Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

marsalus95

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mnie właśnie jakiś czas temu przy pomaganiu dziecku małemu z myciem rąk, chociaż uważałem, dostała się jakaś wilgoć pod szkiełko vintygowego zegarka. Spieszyłem się i nie zdjąłem. Zaparował jakoś. Popsuło mi to humor wtedy. Ale zegarek działa, wszystko wyschło niedługo. Zgadzam się, że trzeba normalnie nosić, wtedy te zegarki z duszą żyją - oczywiście nosić bez kaskaderskich wyczynów -od tego jest taki np Seiko Sports 5 Dziękuję, również miłego użytkowania
 2. Jak najbardziej można dyskutować, bo stare zegarki to wdzięczny temat, sentymentalny. Dziękuję za opinie wszystkie. Kolekcja ze zdjęcia robi wrażenie.
 3. Tak, kiedyś zegarki służyły, a ich użytkownicy mieli różne odruchy wyrobione żeby zachowywać swoje „dobro luksusowe” (jakimi były wtedy zegarki), takie jaki zdejmowanie przy myciu rąk czy pracach porządkowych. Zegarki z tamtych lat może nie są jakoś relatywnie bardzo trwałe, ale - uwaga refleksja- i tak nosimy niektóre z nich, takie które co by nie mówić przeżyły swoich poprzednich właścicieli. I wiele z nich pewnie dotrwa do końca XXI. Szczególnie te w szufladach.
 4. Szanowni, zastanawiam się jak sobie radzicie z radością użytkowania zegarka typu vintage w pogodę jaka akurat zaszczyca początek maja anno domini 2021. Pada niemały deszcz. Rezygnujecie z noszenia takiego staruszka z lat, dajmy na to wczesnych 50 - tych. Czy też „jeśli tyle przeżył” to pod mankietem kurtki przeżyje wilgoć i nic mu nie będzie?
 5. Dodam, że zegarek na dobrym chodzie całkiem.
 6. Szanowni Forumowicze, czy ten zegarek jest oryginalny, w jakim zakresie? Jest to duże, bo aż 38 mm. Zastanawiam się czy nie jest to jakiś produkt zza Wielkiego Muru.
 7. Tak, całkiem sympatyczne zegarki. Bezpretensjonalne.
 8. Dziękuję. Kiedy ta linia zegarków była produkowana?
 9. Podróbka, przeróbka, malowanka? Czy też zegarek taki jaki jest i tyle.
 10. Witam, co można powiedzieć o oryginalności tego rodzaju zegarka jak na zdjęciach. Z jakich lat może być? Z góry dziękuję za pomoc.
 11. Dziękuję za recenzję jako amator zielony w temacie - póki co - zastanawiałem się czy te zegarki wszystkie miały sekundniki?
 12. Szanowni, co można powiedzieć o czymś takim? Z jakich lat, czy oryginalne części? https://allegro.pl/oferta/zegarek-tissot-antimagnetique-10171313016?utm_source=notification&utm_medium=buyerAuction&utm_campaign=transaction-notifications-buyerauction&snapshot=MjAyMS0wMi0wN1QxNTowNTozMlo7YnV5ZXI7NjdiYTEwODQ2MGY2ODk4YmI4MGNiZmY0YjRkOWM2MDM5NzFmNTAyNTk5MTcyMTI0ZGZhODU2YmE0N2IyYjAzZg%3D%3D
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.