Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

easyrider

WITAM SZYSTKICH

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM WSZYSTKICH FORUMOWICZOW JAKO NOWY UZYTKOWNIK Z RACJI ZE JESTEM TU NOWY NIE WIEM WIELU RZECZY I W ZWIAZKU Z TYM MAM PROSBE NAPISZCIE MI JAK SPRAWNIE MOGE PORUSZAC SIE PO TYM FORUM CHODZI MI MIANOWICIE O TO W JAKI SPOSOB MOGE DOLACZAC SWOJE WYPOWIEDZI DO DANEGO TEMATU :oops: ALE KAZDY SIE UCZY :lol: POZDRAWIAM WSZYSTKICH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 Nie krzycz, czyli nie pisz wielkimi literami - prosimy.

2 Aby "dołączyć" swoją wiadomość należy wdusić przycisk "odpowiedz na temat" - pojawi się formularz, w którym wpisujesz treść i wduszasz "wyślij".

3 Witam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

hahaha

WITAJ

tylko czemu w rosyjskich... ten post?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za pomoc jestem wdzieczny a dlaczego w rosyjskich? hmm od pewnego czasu wlasnie zegarki rosyjskie staly sie obiektem mojego zainteresowania chodz nie powiem ze inne mnie nie interesuja wrecz przeciwnie a bedac czesto na tym wlasnie forum pomyslalem ze akurat tu ulokuje ta wypowiedz :D moze pare slow o mnie obecnie mieszkam na terenie mazowsza zegarki to moja pasja od dziecka doslownie druga moja pasja sa motocykle co moze troche zdradzac nazwa uzytkownika pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj w takim razie :D


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

a dlaczego tu się witasz? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DonPablo

Bądź pozdrowiony :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Julian
Bądź pozdrowiony :wink:

Be greeted! :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Howdy!


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! :D

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nowych przybyszy może jeszcze kilka słów na temat mojej osoby wiecie już gdzie mieszkam mam na imię Radek i mam 24 lata jak już wspomniałem moja przygoda z zegarkami zaczęła się w dzieciństwie i to grubo przed 1 komunia J lecz wtedy była to zwykła fascynacja bez większego zagłębiania się w temat z wiekiem jednak ulegało to zmianie od tamtej chwili upłynęło wiele czasu i wiele zegarków było w moim życiu na początku były najprostsze elektroniki typu godz/data/sek pewnie większość z was miała takie maszyny potem było kilka zegarków mechanicznych niskiej jakości nie pamiętam już jakich później znowu pojawiła się chęć posiadania elektronika i nadszedł czas słynnych montan miałem 2 czas mijał a razem z jego upływem pojawiały się kolejne czasomierze były zegarki mówiące godzinę zegarki z kalkulatorem itp. Następnie nadszedł czas na elektronikę z wyższej polki i z tego wlanie okresu pochodzi CASIO z illuminatorem którego zresztą posiadam do dziś bateria w tym zegarku działała 8 lat było tez kilka zegarków typu dual time co było znakiem nadchodzących zmian idących w kierunku używania prze zemnie zegarków wyłącznie analogowych chodź nadal kwarcowych było ich kilka jednak uważam ze tylko zegarki mechaniczne posiadają dusze na tle wszystkich czasomierzy podobnie jak moim zdaniem (osobiste odczucie) auta marki BMW których jestem wielkim miłośnikiem obecnie nie posiadam wielu zegarków większość tych które miałem nie dotrwała do dzisiejszych czasów wiecie jak to bywa (różne sytuacje losowe J) te które posiadam to : wcześniej wspomniane CASIO z illuminatorem które jest nadal sprawne tyle ze przeszło na zasłużoną emeryturę, posiadam również stary ponad 40-to letni zegarek rosyjski którego używał dawno temu mój ojciec, kolejny to rosyjski zegarek bodajże typ wojskowy widziałem kilka takich na forum nie znam rosyjskiego dlatego mam problem z nazwami ale może z czasem się nauczę, następny to kwarcowy Q&Q SUPERIOR cało stalowy oraz mój ostatni nabytek mam go dopiero 2 tydzień i jestem bardzo zadowolony z niego a jest nim nowy ORIENT z automatycznym naciągiem oczywiście nie mogę nie wspomnieć o starym pochodzącym z około 1890 roku zegarze ściennym mam nadzieje ze w przyszłości zdobędę wiele ciekawych okazów oraz poznam dzięki temu klubowi wielu ciekawych ludzi dla których zegary są czymś więcej niż tylko czasomierzami wiecie również ze moja 2-ga pasja są motocykle jestem zwolennikiem dużych ciężkich maszyn typu chopper chodź ścigaczem również nie pogardzę ;-) pozdrawiam wszystkich klubowiczów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj raz jeszcze! :D - i pisz jak najwięcej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj :)


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin99

witaj! B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.