Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
cytochrom

Nasze nowe nabytki vintage

Rekomendowane odpowiedzi

No to jeszcze raz się pochwale. Kilka dni temu dostałem w prezencie Worldmastera.

 

Śliczna firana i tak jak Maciek pisał rzadki i ceniony model. a w dodatku w ładnym stanie- chętnie bym takiego przygarnal :) Niech się dobrze nosi!


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie :( ten znowu paczkę odebrał .......... i znowu wszędzie będą tylko wpisy sneera :lol: Ty cholero jedna !!!co tam znowu ciekawego wyciągnąłeś co??? całe szczęście, że niedługo remont dachu :lol: to może przez jakiś czas inni będą mogli się czymś pochwalić

 

Fajny nawet bardzo fajny powiedz Piotrek mam wrażenie czy to pierwszy automat jakiego pokazałeś co ??

Zmień tylko szkiełko i przetrzyj lekko kopertę żeby zniwelować mikroryski to będzie pasował do Twoich cukiereczków ;) .....Gratuluje znowu :( choć wydawało mi się, że wczoraj tez Ci gratulowałem :blink:

 

Aj tam.. co tam te pare zenitow które pokazalem i tych pare co jeszcze nie :) . Jedne przychodzą a inne odchodzą zreszta sam wiesz ze ruch w kolekcji jest jak najbardziej wskazany.

Zaczynałem od atlanticow , doszło do 30sztuk i wkradly się zenity. Zastanawiam się co będzie następnie ...może sprzedam wszystko i kupię EL Primero takiego jak ma carlito..? Albo przeskoczyć jeszcze na inna markę , tylko nie wiem jeszcze w jakim kierunku

Obiecuje ze powrzucam coś z innych marek i dziękuje za dobre słowo!

Btw jak Artur mnie objedzie to postaram się nie zasmiecac forum nastepnymi zdjęciami żeby bana nie dostać! :)

Edytowane przez sneer

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas już leży ale z tego co pamiętam po lekkim spa jeszcze nie pokazywałem. Przeszedł lekkie szczotkowanie i gruntowne smarowanie. Od tego momentu nakręcanie tego Zenka to cud, miód i orzeszki.

A więc to co tygrysu lubią najbardziej czyli zero datowników czy innych zakłóceń w klasycznym mechaniku na szybkim bicie.

 

IMG_9441_DxO.jpg

 

wiem sneer, że z Tobą nie wygram, nawet nie próbuję :D

Edytowane przez Marcin666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin..piękny Zenek! otwórz proszę i pokaż nam co siedzi w środku?

gratulcje!

 

..."wiem sneer, że z Tobą nie wygram, nawet nie próbuję :D "..

 

btw dam sobie rękę uciąć że są i inne Zenki zbunkrowane gdzieś u forumowiczów tak że nigdy nic nie wiadomo <_<


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawno nic nie wklejałem tak że pozwolę sobie pokazać lotniczego :) zenitha - cal.120 lata 1953-1963

 

tarcza i szkło lekko sfatygowana ale piękny mechanizm

 

img2214bj.jpg

 

img2203mv.jpg

Edytowane przez sneer

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był zakup impulsowy. po prostu musiałem... Dziś przyszedł, wyczyściłem kopertę, wypolerowałem szkiełko, wygumkowałem z paprochów i nalotów, wyprałem pasek i oto w całej okazałości Omega Geneve, rocznik 1975 Superflat:

img1134t.jpg

img1131z.jpg

img1127tl.jpg

img1125bo.jpg

a na łapie wygląda tak:

img1136g.jpg

Pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był zakup impulsowy. po prostu musiałem... Dziś przyszedł, wyczyściłem kopertę, wypolerowałem szkiełko, wygumkowałem z paprochów i nalotów, wyprałem pasek i oto w całej okazałości Omega Geneve, rocznik 1975 Superflat:

Moze byc :) .....Pozdrawiam{fajna}

Edytowane przez chronofil
cytowanie zdjęć

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem przyjemnie prezentuje się na swoim miejscu (na nadgarstku) :) gratulejszyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawno nic nie wklejałem tak że pozwolę sobie pokazać lotniczego :) zenitha - cal.120 lata 1953-1963

 

tarcza i szkło lekko sfatygowana ale piękny mechanizm

 

Piotrek znowu strzał w dziesiątkę, bardzo fajny jeden i drugi :) Strzel któregoś dnia wszystko co tam masz ;) ;)


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był zakup impulsowy. po prostu musiałem... Dziś przyszedł, wyczyściłem kopertę, wypolerowałem szkiełko, wygumkowałem z paprochów i nalotów, wyprałem pasek i oto w całej okazałości Omega Geneve, rocznik 1975 Superflat:

 

Wasyl fajny impuls : ;) ;)D Jak nie podobają mi się zegarki bez sekundników tak ten ....hmmmm piękna , gratuluję dobra robota :)


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dziś dotarł zakupiony dwa dni temu TITUS i już także rozpocząłem grzebaninę.Nie chodził bo szlak trafił włos, poleciał do majstra na czyszczenie oraz kąpiel i po nowy włos, będzie czyszczenie mechanizmu, koperty ,wskazówek,nowe szkło i za jakiś czas pasek.

