Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Łukasz G7900

Najlepszy G-shock ??

Rekomendowane odpowiedzi

można zamknąć "specjalną, tajną fabrykę" G-Shocków dla US Army (jakby co, to Burns zna szczegóły :)

nie pajacuj

i naucz czytać się ze zrozumieniem - bo frogmana i ... ( no właśnie - pamiętasz którego/e? ) wykluczyłem z czarnej listy :)

co do wojska nic nie poradzę, że tak mało wiesz o kontraktach i normach jakości, ale to nie na tym forum

 

Frogman z oficjalnym "Diver's 200m"

 

jakoś podniety z tego powodu nie czuję, ale miło, że jesteś na bieżąco z newsami

 

a co do Casio - uspokój się już, trzeba chylić czoła - zrobić zegarek z plastiku(przepraszam uretanu) i gumy poniżej 100$$ dający radę przez ~7lat - niezły wyczyn - po co więcej

 

jeszcze jeden link specjalnie dla Ciebie o (nie)specjalnych Rolex'ach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burns, kup i noś :)

 

post-29729-0-01414000-1331844857.png

 

Rozumiem, że jesteś z tych, co to widząc parę lat temu reklamę plazmy na suficie biegną do hipermarketu, żeby kupić walkmana albo golarkę tej samej firmy, żeby poczuć to coś? :)


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem walkmana Philips - pobiegłem do sklepu po plazmę i nie kupiłem bo kosztowała 200 000zł, ale nie sprzedawali jej w hipermarkecie, a casio na straganach i owszem - pamiętasz te czasy ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wczoraj kupiłem sobie na wakacje odpustowe casio , wiem nie jest G-shock , ale jadąc z myślą kupna właśnie G-shocka już w sklepie myślałem , czy do cholerki uprawiam coś extremalnego , nurkuje czy się wspinam , barometr - e tam po cholerę , pływy - po kiego mi grzyba , stałem i gapiłem się na gablotę z G-shockami , wreszcie na spokojnie po zastanowieniu się że tak co 1.5 roku coś mnie nyje i kupuje nowy zegarek kupiłem takiego cudaka a'la jarmark ( wg. Burns-a i chyba nawet mnie ;-) )

 

b67795cab2ab30cfm.jpg

 

pisze tak dla rozładowania waszej pyskówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yacek_b, a było toto w Rowie Mariańskim? Albo chociaż w Himalaje ktoś to zabrał? Bo jak nie to kicha, wstyd nosić :)

 

A poważnie, fajne to, wygląda trochę jak G, co to dokładnie za model?


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) , no niestety , ten model nie dostąpił taki zaszczytów ( chyba ) .

A tak na poważnie , czytałem od paru dni wasze opinie i coś zachciało mi się na wakacje/urlop , nie chciałem jakiegoś " smutasa-czarnego " tylko coś innego wesołego ale żeby tez nie walił po oczach swoim kolorem.

Mam już dwa casio ( wave ceptor - cały metalowy na bransolecie i stary model oceanusa ) i zachciało mi się " elektronika " :)

No i kupiłem , mam nadzieję że chlapanie się czasem na plaży w Gdańsku czy jakimś jeziorze kaszubskim wytrzyma :)

(model Casio WV 200E 2AVEF , chyba najtańszy z Wave Ceptor )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łączność z pięcioma satelitami :)

niebieskie światełko w tunelu

i napis 200m

za jedyne, aż 260zł

 

dla niektórych brak 8go silniczka, kolektora słonecznego, napisu Diver's 200m, multi lotto 6

 

ale, najlepsze i najzabawniejsze będzie to, jak przetrwa Ci wszystkie inne modele a jest do tego zdolny!!!

takie zdrowe podejście to ja rozumiem a nie robienia z Casio bożka kultu :)

 

niech się nosi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

ale, najlepsze i najzabawniejsze będzie to, jak przetrwa Ci wszystkie inne modele a jest do tego zdolny!!!

takie zdrowe podejście to ja rozumiem a nie robienia z Casio bożka kultu :)

 

niech się nosi

 

 

a wiesz że często tak jest że te najtańsze działają długo i dobrze a te hiper wypasione padają i potem kłopot , bo serwis śpiewa kilka stów za naprawę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie zdrowe podejście to ja rozumiem a nie robienia z Casio bożka kultu :)

 

Burns, to, że Ty, mam wrażenie, wyznajesz kult zegarka nie znaczy, że każdy tak ma.

Wiem, że to trudne skumać, że każdy myśli po swojemu i inaczej (ciężko zrozumieć coś, czego się samemu nie czuje, najłatwiej własne postrzeganie wkładać innemu do głowy) :)


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie interesuje mnie twoje wrażenie i co kumasz a czego nie a raczej co się tobie wydaje

więc daj sobie i mi już spokój a zwłaszcza innym czytelnikom

jak ktoś będzie chciał posłuchać ciebie i kupić to kupi, jak mnie to też fajnie

może również śmiać się

mi na tym nie zależy

jak czujesz się zawiedziony to załóż ankietę

z mojej strony koniec polemiki z tobą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dw-5600 i powiem, że z tyłu jest ładniejszy niż z przodu :)

I poza tough solar i multi band więcej mi nie trzeba... może jeszcze mud resist.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie Casio DW-6900


