Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Zdroker

Klub Miłośników Zegarków ORIS

Rekomendowane odpowiedzi

Z całym szacunkiem Jash - raz piszesz, że ceny nie znacie, następnie, że jesteście dystrybutorem na PL i Doliński u Was kupuje, a później, że ceny ma dobre - to skąd on ma ceny ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Z całym szacunkiem wromek001, ale Jash pisze w liczbie pojedynczej. Więc nie jesteście, to tak na początek. Firma w której pracuję jest dystrybutorem, a ja prowadzę butik firmowy. Doliński bierze od nas zegarki. Ceny w dystrybucji są znane, ale ja ich u siebie nie mam, bo nie wysłano mi ich z centrali, gdyż zegarki są niedostępne. Nawet na naszej stronie ich nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem - a to przepraszam - nie wiedziałem, widać nie przestudiowałem dokładnie forum :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

co prawda nie posiadam jeszcze Orisa a przymierzam się do zakupu lecz z tego co wiem wystarczy być fanem marki by przystąpić do klubu :)

jako zwolennik etapów w życiu

zaczynam od prośby o przyjęcie do ORIS Klub

a ... następny etap to zakup wymarzonego Orisa Challenge International de Tourisme 1932 LE 

 

Dziękuję za pozytywne rozpatrzenie prośby :DDD

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj, Civil, myslę, że z przyjęciem do klubu nie będzie problemu, pamiętaj tylko, żeby przelać kwotę wpisowego na podany na początku tematu numer konta ;)

Dobry wybór jak na pierwszego Orisa, limitka "Żwirko i Wigura" to kawał zegara, przymierzałem go niedawno i już nawet negocjowałem cenę:-) Ale coś mi jednak nie leżał za dobrze, to chyba kwestia wyprofilowania uszu i na pewno zależy od nadgarstka. W każdym razie lepiej przymierz, zanim go wpiszesz na stały meldunek do siebie...

Pozdrowienia

Edytowane przez ledr

Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj, Civil, myslę, że z przyjęciem do klubu nie będzie problemu, pamiętaj tylko, żeby przelać kwotę wpisowego na podany na początku tematu numer konta ;)

Dobry wybór jak na pierwszego Orisa, limitka "Żwirko i Wigura" to kawał zegara, przymierzałem go niedawno i już nawet negocjowałem cenę:-) Ale coś mi jednak nie leżał za dobrze, to chyba kwestia wyprofilowania uszu i na pewno zależy od nadgarstka. W każdym razie lepiej przymierz, zanim go wpiszesz na stały meldunek do siebie...

Pozdrowienia

Właśnie to mnie zaskoczyło - pierwszy zegarek który tak fajnie obejmuje mi nadgarstek :)

po za tym jak to mówia na lotnisku co ładnie wygląda musi dobrze latać i tak jest w moim przypadku jesli chodzi o ten zegarek :DDD

 

ps. nr konta hmmm czy ja coś przeoczyłem ? :)

Edytowane przez civil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój Oris ;)   raz na "grabie" odkąd go posiadam B)

post-73155-0-85427400-1413748479_thumb.jpg

post-73155-0-20981100-1413748481_thumb.jpg

Edytowane przez Maver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów. Od jakiegoś czasu śledzę ten wątek i w końcu dojrzałem, by się ujawnić. W związku z tym występuję z prośbą dołączenia do Szanownego grona i zasilenia szeregów. Na dzień dobry prezentuję mojego pierwszego Orisa w towarzystwie małej scenografii. Mam jeszcze jednego bohatera w kolekcji, ale nie chciałem się wyprztykać za jednym postem.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

jako się rzekło - mój drugi Oris, gdy będę miał chwilę czasu, postaram się o lepsze foty.

post-75067-0-05240200-1414419755_thumb.jpg

post-75067-0-22408700-1414419759_thumb.jpg

post-75067-0-28120200-1414419763_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szło jak po grudzie,

sorry, brak doświadczenia w publikacjach na forach. Teraz pierwszy wspomniany Oris w pseudo plażowym anturażu.

post-75067-0-38567000-1414420359_thumb.jpg

post-75067-0-98235900-1414420361_thumb.jpg

post-75067-0-58970100-1414420365_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj, Civil, myslę, że z przyjęciem do klubu nie będzie problemu, pamiętaj tylko, żeby przelać kwotę wpisowego na podany na początku tematu numer konta ;)

 

to jest najważniejsze 


zegary: staruszek Tissot, ML Pontos Small Seconds Mechanik, Seiko Monster, Oris Big Crown Flying Doctor's 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmiaru się nie obawiam, mierzyłem dzisiaj wersję chrono i była w sam raz biggrin.gif A tak poważnie to zaczynam kombinować dedykowaną gumę, może coś trafię w rozsądnych pieniądzach. Bransoleta jest pewnie fajna ale mniej praktyczna.

Witam Kolego. Jestem tak jak Ty podobnie szczęśliwym posiadaczem Orisa Pro Diver Date. Masz już go , dużo dłużej niż ja , czy mógłbyś mi przesłać kilka swoich spostrzeżeń po pewnym czasie swojej eksploatacji. Dzięki z góry za kontakt. Pozdrawiam . Maciej Zdanowski z Gdańska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szło jak po grudzie,

sorry, brak doświadczenia w publikacjach na forach. Teraz pierwszy wspomniany Oris w pseudo plażowym anturażu.

Mój też był kiedyś taki piękny, teraz już nie jest, ale nadal go lubię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy!

 

Pojawiła się aukcja na pewnym znanym portalu zakupowym z Orisem w bardzo atrakcyjnej cenie. Tak sobie oglądam załączone zdjęcia i mam wątpliwości co do oryginalności przedmiotu. Co wy na to?

 

http://allegro.pl/oris-big-crown-original-pointer-date-i4796214331.html

Edytowane przez bert69

Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy!

 

Pojawiła się aukcja na pewnym znanym portalu zakupowym z Orisem w bardzo atrakcyjnej cenie. Tak sobie oglądam załączone zdjęcia i mam wątpliwości co do oryginalności przedmiotu. Co wy na to?

 

http://allegro.pl/oris-big-crown-original-pointer-date-i4796214331.html

co budzi Twoje wątpliwości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

uszy koperty, grawerka na rotorze :unsure:

 

To jest wersja sprzed 2002r.

Jak chcesz poproś o numery seryjne, spróbuję sprawdzić, chociaż na moje OK nie ma co sprawdzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam :)

 

 

To ten egzemplarz z linkowanej przez Ciebie oferty z allegro? Gratuluje zakupu, bardzo ładny zegarek. Wskazówki "katedralne" w zegarku to element, który ostatnio wyjątkowo mi się podoba. Dobrałeś też ładny pasek. Jaką ma średnicę ten model? Opis na aukcji był niezbyt dokładny. Pozdrawiam, Michał

Edytowane przez planemus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to nie jest model z aukcji ;) Mój zegar ma średnicę 40mm, a ten z alle zdaje się 36mm.


Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to nie jest model z aukcji ;) Mój zegar ma średnicę 40mm, a ten z alle zdaje się 36mm.

Niemniej piękny! Jeszcze raz gratuluje, dobrze leży na Twoim nadgarstku. Osoba, która wystawiała ten zegarek opisywała go jakoś dziwnie (jako śrenicę lunety lub "ramki").  Domyślam się, że te 40 mm Twojego egzemplarza to rozmiar bez koronki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.