Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Najlepszy przyjaciel człowieka :-)

Rekomendowane odpowiedzi

@skius walcz!

Trzymam kciuki, a Svalb łapy.

 

@remy... York? Ta wiewiórka? Nie dziękuję dla mnie pies powinien być większy od kota, żeby być nazywany psem. Ale zwierzęta takie jak yorki, ratlerki itd. też szanuję, bo jednak to żywe stworzenie i ma swój charakterystyczny wygląd.

 

@Hipek twoja pani z niebieskimi oczami nadal mnie przeraża, ale przyznam, że wygląda niesamowicie. To jest jakaś krzyżówka z Huskym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weterynarz stwierdził,że jeszcze stanie na nogi.Dlatego jeszcze walczę.

 

Też miałem jakiś czas temu problem z wybraniem właściwego momentu na podjęcie takiej decyzji i wiem, że słowo "trudno" w tym kontekście to eufemizm. Dlatego również mam nadzieję, że będzie ok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kromeczka - ona tylko tak wygląda, a jest najbardziej łasym psem na pieszczoty jakiego do tej pory poznałem :) Tak, to jest mieszanka Wilczura i Huskego, :)


СДЕЛАHО В СССР

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kromeczka - ona tylko tak wygląda, a jest najbardziej łasym psem na pieszczoty jakiego do tej pory poznałem :) Tak, to jest mieszanka Wilczura i Huskego, :)

 

Raz widziałam takiego mieszańca. Miał niebieskie oczy i ogon po Huskym, a reszta jak u owczarka. Mało nie padłam ze strachu jak na mnie popatrzył. Ale cóż nie miałam bliskiego kontaktu z tym stworzeniem, więc nie wiem jak z charakterem. Mój owczarek czystej rasy jest na przykład wredny i zazdrosny, a z drugiej strony straszny pieszczoch i uwielbia się bawić gumowymi kaczuszkami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kromeczka -  Shira cała oprócz oczu jest wilczycą :) Śmiejemy się, że ojciec Husky podczas "pracy" miał wytrzeszcz gałek ocznych i geny jakie przekazał to tylko te oczy :) Charakter ma spokojny, nie jest zaborcza, potrafi się dzielić, choć jest pierwsza w stadzie. Stosunek do obcych ludzi i psów (na spacerze - obojętny), na swoim terytorium  - jak to pies. Przed dziećmi ucieka, nie, że się ich boi, myślę, że zdaje sobie sprawę ze swojej przewagi. W skrócie pies, który zna swoje miejsce w szeregu i nie wychodzi przed niego. Z Bamboszem dogadują się niesamowicie, trzeba tylko przestrzegać kolejność podawania jedzenia. Powiadasz, że Twój wilczur lubi gumowe kaczuszki, hm zastanawiające :D  


СДЕЛАHО В СССР

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pies jest dziwny czasami :) Zdecydowanie nie jest standardowym psem z charakteru. W jednej chwili go głaszczesz i wszystko okey, w drugiej na Ciebie warczy, więc to ja muszę znać miejsce w szeregu :) Ale z kotami się świetnie dogaduje. Nawet je do domu "przyprowadza" jak biegają po dworze i daje się im molestować. Nie no u mnie jest jedna miska z mokrym, jedna z suchym i jedna woda dla wszystkich 3 zwierzaków. Kto pierwszy ten lepszy. Mój jest do tego nieufny do obcych. Obszczeka i ucieka. Odskakuje jak ktoś próbuje podejść, ale na dzieci reaguje spokojniej i nawet daje się pogłaskać po chwili. Kaczuszki, misie, pieski... wszystkie tego typu zabawki lubi. Na spacery nie chodzimy za bardzo ciągnie i by mnie wywrócił po paru metrach. Gania sobie luzem po ogrodzie i podwórzu. I dodam jeszcze, że pies śpi w domu, a koty na dworze :D

Edytowane przez Kromeczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

Sluzbowe imie nadane  - Jacko.

Mlodzieniec, ktory przeszedl szkolenie w policji i oblal egzamin koncowy przez co wyladowal w schronisku. Albo oferma albo lepszy cwaniak i wolal do cywila.   ;)  Potrafi bardzo profesjonalnie przyszpilic obcego do muru .  :P Obecnie  - Jack.

 

ayn8.jpg[/url]

 

zkjx.jpg

 

h1qm.jpg

Edytowane przez romseyman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam sukę owczarka niemieckiego.Hasta dobiega już 16 roku życia.

W sobotę miała operację ze względu na ropomacicę.

Tylne łapy jak to u wilka już prawie wysiadły.

Od soboty daję  2 razy dziennie jej kroplówki.

Staram się ją doprowadzić do jakiegoś dobrego stanu.

Dziś jednak kłapnęła pyskiem tuż przy twarzy żony gdy chciała ją wynieść na dwór.