Obecnie pracuję też nad atlantikiem ale to może w sobotę się pochwalę jak wyszło :D :D

beztytuuafp.jpg

 

A to efekt czyszczeni tarczy reszta jak złoże do kupy. Nos to nie jest ale warto go przywrócić do życia bo tarcza i sam design jest w deskę B)

 

106id.jpg

101pe.jpg

100rxg.jpg

Edytowane przez Stary

Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajny - ta marka zawsze miala fajne tarcze - super strzał


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, kupują Koledzy, kupują :)

Gratuluję nowych nabytków!

A Piotrek ma bana pewnego, jak się nie uspokoi - jest w regulaminie napisane, ze nie wolno wkurzać Kolegów zbyt czestym pokazywaniem nowych nabytków :lol:

 

Stary - fajnie wyszła ta tarcza. To prawda, ze Titus zawsze miał ciekawe tarcze. Chyba dlatego zegarki sa dziś chętnie kupowane


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dotarł mój najnowszy nabytek - Omega Geneve Dynamic z końca produkcji tej serii. 30 lat spędziła u jednego właściciela, cały czas na chodzie. Koronka i szkiełko niestety nieoryginalne. Reszta do przeglądu, gruntownego wyczyszczenia i polerki. Jak uważacie, czy za 700 zł opłacało się?

 

Trochę zmęczony, ale myślę, że w dobrych rekach może odzyskać sporą część dawnego blasku. Co prawda mam też dylemat, co dalej będę z nim robił, w sumie rozglądałem się bardziej za jakimś ładnym Atlantic'em... Pożyjemy, zobaczymy...

post-46051-0-25107000-1350031095_thumb.jpg

post-46051-0-92565600-1350031371_thumb.jpg

post-46051-0-96594300-1350031385_thumb.jpg

post-46051-0-21865200-1350031422_thumb.jpg

post-46051-0-73878600-1350031474_thumb.jpg

post-46051-0-42741400-1350031538_thumb.jpg

post-46051-0-67125000-1350031552_thumb.jpg

post-46051-0-20131000-1350031623_thumb.jpg

post-46051-0-39124100-1350031794_thumb.jpg

Edytowane przez chronofil
połączenie postów

[wysłane z mojego Atari 65XE]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajny Dynamic - w pełni się zgadzam, że kosmetyka wskazana. Po kosmetyce spokojnie możesz zamienić na atlantica i jeszcze na duże piwo zostanie ;)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech ten złoty kolor ... gdyby nie ten stan to bym odpuścił ale mechanicznie żyleta a wizualnie myślałem że zdjęcia po tuningu były a jednak jest lepiej niż dobrze. Kaliber 1030 ale czego innego się spodziewać, przynajmniej można sobie koronką pokręcić a że chodzi fajnie to można sobie pomanipulować :D

 

Siakiś szary pach i będzie gites i już mniej bling bling

Spieszę donieść że ja przy zegarku nic nie robiłem ot przetarcie płynem do odświeżania złota ale zero polerki

 

IMAG0277_DxO.jpg

Edytowane przez Marcin666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna!...

Czy ja dobrze widzę, że ma założone to pozłacane rozciągliwe paskudztwo? :blink:

Jesli tak, to wspominany przez Ciebie pasek załóż jeszcze dzisiaj. Moze niekoniecznie szary. Zresztą każdy będzie lepszy od tej bransolety


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe jak to zobaczyłem w co jest omesia ubrana to beeeee ale co tam droga bling bling omesia nie była a stan uwierz przegenialny, allemagicy nazywają to nos. Pewnie ją na alle widzieliście ale jak widać tylko ja się skusiłem.

Edytowane przez Marcin666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A Piotrek ma bana pewnego, jak się nie uspokoi - jest w regulaminie napisane, ze nie wolno wkurzać Kolegów zbyt czestym pokazywaniem nowych nabytków :lol:

 

oj...widzę że stąpam po cienkim lodzie dlatego tym razem nie zenith :P

 

kgrhqnjcfblkvwuq7bqz85n.jpg

 

t2ec16dke9s4bmvpbqz86zs.jpg

 

zenithów kilka dopiero płynie paczką jak to mówi Stary B), tak że mam nadzieję ze coś jeszcze pokaże przed świętami:)

Edytowane przez sneer

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj sneer ten witek jakiś zenkowaty taki :lol:

 

 

hmmmm...masz rację! a ja sie zastanawiałem czemu on mi sie tak podobał :rolleyes:


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Piter, jak tak będziesz pisał "pokażę" to na pewno coś cię pokarze :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.