Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie , czy w Delbanę murzynka - warto zainwestować 500 zł za serwis w Tempusie całościowy czy tylko podstawowy za 180 zł 

Stan zegarka jest dużo  lepszy niż u kolegi pit55  jest u mnie już 35 lat i już go nie noszę ale został sentyment

Wiem że wartość usługi jest większa chyba od wartości  zegarka . I tak się zastanawiam Może doradzicie coś

Zdjęć nie mam, bo już go zostawiłem w tempusie  jak zrobią to wrzucę 


Pecunia non olet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz mieć kolego tyle opinii ilu nas tu jest :) Jeśli jest styrany i chcesz go nosić i nie chcesz aby wyglądał jak zardzewiały Enzmann (chociaż to relikt już) to warto zainwestować w całościowy. Sam wczoraj stałem przed podobnym wyborem i wybrałem renowacje tarczy z dokładnym czyszczeniem ale bez chromowania koperty, jednak ostre krawędzie to jest to. Niektórzy by mnie za to ukamienowali ale TO TY go nosisz i TOBIE ma to sprawiać przyjemność codziennego (lub nie) zakładania go. 500 to troche za dużo, co wchodzi w te 5 stów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre pytanie, co za te 500 zł.

Jeżeli zegarek ma dużą wartość sentymentalna dla Ciebie to można jeszcze to zrozumieć, ale jeśli nie, to za 500 zł można kupić Delbanę w super stanie. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmówców i dorzucę Swoje bla bla , nalezy zadać sobie pytanie  Co preferujesz ? patynke czasu która daje urok? czy ......?????????????
Choć nie wiadomo w jakim jest stanie tarcza , wiec trudno deliberować .
500 zł.     U Głowackich pełny full Spa też by tyle wyniósł (miałem kiedys cennik usług) w zależności czy są luzy i jak mechanizm wygląda no i koperta w jakim jest stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Koledzy, dawno, oj, dawno mnie tu nie było, ale ponieważ ostatnio dopadł mnie niezwykle silny napad "zegarozy" (to jest chyba jednak nieuleczalna przypadłość... ;) ), postanowiłem odświeżyć moje konto na KMZiZ, i oto jestem z powrotem, i witam się z Wami po długiej przerwie. :)

Chciałem wrzucić zdjęcie mojej najnowszej delbany murzynka, ale okazało się, że imageshack, z którego usług przez lata korzystałem, paskudnie się skomercjalizował i nie mogę już z niego korzystać bez opłat. Mam w związku z tym do Was szybkie pytanie - przepraszam za offtop - czy moglibyście mi polecić jakiś dobry, darmowy serwis do wrzucania zdjęć, z którego korzystacie?

 

Z góry dziękuję. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wrzuć z dysku swojego komputera bez łachy. 

Po napisaniu textu wciśnij " więcej opcji", dalej- "wybierz plik" i dołącz. Tylko go trzeba zmniejszyć do 150KB+-. Nie potrafię powiedzieć czym, ja używam Photoshopa, ale chyba w sieci jest od cholery innych programów zmniejszających pliki. Komputerowiec ze mnie jak z koziej doopy trąbka, jak ja sobie radzę, to i Ty zrobisz to bez bólu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wrzuć z dysku swojego komputera bez łachy. 

Po napisaniu textu wciśnij " więcej opcji", dalej- "wybierz plik" i dołącz. Tylko go trzeba zmniejszyć do 150KB+-. Nie potrafię powiedzieć czym, ja używam Photoshopa, ale chyba w sieci jest od cholery innych programów zmniejszających pliki. Komputerowiec ze mnie jak z koziej doopy trąbka, jak ja sobie radzę, to i Ty zrobisz to bez bólu.

Ja kożystam z vpx.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładniej mówiąc, to suma wielkości zamieszczonych obrazów nie może przekraczać 500kB

Jeśli zamieszczasz tylko jedno zdjęcie to jego "waga" musi być mniejsza lub równa 500kB.

