Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Zdroker

Klub Miłośników Zegarków ORIS

Rekomendowane odpowiedzi

Ten sam co w dużych. Wczoraj mierzyłem te wersję i przyznam że jak nie lubię dużych zegarków to 43,5 jest boskie przy tej mniejszej wersji, która moim zdaniem wygląda jak damski zegarek.

Google Pixel 2 | Tapatalk Pro

Zależy na jakim nadgarstku :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;)fbf80f720337aafd01c9a41910c0ce54.jpgae5ebebc01dfbd593995aaa3d9b1195d.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Zależy na jakim nadgarstku :))

To nie kwestia nadgarstka tylko konstrukcji koperty i bezela divera. Mój 65 ma 40mm i leży świetnie a mały Aquis przez gruba lunetę i mala srednice szkła wygląda przy 65 jak 35mm.

 

 

 

Google Pixel 2 | Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie kwestia nadgarstka tylko konstrukcji koperty i bezela divera. Mój 65 ma 40mm i leży świetnie a mały Aquis przez gruba lunetę i mala srednice szkła wygląda przy 65 jak 35mm.

 

 

 

Google Pixel 2 | Tapatalk Pro

Byłem, widziałem:) leży obok damskiego nie widać różnicy.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę aż tak

A już się cieszyłem ze jest mniejsza wersja bo poprzednie jednak to klocki jak ma mój nadgarstek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ktos ma ogarnąć w dobrej $$$?

Oris-Big-Crown-Limited-Edition-PA-Charle


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega jash :)

 

Ten sam co w dużych. Wczoraj mierzyłem te wersję i przyznam że jak nie lubię dużych zegarków to 43,5 jest boskie przy tej mniejszej wersji, która moim zdaniem wygląda jak damski zegarek.

 

 

 

Jacek a możesz wrzucić zbiorcza fotkę damskiego i męskiego Aquisa w tych rozmiarach 39,5 i43 mm żeby zobaczyć te różnice . Czy ten 39,5 poszedł już na sklepy , jest np. w Warszawie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Na razie jest tylko w magazynie. Zbiorczej nie mam i nie wiem czy znajdę czas zrobić. PW też mam wyłączone, bo nie mam czasu kompletnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiają się od czasu do czasu oferty sprzedaży Oris "Żwirko" niby kompletne, nieużywane, ale bez zapalniczki. Czy ktoś ma jakąś teorię skąd to się bierze?

Edytowane przez Passionat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)2dfbe5981109c49db934f9e76f26bd8a.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, a Zippo ma? :)

Ma i to nawet z grawerem. Podobno w końcówce serii były zapalniczki bez graweru.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Niestety potwierdzam. U mnie już bez graweru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakaś krążąca "legenda". Nie chce się wierzyć, że odstawili taką lipę, 1932szt. nie udało się wygrawerować? No nie wierzę... nie wiem o co chodzi. A który masz numer limitacji (jeśli to nie tajemnica)? Ja widziałem sześćset kilkadziesiąty i też ktoś użył tego stwierdzenia:: "Pod koniec serii bez graweru". Coś mi tu nie gra, będę drążył smile.png

Edytowane przez Passionat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To jakaś krążąca "legenda". Nie chce się wierzyć, że odstawili taką lipę, 1932szt. nie udało się wygrawerować? No nie wierzę... nie wiem o co chodzi. A który masz numer limitacji (jeśli to nie tajemnica)? Ja widziałem sześćset kilkadziesiąty i też ktoś użył tego stwierdzenia:: "Pod koniec serii bez graweru". Coś mi tu nie gra, będę drążył smile.png

Długo szukałem tego zegarka. Jak mój znalazłem to też mi ten brak graweru nie pasował. Pisałem do Jasha zapytanie i potwierdził, że tak było. Mój numer to 1466. Czyli rzeczywiście sama końcówka to to nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , nowego domu szuka Aquis z granatowa tarcza na granatowej gumie :) Zanim się zbiorę żeby wrzucić na bazarek zainteresowanych zapraszam na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wskazowka12

Witam klubowicze co powiecie mi o Orisie Aquis Date 36mm przeznaczonego niby dla kobieta lecze możliwie, że  wylodującego na męskim 16cm nadgarstku. Nie, nie chodzi mi o wersję z diamentami :lol:

Lubię małe zegarki. Pytanie dotyczy wyglądu, technicznego aspektu, nie rozmiaru.

 

Takie coś:

 

Edytowane przez wskazowka12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz jeszcze niwe męskie modele w rozm. 39,5mm. Nurki maja dość szeroki bezel i przy 36mm będzie malutka średnica szkła i nawet na takim nadgarstku może się nie sprawdzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wskazowka12

Zobacz jeszcze niwe męskie modele w rozm. 39,5mm. Nurki maja dość szeroki bezel i przy 36mm będzie malutka średnica szkła i nawet na takim nadgarstku może się nie sprawdzić

 

Reczywiście fajne te modele i to są tegoroczne wypusty. Z niebieską tarczą zakręcił mi w głowie teraz.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Przyjechał CB Chrono LE

 

 

 

Google Pixel 2 | Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jeszcze nie rozpakowany, spokojnie :)

 

 

 

Google Pixel 2 | Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.