Kobiety! Zwłaszcza te z Electra Luminescent Backlight...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili najlepszy g-shock to gw 9000A-bo go posiadam ;) wcześniej kiedy miałem gwm5600 to on był najlepszy, aha najlepszy jest również mój drugi g-shock dw5600. Myślę że odpowiedzi będzie tyle ilu właścicieli tych zegarków. Linię 5600 zawsze uważałem za kwintesencję g-shocka, dw6900 nigdy nie odpowiadał mi pod względem estetycznym, choć trzeba przyznać że to również ikona g-shocka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili najlepszy g-shock to gw 9000A-bo go posiadam :angry: wcześniej kiedy miałem gwm5600 to on był najlepszy, aha najlepszy jest również mój drugi g-shock dw5600. Myślę że odpowiedzi będzie tyle ilu właścicieli tych zegarków. Linię 5600 zawsze uważałem za kwintesencję g-shocka, dw6900 nigdy nie odpowiadał mi pod względem estetycznym, choć trzeba przyznać że to również ikona g-shocka.

 

 

Widzę że temat bardzo się rozwinął...na początku zastanawiałem się między dw 5600 a g 7900,ale to dziewczyna kupowała mi G w prezencie i sama wybrała g 7900 :( teraz już od jakiegoś czasu myślę o 5600,fajnie mieć tak kultowy model i na pewno u mnie w najbliższym czasie zagości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl o DW-5000 SL, nie będziesz zawiedziony :). No i ten ma zakręcany dekiel i metalową obudowę (chyba się powtarzam):)

post-36511-0-11782600-1306960793_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DW-5000 piękna sprawa, ale droga, oj droga... :)


CASIO: DW-6600, DW-6900, GW-M5600-1ER, DW-5600E, DW-5400, GW-5600J, DW-270, DW-9005, DW-003X-3T, MDV-106-1AV | TIMEX: Iron. T70381, Exped. T44921, Iron. T77701, T2N560 Chrono, Exped. T49261, Exped. T49101, Exped. T49451, Iron. 746-DE (klasyczny), T24471, Iron. T51292 | WOSTOK: nieznany model, 17 kam. | MEISTER ANKER Quarz, lotnik | POLJOT: automat, mech. 2616.2H, 23 kam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to MRG-7600/7700 w różnych odmianach, jest jeszcze 8100 tylko skok ceny jest jakoś nie do przyjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

A ja stawiam na G-SHOCK G-7800 1ER pasuje wszstkiego

 

 

dscf1092a.jpg

 

Jak ustawić, by wyświetlała się data w formacie widocznym na zdjęciu, to jest rok na górze, miesiąc i dzień na dole? Szału już dostaję z tym zegarkiem, a tę instrukcję to sobie można...mmmm dddd rrrr dd dddd mm rrrr sranie w banie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jeżeli chodzi o wygląd to jak na razie wygrywa: G-5600A-7 (jest prezentowany na forum na super fotkach)

Prywatnie patrząc na walory użytkowe tylko: Mudman

post-28260-0-90143900-1317795586_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi, to zagłosowałbym na gs-1150, bo mam zamiar wkrótce go nabyć :-)

 

A poważnie to za technologiczne zaawansowanie i inżynierski rozmach w projektowaniu zegarka.


OC-100, G-9000, GW-9200, A661.30308.14SBB, GS-1150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat dawno nie odświeżany.

Posiadam

Casio GW-9200-1ER

76.jpg

Bardzo sobie chwale.

 

Siostra ma

CASIO G-SHOCK G-7900A-4A białego

G_7900A_7D_G_Shock_White_Watch.jpg

Zadowolona : ))

 

Myślałem o jakimś G-SHOCK ze wskazówkami.

Jakieś sugestie.

 

A i jeszcze jedno są jakieś ze stalową bransoletą ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ze wskazówkami, to chyba Giez najzacniejszy ;)


CASIO: DW-6600, DW-6900, GW-M5600-1ER, DW-5600E, DW-5400, GW-5600J, DW-270, DW-9005, DW-003X-3T, MDV-106-1AV | TIMEX: Iron. T70381, Exped. T44921, Iron. T77701, T2N560 Chrono, Exped. T49261, Exped. T49101, Exped. T49451, Iron. 746-DE (klasyczny), T24471, Iron. T51292 | WOSTOK: nieznany model, 17 kam. | MEISTER ANKER Quarz, lotnik | POLJOT: automat, mech. 2616.2H, 23 kam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko pięknie tylko ta cena : /

Myślałem o modelu

casio GA-100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, to wiadomo - finanse decydują ;)

Jest też coś takiego, bo pytałeś o bransoletę:

 

G-1000D-1A.jpg

 

Ale niestety cena też nie taka jak by człowiek chciał...

http://tiny.pl/hjhm8


CASIO: DW-6600, DW-6900, GW-M5600-1ER, DW-5600E, DW-5400, GW-5600J, DW-270, DW-9005, DW-003X-3T, MDV-106-1AV | TIMEX: Iron. T70381, Exped. T44921, Iron. T77701, T2N560 Chrono, Exped. T49261, Exped. T49101, Exped. T49451, Iron. 746-DE (klasyczny), T24471, Iron. T51292 | WOSTOK: nieznany model, 17 kam. | MEISTER ANKER Quarz, lotnik | POLJOT: automat, mech. 2616.2H, 23 kam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Siostra ma

CASIO G-SHOCK G-7900A-4A białego

Zadowolona

 

Twoja siostra ma takiego? o rany,przeciez to duzy zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.