Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Najlepszy przyjaciel człowieka :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko nie puszczajcie dzieciom :angry:

 

Gdybym był tego świadkiem to chyba poszedł bym siedzieć - nie mogę w to uwierzyć normalnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pokazali teraz w telewizji

aż mi się łapy trzęsą  

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24855492,sycow-kierowca-busa-celowo-przejechal-psa-i-nagral-to-telefonem.html

Debil z wypranym mózgiem :angry:  

 

Łzy same cisną się do oczu... :(


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieciem... zwykłym ścierwem...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy to jest rozwiązanie? Ruszysz gówno i pójdziesz za nie siedzieć.

Ten brak empatii w wykonaniu homo sapiens jest tragiczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Nie wiem. Może ulzylbym sobie i innym normalnym ludziom.

 

Człowiek jest najgorszym gatunkiem na tej planecie to fakt.

Ale na szczęście nie każdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minnie Jutro fryzjer 7b75b726a761aa1bf4cb6d30dcf15a36.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myśle, że za takie coś to jedną z kar powinno być dożywotnie zabranie prawa jazdy jako narzędzia zbrodni psychopacie, który może być potencjalnie niebezpieczny dla innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie puszczajcie dzieciom :angry:

 

Gdybym był tego świadkiem to chyba poszedł bym siedzieć - nie mogę w to uwierzyć normalnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pokazali teraz w telewizji

aż mi się łapy trzęsą

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24855492,sycow-kierowca-busa-celowo-przejechal-psa-i-nagral-to-telefonem.html

Pier...ny pojeb.

Nie mam słów, bestia jeb...a

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pier...ny pojeb.

Nie mam słów, bestia jeb...a

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

Już się skurczybykiem zajęli właściwi panowie ... Uznali mu znęcanie się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem. Oby dostał te 5 latek, które za to się należy


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 latek i te 70000zł bo tak coś mówili w TV - niech odsiedzi a potem płaci ratami przez kilkanaście kolejnych

 

Na filmie nie ma , ale on najpierw go potrącił jak ten pies sobie szedł poboczem - potem zawrócił i go rozjechał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Powiem Wam, że patrząc na to, jak niektórzy potrafią być okrutni, byłbym za karą mutylacyjną. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Robert, nie tylko Ty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Robert, nie tylko Ty...

No tak, ale opozycja uzna je za niehumanitarne. Czyny jakich dopuszcza się człowiek są równie, jak nie bardziej, niehumanitarne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas zmienić temat - miejmy nadzieję że w pierdlu dostanie to na co zasłużył.

 

A to mój 10kg osesek - strasznie zmęczony nie wiem po czym? :lol:

post-68206-0-94446800-1559635385_thumb.jpg

post-68206-0-82518600-1559635427_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zabawie, to jasne... :P


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Styrany życiem :D :D

Łatwo nie jest: rano siku/kupa, potem leżakowanko do wczesnego popołudnia, spacerek po powrocie panci/pancia z pracy, wcinanie karmy, pomoc przy pracy w ogrodzie, samochodzie, itp., wypad z panciem na zakupy, odpoczywanko, spacer i zapoznawanie się z okolicznymi braciszkami, jakiś film z pancią/panciem, mycie zębów, trochę mizianka, trzeba iść spać.

MASAKRA, ciężki żywot. Mój tak ma :D  


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hipokryzja do kwadratu. Za umyślne zabicie psa, człowieka prawdopodobnie wsadzą do więzienia na 5 lat i prowadzą go na przesłuchanie tak zakutego w kajdany jak największego przestępcę. Oczywiście areszt na 3 miesiące w standardzie. 

 

Tu z kolei można robić wszystko bo państwo czerpie zyski, a jak państwo czerpie zyski, to ogromne cierpienie zwierzęcia nie ma znaczenia i prawo daje odstępstwa. 

Mało tego, nie dość że ludzie to zwierzę zamordują w okrutny i perfidny sposób to jeszcze go z wielką rozkoszą i przyjemnością zeżrą włącznie z kopytami, a skórę wygarbują i zrobią z niej np. paski do zegarków, albo portfeliki na kasę. 

 

https://fakty.interia.pl/polska/news-uboj-rytualny-dozwolony-cierpienie-zwierzat-dla-zysku,nId,2162038

 

Zawsze twierdziłem i nadal twierdzę że człowiek jest najokrutniejszym ssakiem na Ziemi, bo zabija nie dla zaspokojenia głodu, tylko w większości dla zysku i własnej przyjemności.

Krowa idąca na rzeż płacze, dorosłe cielaki też płaczą, konie też płaczą. 

 

Był ktoś z Was kiedyś w rzeżni? Widział ktoś z Was jak zachowuje się zwierzyna czekająca w spętaniu i uwięzi na śmierć?

Oczywiście wcześniej jest głodzona, żeby odpad był jak najmniejszy.

Proszę mnie żle nie zrozumieć, ja nie bronę tego człowieka, ale prawo IMO w tym przypadku jest wybiórcze. 

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziadku. Z rytualnym się zgodzę, chociaż nie będę rozwijał tematu ...

Z tym, że człowiek to najmądrzejsze i jednocześnie najbardziej beznadziejne stworzenie na tej planecie, to oczywiste.

Ale nie można do jednego wora wkładać sytuacji, że zabija się zwierze dla potrzeb człowieka (mówię tu o "normalnym" uboju) z działaniem wynaturzonego człowieka (sytuacja z psem). Oczywiście, że zwierze w rzeźni czuje strach - nie tylko przed śmiercią. Ale musimy przyjąć do wiadomości, że takie było jego przeznaczenie. Inaczej zgłupiejemy.

A ten gość od psa. Zabił bez potrzeby, bez celu, zadając przy tym cierpienie. Dzisiaj pies, jutro człowiek. Dlatego powinien być ukarany


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Hipokryzja do kwadratu. Za umyślne zabicie psa, człowieka prawdopodobnie wsadzą do więzienia na 5 lat i prowadzą go na przesłuchanie tak zakutego w kajdany jak największego przestępcę. Oczywiście areszt na 3 miesiące w standardzie.

5 lat dla zwyrodnialca, który zabił psa, to jak akt łaski. Zgadzam się z Tobą co do krytyki uboju rytualnego, ale niestety żyjemy w paskudnych czasach, w których ekonomia i zysk są ważniejsze od przyzwoitości. Cierpienie zwierząt przegrywa z religijnymi archaizmami, niestety.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po postrzyżynach 0c76114fdc54940b8a7a0be96018809b.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.