Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Zdroker

Klub Miłośników Zegarków ORIS

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Przy okazji przymierzałem i o dziwo okazał się wcale nie duży jak na mój nadgarstek 16,5-17 optycznie to jakieś 42 a tu 43,5 i nawet leży , uszy nie wyszły poza obrys choć to zdjęcie przekłamuje nieco

 

Planowałem zaobaczyc te nowości w kopercie chyba 39mm ale teraz mam wątpliwości czy nie będą za małe jak na nurka

post-88237-0-18081100-1525270866_thumb.jpeg

Edytowane przez rafio77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez przy 16,5 cm nadgarstku daje radę , choć raczej będę sprzedawał bo ogólnie schodzę z rozmiarem we wszystkich swoich zegarkach

post-4190-0-55955000-1525274838_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez przy 16,5 cm nadgarstku daje radę , choć raczej będę sprzedawał bo ogólnie schodzę z rozmiarem we wszystkich swoich zegarkach

 

Szczerze mówiąc to trochę słabo to wygląda, bo to jednak spory klocek jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie jak zawsze przekłamuje , nie jest tak zle choć rzeczywiście to kawał zegara j dlatego mimo faktu , zd jest naprawdę świetny , pójdzie na bazarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi nawet o to, że uszy się źle układają na nadgarstku, tylko jest za wysoki i to przesądza o jego klockowatym wyglądzie. Gdyby był bardziej płaski, to spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest kwestią perspektywy i relacji wielkości.Na moim łapsku aquis nie wygląda dramatycznie, raczej dość subtelnie :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Kupiłem drugiego, nowego więc ten do wzięcia. Gdyby ktoś był zainteresiwany zapraszam do rozmowy.

 

post-101536-0-53313700-1525415425_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mogę się poradzić odnośnie ORISA? Co myślicie o tym modelu :

 

https://www.zegarki.zgora.pl/zegarek/28589_Oris_Big_Crown_ProPilot_Date_01_751_7697_4063-07_5_20_14FC

 

Ma ktoś propilota? Jak na żywo wygląda gdyz nie miałem okazji go jeszcze widzieć. Myślałem o czarnym zegarku i wydaje się że ten byłby w porządku. Pewnie mechanizm nie jest jakiś super w środku ale z chęcią przeczytam wasze opinie o tym modelu zanim się zdecyduje na zakup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ProPiloty są wszystkie super. Czystość tarczy z arabskimi cyframi robi robotę. Zastanów się jeszcze nad stalową wersją na bransolecie. Daje więcej możliwości aranżacji. 247373415b555ec76c98ae483da490d0.jpg712fcd3493b1d58ca0ca5c86f0bd2437.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się w stali z niebieska tarcza ale cały czarny też robi robotę. Gdzie najtaniej kupię Orisa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy, rozglądam się za wkładem do bezela do 65 Movember. Ktoś wie gdzie mogę go dostać i ile kosztuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u
post-101536-0-92091000-1525525461_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u
post-101536-0-20638900-1525530557_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Drodzy, rozglądam się za wkładem do bezela do 65 Movember. Ktoś wie gdzie mogę go dostać i ile kosztuje ?

[email protected]

 

 

 

Google Pixel 2 | Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się w stali z niebieska tarcza ale cały czarny też robi robotę. Gdzie najtaniej kupię Orisa?

 

:)

post-94831-0-73962800-1525614989_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

Też patrzyłem na ten model ale obecnie najbardziej po głowie mi chodzi czarny propilot. Jak z mechanizmem w nich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też patrzyłem na ten model ale obecnie najbardziej po głowie mi chodzi czarny propilot. Jak z mechanizmem w nich?

mam czarnego propilota. mechanizm działa bez zarzutu od ok 2 lat. jedyne czego mi brakuje to dłuższa rezerwa chodu. w weekendy muszę dokręcać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

mam czarnego propilota. mechanizm działa bez zarzutu od ok 2 lat. jedyne czego mi brakuje to dłuższa rezerwa chodu. w weekendy muszę dokręcać.

38h może faktycznie braknąć. Jedyne wyjście to kupić dziesięciodniowca :).

Edytowane przez seb71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

38h może faktycznie braknąć. Jedyne wyjście yo kupić dziesięciodniowca :).

albo rotomat :) w praktyce jest koło 40h. ale to i tak za mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest kilka zegarków a lubi się zmieniać to rotomat jest bardzo przydatny. 44134dae29da6016168d2946a38507ef.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1cedd10b3101.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.