  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to co, przecież wiadomo ;) Wygląda na to, że właśnie 104ka od Sinna, na którą czekam od 26 lipca :D

Sinn się nie liczy bo już kupiony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Sinn się nie liczy bo już kupiony :)

Mam szczery zamiar więcej niczego nie kupować  :) Pewnie jednak nic z tego nie wyjdzie  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam szczery zamiar więcej niczego nie kupować :) Pewnie jednak nic z tego nie wyjdzie ;)

Aaachaaa... :) :)

Edytowane przez lobo82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orlis , jest moc. Na Ori NATO też fajnie wygląda

Dzięki:) na razie zachwycam się moją pierwszą mikroregulacją w speedmasterze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki:) na razie zachwycam się moją pierwszą mikroregulacją w speedmasterze :D

Choć zapinkę mogli bardziej subtelną dać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatni raz sprawdzałem cenę kiedy Konrad sprzedawał swoją, rozmawialiśmy na priv aż tu szast-prast wystawił na bazarek za 9,5 i nie było co zbierać :D

 

Kiedy to było dokładnie, nie pamiętam, pamiętam tyle że wtedy Google mi wyświetliło tak wysoką cenę i był to jakiś znany jubiler którego nazwę kojarzyłem z różnych wątków na forum.

 

Ps. Był to model w dużej walizce, hesalit.

Edytowane przez dopeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie do miłośników Moona czemu nowe kupujecie?

Ja jako miłośnik modelu nie chciał bym nowego i wole tak naprawdę najstarszego ;):D

Znaczy im starszy tym lepszy jak wino :P

Wiem, ze najstarsze to zaporowe ceny ale takie lata 80 w niezłym stanie można jeszcze znaleść w normalnych pieniążkach.


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy lubią mieć rzeczy nowe, przez nikogo nie macane. Do tego dochodzi jeszcze kwestia gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Serwisy u Janusza", hmm .

Koledze to się Ci nie ze Szwajcarii i bez autoryzacji to tak trochę z kowalami kojarzą.

Może to przesada lekka, szczególnie jeśli mówimy o vintage.

Kilku zacnych funkcjonuje przecież.

Edytowane przez LMed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy otworzyć przecież.

To zegarek tylko.

Edytowane przez LMed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Niektórzy lubią mieć rzeczy nowe, przez nikogo nie macane. Do tego dochodzi jeszcze kwestia gwarancji.

Powód, dla którego póki co nówka jest w moim przypadku prozaiczny. Chcę z niej ściągać folie jak ...bieliznę z dziewicy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powód, dla którego póki co nówka jest w moim przypadku prozaiczny. Chcę z niej ściągać folie jak ...bieliznę z dziewicy ;-)

Wiesz, ze zabieg przywrocenia błony dziewiczej to teraz zabieg na miare wyciecia brodawki? ;)

Szczegolnie Omega ma z tym problem (podobno)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Cóż, pożyjemy, zobaczymy :-)

Na zegarkach super się nie znam, ale znam kilka przydatnych w codziennym życiu prsepisów więc może trochę naiwnie, ale jednak wierzę w to, że będzie ok ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, pożyjemy, zobaczymy :-)

Na zegarkach super się nie znam, ale znam kilka przydatnych w codziennym życiu prsepisów więc może trochę naiwnie, ale jednak wierzę w to, że będzie ok ;-)

Zycze Ci, zeby wszystko bylo super na 110% :)

Mam sentyment do Moonwatcha. To byl moj pierwszy powazny zegarek, czyli pozostajac w temacie, hmm... rozdziewiczyl mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszecie tak, jakby te używane Moonwatche były oferowane na co drugim straganie przy ulicy i można było w nich przebierać ;) szukam nówki bo nie ma na rynku używanych Moonwatchy w atrakcyjnych cenach, często używki mają zbliżone ceny do nowych. I koło się zamyka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.