Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
cytochrom

Nasze nowe nabytki vintage

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, sergius napisał(-a):

Podobny do mojego dzisiejszego.

IMG_20231007_153531260.jpg

IMG_20231007_153344448.jpg

Całkiem inny werk 🤗🤗🤗

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiego maluszka dzisiaj żonie kupiłem.Prezentuje się świetnie no i stan bardzo dobry.

DSC00451.JPG

Edytowane przez ekskalibur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładna sztuka. ostatnio z czymś mi wpadł ładny kwarcowy seikacz, damka, ale żona odmówiła (mały!!! teraz damka musi być wielka). nic opchnę za grosze :D


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często przyglądam się paniom w telewizji co noszą na nadgarstku.Nie wszystkie panie noszą wielkie cebule i trafia się ,że ktoś ma niewielki gustowny zegareczek.Moja żona ma np.piękną złotą omegę niewielką,ale prezentuje się świetnie i widać z daleka,że to zegarek z klasą.Przynajmniej mi się tak wydaje😁

Edytowane przez ekskalibur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.10.2023 o 13:31, BartasW napisał(-a):

 

 

Świetny! Niedawno również nabyłem Super De Luxe :)

DSC_7709.JPG


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.10.2023 o 21:55, ekskalibur napisał(-a):

Często przyglądam się paniom w telewizji co noszą na nadgarstku.Nie wszystkie panie noszą wielkie cebule i trafia się ,że ktoś ma niewielki gustowny zegareczek.Moja żona ma np.piękną złotą omegę niewielką,ale prezentuje się świetnie i widać z daleka,że to zegarek z klasą.Przynajmniej mi się tak wydaje😁


Omegi maja klase. Moja zone tez przekonalem i teraz uwielbia swoja Constellation.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś takie dwa doszły, jako, że zbieram ruskie, można coś na ich temat, zwłaszcza Cymy?

IMG_20231017_161811.jpg

IMG_20231017_161756.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powrót od majstra...., zapytam, jakie to lata?

IMG_20231024_100800.jpg

IMG_20231024_100947.jpg

Edytowane przez mst

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rakieta na werku 2609 H.A znaleziona w szufladzie u mamy. Dodany sekundnik, wymienione szkiełko, lekkie mycie tarczy, kąpiel i polerka. Odnowa  pewnie droższa od zegarka, ale kolejny sowiet dostał nowe życie :)

GridArt_20231026_220628245~2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow, dobry zestaw, dobry.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, andrzejp1242 napisał(-a):

Wczorajszy zakup, po lekkiej polerce. 

 

 

 

Niedawno kupiłem podobny zegarek. Aktualnie dostał lepszy pasek :)

DSC_7547.JPG


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Walter_87 napisał(-a):

 

Niedawno kupiłem podobny zegarek. Aktualnie dostał lepszy pasek :)

DSC_7547.JPG

Na pasek przyjdzie czas, na razie potrzebny majster. Nie zmienia daty no i historia serwisowa nie znana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.10.2023 o 23:18, PatrykMaslana napisał(-a):

Wostok leżak szufladowy. To chyba wersja ze stopsekundą, lecz stopsekunda nie działa :) Z zabiegów jedynie lekka polerka.imageproxy.php?img=&key=60f6b451b09b5df1

Ten jest już raczej bez stop sekudny czyli na 2214

Stop sekudnę miały komandirskie na 2234 (uwaga, najstarsze egzemplarze miały oznaczenie 2214 gdyż jeszcze w systemie cal. Nie był ustalony numer dla takiej komplikacji ale tylko komandirskie)

Godzinę temu, Paweł Bury. napisał(-a):

NOSy z lat 60tych 70tych 

 

20231029_163458.jpg

 

 

GRUBO 🤯

W dniu 18.10.2023 o 20:28, nav napisał(-a):

Trudno nazwać te zegarki nowymi nabytkami, dziadek nabył je około siedemdziesięciu lat temu, ale właśnie wróciły ze spa. Oba bardzo mi sie podobają, muszę zakupić jeszcze jakieś przyzwoite paski. Poza tym chcę polecić Watches Spa, pan Damian odwalił kawał świetnej roboty przy serwisie i naprawie.

Mogę podać kontakt do gościa który w niskiej cenie sprzedaje własnoręczne paski bardzo dobrej jakości 


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kacperek_77u napisał(-a):

Ten jest już raczej bez stop sekudny czyli na 2214

Stop sekudnę miały komandirskie na 2234 (uwaga, najstarsze egzemplarze miały oznaczenie 2214 gdyż jeszcze w systemie cal. Nie był ustalony numer dla takiej komplikacji ale tylko komandirskie)

GRUBO 🤯

Mogę podać kontakt do gościa który w niskiej cenie sprzedaje własnoręczne paski bardzo dobrej jakości 

A czy ze skóry egzotycznej też robi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.