Biję się z myślą,czy nie podjąć jedynej rozsądnej decyzji :mellow:

Dwa lata temu miałem taką samą sytuację-12 letnia suczka owczarka niem. Mora,tez miała ropomacicze,ale stan był taki (noszenie na rękach 40kg psa na siku),że zapadła ostateczna decyzja.Oczywiście cała rodzinka zwaliła na mnie bycie z nią w ostatniej chwili. Nie życzę nikomu patrzenia w te wierne do ostatniej chwili oczy.Pękłem i łzy mi się lały jak grochy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to już moja "psyjaciółka". Najwytrwalsza towarzyszka.

 

oop6.jpg

 

tutaj z nowym nabytkiem kolegi, ściągnął sobie czarnego użytka :)

 

s29v.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu moja Pusia z pieskiem Koleżanki :)

Pusia to ta jaśniejsza...dla wyjaśnienia ;)

 

IMG_0930.jpg
Edytowane przez Cezar.

ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to już moja "psyjaciółka". Najwytrwalsza towarzyszka.

 

oop6.jpg

 

tutaj z nowym nabytkiem kolegi, ściągnął sobie czarnego użytka :)

 

s29v.jpg

Zakochana para-Jacek i Barbara. No śliczne są oba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śliczne dziewczyny macie!

 

p.s. uwaga na kleszcze, bo moje kocisku już zdążyło przynieść co nieco w sierści :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śliczne dziewczyny macie!

 

p.s. uwaga na kleszcze, bo moje kocisku już zdążyło przynieść co nieco w sierści :/

 

 

39947250351867939945.jpg

 

Czasami bywa nas znacznie więcej :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie stado piękne! Szkoda, że mój owczar partnerki nie potrzebuje ;)

 

Swoją drogą jak to zrobiliście, że wyszło wam zdjęcie z 4 owczarkami na raz? Mój jak tylko widzi aparat to go nie ma ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie robił mój kolega, ma dwa główne hobby- kynologię i fotografię. Więc tego typu fotek wykonuje wiele. Właściwie nie pytamy psów, czy chcą być na zdjęciach czy też nie- ja jestem pod tym względem mało demokratyczny, każę psu zostać w określonej pozycji i tyle :)

 

Do wykonania fotki typowo wystawowej psa zwykle potrzebne są trzy osoby- jedna robi zdjęcie, druga ustawia psa, trzecia go woła ;)

 

Generalnie można bez większego problemu skupić na sobie uwagę psa...

 

v2008101321090979649575.jpg

 

A nawet wyłapać moment koncentracji żywiołowego psa i równie żywiołowego dziecka, w tym przypadku mojej siostrzenicy ;)

 

08439905850484801791.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mój pies jest niewychowany, ani zostać nie chce, ani współpracować. Ale zdjęcia świetne! Zwłaszcza to pierwsze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka zdjęć mojego przyjaciela. Mruczek, komunikuję się ze mną przy pomocy około 10 różnych dźwięków. Wyraził zgodę na publikację swojego wizerunku. :)

post-28411-0-51104400-1397475328.jpg

post-28411-0-99787300-1397475351_thumb.jpg

post-28411-0-49760400-1397475319_thumb.jpg

post-28411-0-30406300-1397475340_thumb.jpg 


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy w tym dziale mówimy tylko o psach i kotach? A może być też o lwach? :D

 

Jaki słodki pysiaczek *.* oddaj! <żartuje> Ale mi ten Twój lew humor poprawił dzisiaj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki słodki pysiaczek *.* oddaj! <żartuje> Ale mi ten Twój lew humor poprawił dzisiaj :D

No owszem Borys jest słodki.Codziennie pod bramką wędrują wycieczki małych dzieci z pobliskiego przedszkola.Wszystkie dzieci oczywiście chcą go pogłaskać albo chociaż paluszkiem dotknąć,a on już z daleka jak je widzi to aż podskakuje i wystawia swój jagodowy jęzorek. Co trochę dziwne jest bo Chow-chow nie są takie opiekuńcze do dzieci jak np. Golden Retrivery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne "lwiątko"- wygolić wszystko poza łebkiem i będzie mógł udawać hybrydę. Tak wiem, tej rasy się nie goli.

 

Gdybym miał np. Yorka to ja bym go wygolił. Pasek na grzbiecie, jakieś boczne linie itp.

 

 

Wysłane z Tapatalk przez A1457

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne "lwiątko"- wygolić wszystko poza łebkiem i będzie mógł udawać hybrydę. Tak wiem, tej rasy się nie goli.

 

Gdybym miał np. Yorka to ja bym go wygolił. Pasek na grzbiecie, jakieś boczne linie itp.

 

 

Wysłane z Tapatalk przez A1457

Wygolić? Szczęście,że daje się wyczesać. Zabiegów higienicznych to on zwolennikiem nie jest....Ale przyznaje furorę robiłby jeszcze większą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.