Do mocnej i zadanej przez ciebie kompresji świetnie nadaje się "prastary" i nadal darmowy irfanview. Lecz jeśli, rzeczywiście chcesz wrzucić tylko jedno zdjęcie to wystarczy zwykły point. Zmieniasz w nim rozmiar zdjęcia, ograniczając jego szerokość, powiedzmy do 800 pikseli i powinno bez problemu zmieścić sie w limicie.

Powodzenia.

Arek


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś ją pokazywałem lecz nie pamiętam kiedy i gdzie :blink: więc pokażę jeszcze raz :) przed i po :) chociaż jeszcze tarcza jest do dopieszczenia i koronka do dopasowania , trochę czasu to trwało ale wreszcie

post-48480-0-08608900-1419846921_thumb.jpg

post-48480-0-97253100-1419846968_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i po :) chociaż musiałem dobrać wskazówki i sekundnik gdyż w modelu który mam , są mieczyki bez wypełnienia i sekundnik jest z grotem lecz nie malowanym na czerwono , tak więc możemy go nazwać składak

post-48480-0-75670300-1419847177_thumb.jpg

post-48480-0-48001800-1419847219_thumb.jpg

post-48480-0-24588400-1419847406.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękną tarczę ma ten składak.

Dziękuję za podpowiedzi odnośnie dodawania fotek.

Dziś wrzucę murzynka. :)

Edytowane przez Krees

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<edit> Wybaczcie, nie opanowałem jeszcze tapatalka i zamiast edydować swój post, to nań odpowiedziałem... :(</edit>

Edytowane przez Krees

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i po :) chociaż musiałem dobrać wskazówki i sekundnik gdyż w modelu który mam , są mieczyki bez wypełnienia i sekundnik jest z grotem lecz nie malowanym na czerwono , tak więc możemy go nazwać składak

Widzę że mechanizm wymieniono w całości :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jerzyk, ładna delbana. Mam taką samą ale nie będę jej ruszał tarczy. Bardziej mi sie podoba z tą oryginalną patynką :)

 

 

Wyskrobane w Tapatalk


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że mechanizm wymieniono w całości :ph34r:

No prawie w całości :) wymieniłem mostek balansu i płytę zakrywającą ( chyba tak sie zowie) naciąg , reszta została uzupełniona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jerzyk, ładna delbana. Mam taką samą ale nie będę jej ruszał tarczy. Bardziej mi sie podoba z tą oryginalną patynką :)

 

 

Wyskrobane w Tapatalk

I ja preferuję nalot czasu :D lecz w tym wypadku rdzawa narośl zmusiła mnie do takiego kroku

A tu ten sam rozmiar :) nie rusany

choć na zdjęciu nie ma koronki ani wałka to zapewniam że teraz już jest kompletny

post-48480-0-55957300-1419856441_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzina szósta jest inna .

Ta na pierwszym zdjęciu nie ma jednego ucha i wydaje się że i godzina druga też inna w obydwu

Edytowane przez knut_larsen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto mój murzynek. Jakość zdjęcia nie powala na kolana, bo robiłem je komórką na Wigilii. Niestety, chwilowo to jedyny aparat, jaki mam, ale postaram się później zrobić lepsze zdjęcia.

 

post-45385-0-54097300-1419861246_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kress

Bardzo ładna, takiej szukam :D już od lat. 

@pitt5

Wszystkie były już pokazywane w tym wątku, ;) no może wszystkie. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Delbanek powolutku u mnie przybywa więc czas coś pokazać.

 

Promienista z dawnym, pięknym logiem. :)

 

post-75614-0-44472900-1419881476_thumb.jpg


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało tego, że przybywa to coraz ciekawsze egzemplarze. Jaki jest w niej mechanizm?


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta akurat jest na ETA 1080


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.